Orędzie do bojowników Informacyjnego Ruchu Oporu


Źródło : www.za-kaddafi.ru/node/7875

Za : www.gidepark.ru/community/Libya/article/470624

Data publikacji : 21.11.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Jeśli Seif al-Islam dostał się do niewoli to powinien on publicznie wystąpić nie na terytorium Libii ale powinien udzielić wywiadu wszystkim dziennikarzom (również innym niż natofaszystowskim) z symultanicznym tłumaczeniem w eterze, bez skrótów i na cały świat. Tylko od tej chwili można by uważać jakąkolwiek informację za wiarygodną. To po pierwsze.

Po drugie. Wszystkie „szczegóły” trzeba przyjmować za próbę dodania danej informacji pozorów „wiarygodności”. Czysto manipulacyjny chwyt.

I po trzecie. Chyba najważniejsze. To jest wojna z faszyzmem XXI wieku. Z podstępnym i przebiegłym faszyzmem, który posługuje się „piątą kolumną” nie tylko do napaści na suwerenny kraj (w danym wypadku w jego przestrzeń powietrzną) ale posługuje się nią także do dalszego niszczenia państwa (uzbrajając, doradzając i wspierając destrukcyjne siły).

Obnażanie tych mechanizmów, opowiadanie o sensie tych wydarzeń, opowiadanie o tym komu stawiają opór siły Zielonego Ruchu Obrony Libii- to jest zadanie dla tych, którzy nie słowami ale czynami popierają obrońców Dżamahiriji.

W czasach XX wieku istniała goebbelsowska propaganda. Niemcy uważali siebie za naród kulturalny i nieśli „wyzwolenie”. Właśnie pod takim hasłem wchodzili oni na Białoruś. „Hitler wyzwoliciel”.

Mówili o swojej misji, o „Nowym Porządku”. Po II Wojnie Światowej my już wiemy co to za „misja” i co to za „porządek”. W porównaniu z obecnym natofaszyzmem Goebbels to dzieciaczek.

I my także czasami ulegamy naiwności rzucając się na każdą „wiadomość” , którą wyrzygują natofaszystowskie media. Rzucając się jak wygłodniały pies na kość. Prawda to czy nie?

I nas zmuszają do ogryzania tej kości. Nasza prawda jest inna. Naszą prawdą jest zniesienie takiego porządku światowego w którym można bombardować suwerenne państwo, w którym można dawać wolną rękę siłom destrukcyjnym do przeprowadzania ludobójstwa, wyposażając je w broń i pieniądze. My powinniśmy głosić NASZĄ PRAWDĘ, a nie roztrząsać wiarygodność tej czy innej „wiadomości”. Zachowania stadne i przyzwyczajenia do wiary natowskim mediom to jest horror.

Cokolwiek by się nie zdarzyło, co by nie napisali, to nie są to nasze wiadomości. Nawet jeśli i zdarzyła się tragedia (powtarzam- nawet jeśli) to znajdźcie w sobie tyle męstwa by kontynuować bój i nie rozpraszać się tym czym przeciwnik chce was rozproszyć. Nie pozwalajcie manipulować sobą. Kroczcie naprzód! Tylko naprzód! Zawsze naprzód!

Teraz linia frontu przebiega w Libii ale to nie ostatni bój i nie jedyny. Przyjdzie i nasza kolej zderzyć się z tym wrogiem (my już z nim walczymy ale na razie nie wszyscy to zauważają).

I trzeba się uczyć. Nie trzeba pomstować na media, trzeba zmienić własne postępowanie.

Mówią wam o Seifie i o sądzie, to żądajcie żeby go „sądzono” w krajach neutralnych, które nie brały udziału w konflikcie. Na przykład w Rosji lub Chinach. Oprócz tego trzeba wtedy przygotować powództwo wzajemne na tych, którzy nie wypełnili swoich obowiązków obrony ludności cywilnej. Dziesiątki tysięcy ludzi zginęło, kraj znajduje się w stanie katastrofy humanitarnej. Czy ktoś powinien być za to osądzony?

Kto wydawał rozkazy bombardowań miast suwerennego państwa?

Kto zabił małoletnich wnuków Kaddafiego?

SĄDZIĆ, TRZEBA SĄDZIĆ!

****************************************

Syrta, Libia:

Zdjęcia: http://www.worldbulletin.net/?aType=fotohaber&FotoID=3407

Komentarzy 6 to “Orędzie do bojowników Informacyjnego Ruchu Oporu”

 1. Ość Says:

  I tak będzie zawsze dopóki żydostwo będzie światem rządzić. Najwyższy czas zrobić to samo z nimi. Złodziejami i bandytami. Wini temu jesteśmy wszyscy bo oni to robią za nasze pieniądze, Czas budzić świadomość. Nas też może czekać to samo jeśli będziemy siedzieć cicho na dupie.

 2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Orędzie do bojowników Informacyjnego Ruchu Oporu […]

 3. Anonim Says:

  http://www.illuminati.org/%5D
  Jak się zaznaczy ctrl+a pojawia się zegar – godzina „0” wypada 7 grudnia o 14:00 czasu polskiego. Ciekawe, czy coś się wtedy wydarzy.

 4. GNM Says:

  Saif AlIslam ze zdrajcami, którzy go pojmali. Trochę traktują go z szacunkiem, a trochę, jak wyjątkowe trofeum myśliwskie. Ale i tak wygląda jak król wśród poddanych.
  Są też sfilmowani jego towarzysze. W drugiej części coś im tłumaczy, oby ich przekonał.

 5. lech SzczeblewskI Says:

  Drogi przyjacielu,,Ość” dziękuję Ci ,że odważnie streściłeś to, co ma teraz miejsce w tym bandyckim i nieludzkim świecie . Współcześni bandyci do perfekcji opracowali sposób ogłupiania mas pod płaszczykiem obrony ich nowej ,,demokracji ”, a ona ma taki obraz jak widać na załączonych powyżej zdjęciach. Tak będzie wszędzie – cierpienie,rabunek i ból bezsilności, jeśli narody nie zrozumieją kim są ci ,którzy wyrywają ludziom wiarę ,miłość i pragnienie życia w spokoju i przyjaźni. Współczesne bestie tego nie chcą, ich celem już od rewolucji francuskiej, a zapewne już wcześnie było podporządkowanie sobie świata, bo takie mają prawo jako jego wybrańcy i jeśli tego nie osiągną to bez znaczenia ,ile istnień ludzkich zginie ,podpalą tę piękną przez Boga daną nam za darmo Ziemię !
  Ale jest na to rada, przez modlitwę różańcową prosić trzeba Naszą Matkę Maryję o światło rozumu i uwolnienie nas od ciemności zła .

 6. justyna Says:

  tlumaczy im ze w libi w rzadzie dziala al -kaida i ze zle robia aresztujac go -ze za pare miesiecy nawet jak on zginie -to zobacza co sie bedzie dzialo w libi -saif ma racje bo to co sie dzieje obecnie przypomina afganistan -torturuja ludzi gaddafiego mszcza sie na kazdym -i gdzie te prawa czlowieka -sciska mnie w gardle ze nic nie moge zrobic -niech zyje lew sahary bohater narodowy -muamar al gaddafi


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: