Syryjski ambasador nazwał rezolucję ONZ „wypowiedzeniem wojny”


Źródło : www.3rm.info/17711-sirijskij-posol-nazval-rezolyuciyu-oon.html

Data publikacji : 22.11.2011

Tłum. RX

Syryjski ambasador przy ONZ, Baszar Dżafari, nazwał projekt rezolucji potępiającej Damaszek za naruszenia praw człowieka, niczym innym jak „wypowiedzeniem dyplomatycznej i politycznej wojny” jego krajowi. Projekt rezolucji popierany przez Wielką Brytanię, Francję i Niemcy będzie we wtorek poddany pod głosowanie Komitetu Praw Człowieka Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Rezolucja w wypadku jej przyjęcia nie będzie prawnie obowiązującym dokumentem, jednakże jak zauważa korespondent BBC przy ONZ, posłuży on za krok do wznowienia potępienia syryjskiego problemu w Radzie Bezpieczeństwa. Poprzednia próba potępienia władz syryjskich za ostre stłumienie demonstracji protestacyjnej była zablokowana przez Rosję i Chiny.

Jedna odpowiedź to “Syryjski ambasador nazwał rezolucję ONZ „wypowiedzeniem wojny””

 1. Zdzisław Jankowski Says:

  Kiedy w 1989r. zakończyła się się zimna wojna, a wkrótce potem rozpadło się imperium radzieckie i zawalił się mur Berliński, większość nas sądziła, że dla wszystkich nadchodzą lepsze czasy a świat wkracza w erę pokoju i dobrobytu. Wydawało się logicznie, ze ogromne pieniądze, jakie dotąd przeznaczane na wyścig zbrojeń między dwoma rywalizującymi mocarstwami, będą teraz mogły zostać przeznaczone na pilne cele pokojowe i rozwój obszarów dotąd zaniedbanych.
  Niestety stało się inaczej. Demontaż ZSRR dla światowej oligarchii pieniądza okazał się tylko preludium triumfalnych planów dobicia reszty potencjalnych rywali.
  Rekiny liberalizmu zdolne są do wszystkiego. jest to zbiorowisko dziczyzny, świętych szaleńców, którzy są w stanie zniszczyć wszystko to, co im stoi na drodze.
  Patrzę na mój kraj Polskę, która jest zawładnięta podstępnie pokojowo przez globalny kapitalizm wyniszczający naród i gospodarkę, usiłuję pozbawić suwerenności Polski i dalej prowadzi do likwidacji Państwa Polskiego przez międzynarodową masonerię pt. restrukturyzacji.
  Słowo – Polska, Naród Polski,, patriotyzm, wyszło z użycia publicznych wystąpień wprowadzając pojęcie Unia Europejska, Komisja Europejska, Bruksela.
  Co mamy robić? Polska musi wyjść z UE z warunków kolonialnych i nie uznania przemian III Rzeczypospolitej Polski, która okazała się fikcją, ukrytych zdrajców. Trzeba odebrać Polskę zaborcom i przywrócić Ojczyznę Narodowi Polskiemu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: