Czy państwo Izraela zagraża życiu Prezydenta Stanów Zjednoczonych?


Is the state of Israel threatening the life of the President of the United States?

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2011/11/17/zionist-bullets-shots-across-obamas-bow/

Tłumaczenie: Centuria

Dla tych, którzy mają mózgi wyprane przez syjonistyczne media, pytanie brzmi jak obłąkańcze fantazje.  Ale prawda jest taka, że aktorzy na potężnej scenie geopolitycznej robią wszystko aby się nawzajem zastraszyć.  A syjoniści, którzy  są mistrzami od twardej polityki, są znani  z robienia tego typu rzeczy regularnie, nie wspominając nawet o ich tupecie.

Obama zostawia otwarty mikrofon, kiedy  oznajmia światu, że Netnayahu jest kłamcą.  Syjonistyczny pachołek Dennis Ross jest wyrzucony z Białego Domu.  Wygląda na to, że Obama nie ma zamiaru podsłuchać Netanyahu w sprawie uderzenia na Iran,

Kula trafia w okna Białego Domu.  Samotny szaleniec, ze słowem Izrael wytatuowanym na szyi, jest aresztowany i oskarżony.

FBI aresztuje paru anty-Obamowych chłoptasiów uzbrojonych w 52 karabiny, włącznie z bronią służącą do ataku i  30,000 sztukami amunicji w tym kulami snajperskimi.  Tak, biali atakują Obamę, Erica Holdera i Cynthię McKinney…  Pozorne przesłanie:: „ My, biali, dostaniemy w nasze ręce komunistycznych czarnuchów.”  Po przetłumaczeniu, przesłanie brzmi:   „My syjoniści będziemy was atakować dopóty, wy pro-palestyńscy schwarters (przyp’ czarnuch w yidish),  dopóki nie zgodzicie się zaatakować Iranu, kiedy Wam każemy,”

Nieważne, jak to się rozumie,  Netanyahu stracił panowanie i jest już skończony – on i jego nielegalne osiedla, które ciągną za sobą cały świat na dno.  Może czas, aby USA się odwzajemniły i wysłały parę kulek z wyrytym na nich imieniem Netanyahu?

by Kevin Barrett

Komentarze 3 to “Czy państwo Izraela zagraża życiu Prezydenta Stanów Zjednoczonych?”

  1. Miedzynarodowy Says:

    Ta afera jest przygotowaniem amerykanskiej opinii publicznej ze cos Obambo moze sie stac. Niesamowite jakiego tempa nabieraja obecnie wszytskie geopolityczne wydarzenia! Ostrzezenie Mosadu i sygnal aby Obamie i spolce nie snilo sie wybierac innej drogi co do iranskiej kwestii. Istnieje jedynie wyscie syjonistyczne. Adrian Salbucchi, genialny obserwator wydazen geostrategicznych mowil juz rok temu ze jednym z wielu zaplonow NWO w sprawie globalnej dyktadury bedzie zabojstwo WAZNEJ figury politycznej?! Innym takze zaplonem powazna wojna na Bliskim Wschodzie. W nadchodzacym roku wszystko sie rozwiaze… Nieprzypadkowo Rham ‚RAMBO’ Emanuel oddalil sie od Obambo juz ponad rok temu… tu smierdzi trupem i to moze nie tylko politycznym.

  2. Centuria Says:

    Pojawił sie równiez jakis nowy, kolorowany fil z zamachu na Kennedy’ego. Akurat teraz…

  3. centurion Says:

    Tak się dzieje jak piesek USraela kąsa rękę która go wykarmiła.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: