Fragment książki rosyjskiej autorki patriotycznej Tatiany Gracziewejt pt.: „Pamiat russkoj duszi”


Źródło : www.ic-xc-nika.ru/texts/2011/fev/n980b.html

Tłum. z jęz. ros. RX

ZABÓJSTWA DZIAŁACZY SPOŁECZNO-POLITYCZNYCH

A oto tylko niektóre wydarzenia od 1990 roku.

Dnia 10 lutego 1990 roku na moskiewskiej obwodnicy został znaleziony martwy (potrącony przez samochód) wybitny rosyjski uczony J.S. Jewsiejew, który poświęcił swoje liczne historyczne dzieła badaniom przestępczego syjonizmu. 26-go kwietnia 1991 roku został zabity w więzieniu (powieszony) rosyjski działacz społeczny K.W. Smirnow-Ostaszwili, zamknięty w więzieniu z powodu donosu antyrosyjskiej organizacji „Apriel”. 21-go maja 1991 roku nagła śmierć dosięgła wybitnego rosyjskiego uczonego A.K. Cikunowa, który otworzył oczy licznym Rosjanom ma mechanizm ekonomicznego splądrowania Rosji. 6 października 1991 roku w Petersburgu został publicznie zamordowany strzałem w serce znany rosyjski poeta i pieśniarz Igor Tałkow a jego morderca (żyd- tłum.) Szlafman zbiegł do Izraela. W 1992 roku w niejasnych okolicznościach po powrocie z USA na stole operacyjnym zmarła G.I. Litwinowa, prawniczka, wybitna uczona, jedna z pierwszych, która otwarcie rzuciła wyzwanie kosmopolitycznemu reżimowi. 12 sierpnia 1993 roku w Czieliabińsku podczas podróży służbowej zabity został (przy pomocy samochodu) redaktor rosyjskiej, patriotycznej gazety „Russkij Sojuz”, J. W. Lipatnikow z miasta Jekatierinburg.

24-go sierpnia 1993 roku w Petersburgu został bestialsko zamordowany (liczne rany zadane nożem) i wrzucony do wody rosyjski poeta , działacz ruchu narodowo-patriotycznego W. Cikariew.

24-go kwietnia 1994 roku w Moskwie, w przeddzień prezentacji swojej książki pt. „Ubijstwo Jesienina”, został zabity i wrzucony do wody rosyjski pisarz i poeta I.W. Łyscow.

30-go czerwca 1994 roku w Iżewsku zamordowano założyciela patriotycznej gazety A.W. Krasnopierowa. W październiku 1994 roku w Moskwie w niejasnych okolicznościach zmarł wybitny rosyjski dziennikarz, główny redaktor gazety „Litieraturnaja Rossija”, E.J. Safonow.

Rok później w takich samych okolicznościach zmarł wspaniały rosyjski publicysta F.J. Szipunow.

Tę listę można by jeszcze długo ciągnąć. Oprócz ofiar mordów istnieje jeszcze mnóstwo poszkodowanych ofiar od zamachów i napaści. Skala tych wypadków świadczy o nieustającej walce bandycko-kosmopolitycznego reżimu i zachodnich specsłużb przeciwko rosyjskim patriotom, walce przypominającej rewolucyjny terror z lat 1905-1907 przeciwko „Sojuszowi Narodu Rosyjskiego” (Sojuz Russkowo Naroda).(O.A. Płatonow- „Istorija Russkowo Naroda w XX wiekie)

Źródło : www.ic-xc-nika.ru/texts/2011/fev/n980b.html

Tłum. z jęz. ros. RX

Jedna odpowiedź to “Fragment książki rosyjskiej autorki patriotycznej Tatiany Gracziewejt pt.: „Pamiat russkoj duszi””

  1. Ość Says:

    Nic innego jak odpowiedzieć tym samym. Do tego musi w końcu dojść. Snajperskich i innych metod nie brak. Pomysłów jest więcej niż się wydaje. I chętni są.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: