Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz


Źródło: http://zamach.nowyekran.pl

Żyd Dawid Wildstein, wschodząca gwiazda Gazety "Polskiej"

W następnym roku Marsz Niepodległości będzie się odbywał według wizji żyda Dawida Wildstein`a. Obecni organizatorzy będą wyrugowani, możliwe, że nie będzie to marsz, ale postój. Taki jest plan.

Możliwe też, że już 13 grudnia br, będzie zastosowana nowa reguła marszu, czyli w/w stanie w miejscu i to przypuszczalnie na mniejszych placach..

W wywiadzie wideohttp://vod.gazetapolska.pl/697-rozmowa-niezalezna-dawid-wildstein, Dorota Kania, prowadzi PR-owski wywiad z nowym guru żydostwa w Polsce. Obiektem ewidentnie szczególnej troski Doroty Kani, jest tu całkiem nowa dostawa żyda z importu, bo krajowych jest za mało, Dawid Wildstein.

Musi to być import – wewnętrzny lub zagraniczny – bo w wymowie obiektu słychać jakieś obce akcenty językowe francuski lub żargon. Widać wyraźnie, że język polski nie jest pierwszym językiem tego guru nowej myśli politycznej w Wisłostanie. Ale to nie szkodzi, bo import ten jest dużo lepszy niż towar krajowy, jak to zwykle w Warsiawie.

Wywiad dobrze tematycznie zaszufladkowany przez D. Kanie, ukazuje logicznie błędność zachowania lewicy i prawicy w dniu 11 listopada 2011. Co zaowocowało tym, że gmina rozważnie wycofała swój udział w uczestnictwie blokady marszu i okres rozruchów przeczekała w swoich zborach. Gmina była przezorna, elementy skrajne w Marszu zaczęły atakować lewicowców, a żydzi uwielbiają shalom, im nic do przemocy. Co gorsza, ataki te objawiły się tym, że nad głowami uczciwych uczestników marszu, latały groźnie kamienie i petardy. Jeżeli byliby tam jacyś poszkodowani -to głównie – byliby to żydzi, bo wiadomo, że oni zawsze i wszędzie są naj.

Musi być oczywiste, że gminni uczestnicy pochodu, nawet gdyby stali wśród blokerów, to i tak szliby właśnie razem z tymi rodzicami małych dzieci, oraz innymi przyzwoitymi ludźmi, którzy przecież w Marszu tacy też chyba brali udział.

Jeśli ktoś chciałby się tu żachnąć i wyjąkać, że żydzi przecież, do końca, przed wycofaniem się, popierali idee blokady Marszu….. Jak więc mogą tu ubolewać na tym, że nad głowami maszerujących latały kamienie, petardy, gaz i sikawki!? Jak tu teraz, po czasie, krytykować Szczukę, wyliczać hitlerowców? Czy nie było tak, że żydzi podżegali do zamieszek, a potem uciekli? Jak tu iść i stać równoczesne, jak to fizycznie możliwe?

To takie zdziwienie jest nietaktowne, żyd jest inteligentny i potrafi uczynić więcej, niż Polak (gojska głowa) sobie choćby wyobrazić. A podnoszenie brwi i dziwienie się, to w tym wypadku klasyczny antysemityzm.

Kiedy już Kania wygładza do końca szkodliwość Marszu, Wildstein opuszcza pozycje referenta mądrości, a reasumuje i ostrzega.

MW I ONR snują jakieś nowe plany odnośnie następnych demonstracji. Ci, którzy mieliby popierać Młodzież Wszechpolską i ONR, jako organizatorów przyszłego marszu, będą uznani za: POŻYTECZNYCH IDIOTÓW.

Pozostawiając już fenomen tego wywiadu zauważmy:

Żydzi podburzali bandziorów prowokując ich do zakłócenia porządku publicznego w Warszawie i to na skalę zamieszek, które mogłyby doprowadzić do śmierci setek osób, albo gorzej. W określonej konfiguracji, mogłaby to być tragedia na całą Europe. Kiedy termin katastrofy nadszedł, żydowscy podżegacze wycofali się z miejsca zagrożenia. To podobnie jak; nie przyszli do pracy 11 września do WTC, lub nie przyjęli zaproszenia na lot do Katynia 10 Kwietnia 2010.

Teraz jednak krajobraz po wydarzeniach, nie zgadza się z tym, co zaplanowano. Brak trupów, które byłoby rękojmia do dalszego przesterowania na szczeblach władzy. Bo właśnie, ktoś dodatkowo – nowy ośrodek politycznej konfiguracji – zagwarantowałby spokój, pomoc ekonomiczno-logistyczną, a nawet zgodę we wspólnych modłach.

Kto to wie?

Mimo to, zaplanowany wcześniej scenariusz powypadkowy jest wyraźnie realizowany;

– przejęcie władzy na Marszem(a nie o marsze chodzi – a zapobieżenie wzrostowi polskiej aktywności narodowej. Istniej obawa, że dalsza aktywność społeczna może odsłonić fikcyjność jakiegokolwiek związku oficjalnych władz i partii politycznych sejmowych z oczekiwaniem społecznym – mandatem formalnym. To „oczekiwanie społeczne” przekute w nowe autentycznie społeczne ciała polityczne, byłoby katastrofą dla wszystkich, głównie kruków rozszarpujących Polskę).

– zmiana praw dotyczących wolności obywatelskich.(Trzymanie Polaków w dalszym „zatomizowaniu”, czyli ponowne skomponowanie systemu uniemożliwiającego inicjatywy społeczne, PRL-Bis/EU).

Polacy nerwowo analizują wydarzenia i maja kłopot z ustaleniem prawdy, kto za tym wszystkim stał, kto to zrobił?

-Odpowiedz jest prosta; ten kto skorzystał lub, jak z wywiadu wynika ten, kto powinien skorzystać.

A na koniec uwaga, podkreślenie, jedna rzecz nie wyszła totalnie – właśnie faktyczna katastrofa! Istnieje wiec ryzyko powtórzenia próby jej wywołania. W Polsce nie ma wielkiego tematu zastępczego, który odwróciliby uwagę Polaków od poczynań Folksdojcza, to w zakresie totalnej malwersacji, oraz podporządkowywania kolejnych części struktur władz obcym rządom. Jest uzasadnioną obawa, że będzie podjęta kolejna próba wywołania jakiegoś wielkiego nieszczęścia, które odwróci uwagę Polaków od spraw najważniejszych. Nie ma tematu ofiar katastrofy B767 na Okęciu, nie trupów Placu konstytucji, to trzeba załatwić jakiś nowy dramat.

I już koniec faktyczny, wiadomość (potwierdzenie z ostatniej chwili);

Granty hukowe detonowane przez chuliganów na Placu Konstytucji pochodziły z magazynów policji. Kto im to wydal?

Krzysztof Cierpisz

Komentarzy 31 to “Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz”

 1. thetomek4791 Says:

  Bezczelność tych pejsatych gadów plemiennych sięga zenitu,przekracza granice.Trzeba tego żyda,prawdopodobnego leadera marszu odsunąć od prowadzenia i to za wszelką cene.To jawne bezczeszczenie patriotyzmu i cnót narodowych Polaków.To jest niedopuszczalne

 2. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje.dziękuję

 3. centurion Says:

  Pewne wypowiedzi żydostwa powinny być kwitowane prostym cytatem z „Pana Tadeusza”.
  „Siedź cicho żydzie nie o ciebie idzie.”

 4. Ość Says:

  Czy te pasożydy znikną kiedyś z życia Słowian? Że na takie bydło musimy pracować. @Tomek, ja uważam, że trzeba tak samo robić jak oni. Ja ich miłość do LUDZI odwzajemniam zawsze i wszędzie.
  Katolickie miłosierdzie odnosi się tylko i wyłącznie do ludzi. Ale nie do żydostwa bo to bestie. Cały czas coś prowokują i oby za to zapłacili jak najrychlej. Ale zauważcie, że właśnie wszędzie wyręczają się użytecznymi idiotami z IQ w graniach orangutana. Sami się tchórze śmierdzące boją.

 5. Ość Says:

  Największymi wrogami żydostwa są właśnie żydzi. Wygląda to na jakąś plemienną schizofrenię. Bo co można powiedzieć o żydach, którzy sami do siebie wzbudzają nienawiść ludzi nie żydów. Czy to jest normalne?
  Jak ja bym mógł funkcjonować wzbudzając do siebie nienawiść otoczenia? Musiał bym być psychicznie chory. Nieźle rąbnięty w łeb. Czy to nie jest patologia plemienna żydostwa?
  Bóg ich chyba chce wyeliminować i dlatego pozbawia ich rozumu. To taka kara.

 6. thetomek4791 Says:

  Tak,masz racje Ość.My powinniśmy traktować ich tak samo jak oni nas traktują,bez żadnego wspołczucia,czci,zrozumienia.A co do poświęcania żydów przez innych żydów,to jest to sprawa jasna.Poświęca sie czasem fikcyjnie,teoretycznie(zwłaszcza w dzisiejszych czasach)żydów,by pewna grupa żydowska odniosła wymierne korzyści.Tak samo czynią mrówki,wysyłająć żołnierzy,wartowników napewną śmierć

 7. centurion Says:

  Ość :
  Największymi wrogami żydostwa są właśnie żydzi. Wygląda to na jakąś plemienną schizofrenię. Bo co można powiedzieć o żydach, którzy sami do siebie wzbudzają nienawiść ludzi nie żydów. Czy to jest normalne?
  Jak ja bym mógł funkcjonować wzbudzając do siebie nienawiść otoczenia? Musiał bym być psychicznie chory. Nieźle rąbnięty w łeb. Czy to nie jest patologia plemienna żydostwa?
  Bóg ich chyba chce wyeliminować i dlatego pozbawia ich rozumu. To taka kara.

  Teza, antyteza i synteza już tu był o tym artykuł

 8. czaplicki krzysztof Says:

  Bo jedni są prawdziwymi żydami,a drudzy nie.

 9. Ość Says:

  Możliwe, że to właśnie dzicz chazarska od Bulana, aszkenazyjska, mści się na żydach sefardyjskich, którzy są bliżsi prawdziwym izraelitom..

 10. Ość Says:

  @centurion
  Może i był. Tyle tego jest, że trudno wszystko spamiętać. A przypomnieć nigdy nie zaszkodzi. Lepiej ludzie zapamiętają.

 11. thetomek4791 Says:

  Jedno jest pewne.Organizatorem marszu i leaderem powinien być Polak.Nawet jeśli by miałt być prawy,uczciwy żyd,czy ktokolwiek inny nie-Polak,to to by był dla nas hańbiące.To nasze święto patriotyczno-narodowe nie ma prawa nikt wchodzić z butami i ustalać warunki

 12. thetomek4791 Says:

  Ja tylko bym nie chciał by jakikolwiek żyd mieszał sie w osobiste
  sprawy Polaków.Oni nie są godni uczestniczyć w tego
  typu imprezach narodowo-patriotycznych uroczystościach czy obchodach,a tym
  bardziej ich organizować czy być leaderami.To jest po prostu
  bezczelność,brak kultury,etyki taktu i wyczucia.Takie jest moje
  zdanie

 13. thetomek4791 Says:

  Wiem jedno,że żyd jakiby nie był nie może prowadzić marszu,bo to
  jest antypolskie,antypatriotyczne i nieetyczne z różnych względów.Także
  historycznych,emocjonalnych,narodowych i patriotycznych.ŻYDZI NIE MOGA SIE Z NAMI SCALAĆ I W JEDNYM DNIU UDAWAĆ WIELKICH PATRIOTÓW,PODCZAS GDY W INNYCH DNIACH W ROKU NAS RABUJĄ,OSZUKUJĄ,PONIŻJĄ I WYŚMIEWAJĄ.PO PROSTU URZĄDZAJĄ SOBIE W POLSCE CYRK,TAETR,SPEKTAKL A MY ZA TO PŁACIMY I JESTEŚMY ICH OFIARAMI

 14. zdziwiona Says:

  Wywiad jest odjazdowy :). Pani „redaktor” prowadzi rozmowę o moim Państwie i o moim patriotyzmie z żydem, który przekonuje, że za rok nie będzie żadnego maszerowania (nie było mnie na Marszu, ale za rok będę na pewno!)! Będziemy stać jak stado baranów na wiecu i dać się pałować wspomożonym za 300 zł POlicjantom (przepraszam z góry policjantów). Z tej tej ciekawej rozmowy dowiedziałam się, że jestem barbarzyńcą i można mnie lać za moje poglądy. Pani „redaktor” zaliczyła wpadkę mówiąc do obcego mi etnicznie przybysza (nie wszystko wyłapałam, ale można odsłuchać): „Czy jest konieczne jakieś stowarzyszenie lub też komitet założycielski, honorowy, żeby patronat obchodów – może nie tyle 11 listopada, ale w ogóle takim rocznicom ważnym w NASZEJ HISTORII”. I już jesteśmy w domu… A na koniec dowiedziałam się kolejnej prawdy oczywistej, iż „istnieją mordercy, którzy nie zapłacili za to co zrobili”. Zaczynam mieć wątpliwości czy żyję czy to tylko mi się śni. Nie damy się!

 15. MatkaPolka Says:

  Marsza Niepodległości zezowatymi oczami ŻYDA. Poznaj ŻYDA.

  Wyjątkowo ciekawy wywiad Doroty Kani z Żydem Dawidem Wildsteinem, wschodzącą gwiazdą Gazety „Polskiej” (red. Sakowicza), szefa działu publicystyki Gazety Polskiej Codziennie i publicysty na Forum Żydów Polskich.

  Wg Dawida Marsz Niepodległości to dość ważne wydarzenie i ciekawe zbiegowisko ( to nie manifestacja uczuć narodowych i patriotycznych z powodu odzyskania przez Polskę Niepodległości)

  Dawid nie poszedł na Marsz, bo organizowały go organizacje, z których żadna mu nie odpowiada a szczególnie jedna tzn ONR ( Obóz Narodowy Radykalny) bardzo mu nie odpowiada, bo to ideologia i afiliacja polityczna ugrupowania przedwojennego Narodowej Demokracji, które uważa za bardzo szkodliwe w historii Polski i nie widział żadnego sensu, aby legitymizować swoją obecnością na Marszu któregokolwiek ugrupowania (ONR i MW) z którymi mu nie na rękę.
  Dokładnie z tych samych powodów nie poszedł na kontrmanifestację organizowana przez Kolorową Niepodległą, bo nie chce legitymizować organizacji lewicowych.

  Dorota Kania: Doszło do aktów agresji i pobicia ludzi. Czy to było to zaplanowane ?

  Jasne, że tak cała Kolorowa Niepodległa to od początku do końca to jedna wielka prowokacja, od wyjątkowo ordynarnego kłamstwa i konstrukcji pochodzenia „Porozumienia 11 listopada”. Wiec , koncert to miała być alternatywa dla blokady, potem się okazało ,że było z blokadą było tożsame.

  Organizatorzy wiedzieli (Kazimiera Szczuka), ze miało dojść do konfrontacji, a Porozumienie 11 list namawiali do udziału i nie mieli żadnych skrupułów, aby wykorzystywać, oszukiwać niewinnych ludzi i tak naprawdę narażać ich zdrowie; były sceny gdzie ludzie z dziećmi, z wózkami musieli uciekać z miejsca konfrontacji dwóch grup. Z drugiej strony było bardzo wiele przemocy i zadymiarzy po stronie Marszu Niepodległości (Żyd Wildsztain nie wyjaśnia tego nawet – jeśli byli, to skąd się wzięli i czy i czy przypadkiem nie zostali sprowokowani lub przypadkiem nie byli prowokatorami wewnątrz Marszu)

  Dorota Kania: Ale to nie usprawiedliwia faktu, że ci ludzie byli atakowani. Rozmawialiśmy z człowiekiem, który był po stronie Narodowcow, ale to nie usprawiedliwia, tego żeby ktoś przechodził i trzaskał mu kości twarzy, prawda?

  Żyd Wildstein: Oczywiście ,że nie. Żyjemy w cywilizowanym państwie. Nawet jeśli uznajemy, część poglądów za barbarzyńskie () Żyd Wildsztein uważa poglądy narodowe za barbarzyńskie!? )) ; pobity wyznawal poglady zupełnie niedopuszczalne, ale to nie ma usprawiedliwienia, żeby go bić … o tym w ogóle nie powinno się rozmawiać, to jest bezdyskusyjne

  Dorota Kania: Ja dlatego o tym mowie , są inne metody rozwiązywania tego typu spraw, ale w Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł, gdzie był przedstawiony ten człowiek na łóżku szpitalnym, bo ten człowiek znalazł się oczywiście w szpitalu. Nie wiem, czemu miało to służyć? Czytelnik mógł sobie wyrobić taki pogląd – No przepraszam , należało mu się z takimi poglądami.

  Jaki jest pomysł na następny rok w takiej sytuacji?

  … Tak formuła blokady jak i Marszu się nie sprawdziła i skompromitowała, blokady szczególnie , bo z jej strony to była jedna wielka prowokacja, Marszu również, bo pod niego podłączają się rożne skrajne grupy, …..
  Najsensowniejszy w tym momencie byłby jednak jakiś wspólny apel szeroko pojętych autorytetów
  … marsz się nie sprawdził …. Najsensowniejsze byloby , żeby to była inicjatywa stacjonarna tym razem, bo marsz jest wyjątkowo łatwy do prowokacji ( Żydzie Wildsteinie. Uczestnicy marszu stali na Placu Konstytucji i pod pomnikiem Dmowskiego i ich atakowano i wzywano do rozejścia się i polewania wodą…. o jakiej inicjatywie Żyd Wildstein mówi? Każda inicjatywa narodowa będzie przez Żydów atakowana )

  Pomnik Piłsudskiego(Żyda, masona, agenta niemieckiego), byłby najlepszy, bo on najlepiej łączy te wszystkie tradycje w sobie ( Żyd Wildstein przyznaje tym samym, że jedynie oficjalne, rządowe obchody na Pl. Piłsudskiego, z szeroko pojętymi autorytetami, takimi jak prezydent Komorowski i premier Tusk – obaj zostali autorytetami w wyniku sfałszowanych wyborów, byłyby najlepsze).

  Dorota Kania: Czy od początku było wiadomo, ze dojdzie do konfrontacji? Czy to było nastawienie do zohydzenia Marszu Niepodległości i zamysł od początku „No to my teraz pokażemy”?

  Żyd Wildstein: … Cała Kolorowa była nastawiona od początku na konfrontacje. …. Puszczenie (przez Kolorową) do obiegu informacji o udziale niemieckich antyfaszystów ( Żyd Wildsztein powtarza teze o tym, że to byli niemieccy antyfaszyści, a tymczasem to byli niemieccy neonaziści, bojówkarze i chuligani) musiało wywołać reakcję chuliganów z drugiej strony ( tzn. wg Wildstena chuliganów z ONR i MW ) i skrzykiwali się na rożnych forach , żeby się z nimi bić ….

  Dorota Kania: Czy to nie była rozpisana na dni i role akcja szersza mająca doprowadzić do konfrontacji ?

  Żyd Wildstein: Organizatorzy Kolorowej nie są idiotami. Wystosowując zaproszenie do bojówek, a na dodatek z obcych krajów, wiedzieli , że nastąpi reakcja grup skrajnych w obrębie naszej Ojczyzny – to oczywiste. W tej sytuacji niezdarność i powolność władz Warszawy jest zupełnie zaskakująca.

  Dorota Kania: Jest jeszcze jeden aspekt. W siedzibie Krytyki Politycznej znaleziono kastety, gaz , kije, paly a wiec broń służącą do ataków na ludzi
  Lokal jest finansowany przez pieniądze miejskie. Miasto dało dla KP 400,000 prawie pol miliona dotacji.

  Żyd Wildstein twierdzi , że jest to skandal i że jest wstrząśnięty , że nie wyciągnięto żadnych konsekwencji …. KP skrajnie zideologizowana,… nastawiona na konfrontacje, … dażąca do przemocy w sferze publicznej, trzeba to powiedzieć jasno terrorystyczna, wprawdzie nie podkładająca bomb , ale tłukąca ludzi kastetami…wparowująca do lokalu mającego prowadzić działalność kulturalną… przestańmy żyć w jakimś absurdzie ..
  Albo Goebbelsowskie tłumaczenie Krytyki Politycznej … że zwyciężył uśmiech, patrząc na zamaskowanych chłopców z palami , mówi , że nie wierze, …. a z drugiej strony odpowiada , ze kilkanaście pal, kastet, gazy to właściwie nic i to niczego nie dowodzi, nie ma czego się czepiać…

  Dorota Kania: Jest jeszcze red. Żakowski, który twierdzi , ze to rekonstruktorze zaatakowali biednych (kolorowych)

  Tak , ale kto traktuje Zakowskiego poważnie? ….

  Dorota Kania: No przepraszam. Jest to szef na Wydziale Dziennikarstwa. To on uczy przyszłe pokolenia dziennikarzy na Collegium Civitas? Wiec tu nie można przejść obok tego, co mówi do porządku dziennego
  (..)
  !
  !..

  Dorota Kania: Żal mi ludzi którzy z powodów patriotycznych przyszli z małymi dziećmi na Marsz Niepodleglości . …To co mowisz ,że jest konieczne, aby zorganizować jakieś komitet założycielski, honorowy , aby patronował obchodom nie tylko 11 listopada . Czy powinniśmy zorganizować jakiś Komitet obchodów

  Żyd Wildstein: Z naszej rozmowy wynika , że jest to oczywiste. Z informacji jakie do nas docierają wynika , że Młodzież Wszechpolska ma w zanadrzu inicjatywy polityczne i to każe nam się zastanowić czy nie zamieniamy się w pożytecznych idiotów jeśli ich popieramy.
  Bo nie wdając się w genologię , ale mówiąc o samych faktach niestety zdołali zebrać wielu ludzi o patriotycznych poglądach, ale nie zdołali sobie poradzić z chuliganerką obecną w ich własnych szeregach. Ergo powinni sami zrozumieć, że formula Marszu się wyczerpala i należy wymyśleć coś nowego
  (…)
  Dorota Kania: Za kilkanaście dni w rocznicę stanu wojennego pod domem Wojciecha Jaruzelskiego zbierze się tłum
  Czy się wybierasz….
  (….)

  Pokrętny i skandaliczny wywiad Żyda Wildsteina krytykujący Marsz Niepodległości, czyli prawo obywatela do manifestowania swoich uczuć narodowych i patriotycznych, zarzucający organizatorom Marszu fiasko marszu. Jakiż on prorządowy i poprawny politycznie

  No to już teraz wiemy, czym jest Gazeta Polska i kto jest przeciw Marszowi i świętowaniu świąt narodowych.

 16. MatkaPolka Says:

  I drugi Transkrypt

  Kto nienawidzi naszej niepodległości

  Jan Pietrzak Transkrypt wypowiedzi – Verba volant, scripta Manet

  Święto niepodległości ustanowione zostało w dniu 27,04,1937 r.

  Podczas okupacji niemieckiej świętowanie podobnie jak każde inne przejawy polskości było niemożliwe
  Za wywieszenie biało czerwonej flagi groziło rozstrzelanie pod murem własnego domu.

  W czasach PRL-u manifestacje patriotyczne tego dnia były brutalnie tłumione przez oddziały ZOMO, a uczestnicy aresztowani przez komunistyczną Służbę Bezpieczeństwa.

  Obecnie kiedy mamy Wolną Polskę( oficjalnie i teoretycznie – komentarz mój MP) uroczystości powinny być czymś oczywistym i naturalnym. Wystarczy zgodnie z prawem zarejestrować Marsz Niepodległości.

  Okazuje się, że to nie wystarcza.

  Lewacko -anarchistyczne bojówki podszczuwane przez media [ media żydowskie i niemieckie – dopisek mój] chcą nasze święto zakłócić . Zamierzają prowokować awantury, drwić z patriotyzmu , nie pozwolić na oddanie hołdu twórcom niepodległości.

  Ciekawe jest proszę państwa,
  KTO TAK BARDZO NIENAWIDZI POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI,
  że ma czelność albo rozkaz zakłócać polskie święto.

  *Historyczne rzecz biorąc są to mordercy NKWD z Katynia, Miednoje , Charkowa
  *Oprawcy z obozów śmierci Auschwitz, Treblinki , Majdsanka , Sobiboru
  *Niemieckie plutony egzekucyjne z warszawskich ulic
  *Zwyrodnialcy z Łubianki,
  *Personel Pawiaka
  *Kaci z Ministerstwa Bezpieczeństwa publicznego z Rakowieckiej,
  *Zabójcy stoczniowców z 1970 r.
  *Podwładni SS-Gruppenführera Heinza Reinefartha – sprawcy rzezi Woli
  *Spadkobiercy Suworowa dokonujący rzezi Pragi
  *Uczestnicy rzezi Wołyńskiej
  *Dowódcy ZOMO-wców strzelający do górników w kopalni Wujek
  *Budowniczowie szubienic na stokach Cytadeli
  *Zabójcy profesorów lwowskich i Uniwersytetu Jagiellońskiego
  *Funkcjonariusze SB torturujący księdza Popiełuszkę
  *Przebrani w sędziowskie togi egzekutorzy Rotmistrza Pileckiego i gen. Fieldorfa
  *Nadzorcy Kulturkampfu
  *Likwidatorzy Zamojszczyzny
  *Tropiciele Żołnierzy Wyklętych
  *Komendanci tysięcy transportów Polaków wywiezionych na Syberię
  ( To samo dotyczy wywózek Polaków do Niemiec – dopisek mój )
  *Pogromcy Solidarności z 13grudnia 1981 r.

  To zaledwie drobny fragment zweryfikowany przez historię długiej listy Nienawistników

  Jak widać wielu ludzi pracuje od pokoleń by zabić Polskę Niepodległość

  Dziś również nasza niepodległość doprowadza ich do furii ( mój komentarz – pseudo- lub namiastka niepodległości). Pewnie mają swoje nikczemne powody.

  Ale my mamy powód ważniejszy.
  Potrzebę wolności, która jednak nikomu nie jest dana raz na zawsze, jak nauczał Jan Paweł II.
  Otóż to. Święte słowa.

  I mój komentarz
  I z tym dziedzictwem identyfikują się tzw. oficjalne „polskie władzę” , które dzierżą
  władzę w wyniku sfałszowanych wyborów i terroru politycznego , a także główne dzienniki polskojęzyczne

  Dodać do tego należy ohydne relacje TVP.info i TVN oskarżających spokojnych uczestników i organizatorów Marszu Niepodległości o spowodowanie zamieszek, a także reakcje władz o wprowadzeniu nowych ustaw o zgromadzeniach publicznych

  Wyreżyserowany Marsz

  Jak zmieniać prawo „z woli ludu” i „dla ładu społecznego” a jednocześnie chronić swoje interesy.
  Już wiadomo jak został wyreżyserowany Marsz Niepodległości. Po pierwsze rozpropagowano marsz bardzo intensywnie. Po drugie udzielono zezwoleń na demonstrowanie w tych samych miejscach. Inaczej się robi kiedy nie chce się zamieszania. Wtedy udziela się zezwoleń w oddzielnych miejscach, wtedy winni są ci co pofatygują się do innych.

  Stało się inaczej. Słucham właśnie transmisji, gdzie systemowa TV całą gębą odcina kupony dyskredytując patriotyzm i strasząc widzów zamieszkami.

  Delegalizacja jest również częścią spektaklu (informacja sprzed 10 minut) bo czyni bezprawnym zgromadzenie które trwa. Są to duże grupy ludzi które nawet nie wiedzą o delegalizacji.
  I tyle, nie trzeba tego szczegółowo analizować aby zrozumieć.

  Najważniejsze teraz, to obserwować i zrozumieć, do czego ta rozdmuchana akcja miała posłużyć władzy. Do jakichś szczególnych działań wobec społeczeństwa? Jako uzasadnienie obostrzeń w sprawie zgromadzeń itp.

  Czyżby się spodziewali, że wkrótce naprawdę będziemy mieli powody do protestów?

  Wychodzi szydło z worka.

  Prezydent Bronisław Komorowski zlecił prawnikom prace nad znalezieniem rozwiązań, które – bez zmiany konstytucji – nowelizowałyby Prawo o zgromadzeniach. Wyraził też żal i ból z powodu „hańbiących zachowań” podczas obchodów Święta Niepodległości……

  prezydent powiedział, że po analizie systemu prawnego dotyczącego organizowania i przeprowadzania demonstracji, doszedł do wniosku, że jest on dobry, „aczkolwiek trudny do egzekwowania”. Zdaniem Komorowskiego w tym zakresie muszą być podejmowane „dosyć zdecydowane i surowe decyzje”…
  ….
  wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-zapowiada-zmiany-w-prawie-o-zgromadzeniach,wid,13979638,wiadomosc.html?ticaid=1d5e3

  I już wiadomo po co była reżyseria Marszu Niepodległości. Zbyt gładko całe zdarzenie wchodziło w życie, z tak charakterystycznym ustawianiem możliwości zamieszek przez
  wydawanie zezwoleń na demonstrowanie w tym samym miejscu.

  Teraz rozwijającym kierunkiem jest obserwowanie jak zignorują opinię publiczną, wprowadzając z góry zaplanowane obostrzenia w prawie o zgromadzeniach publicznych. Zapewne padnie też argument „wicie rozumicie, co było na Marszu Niepodległości, a przecież trzeba przygotować się na Euro 2012”.

  Proszę zwrócić uwagę na ilość policji a przy tym nie zajmowali się oni prewencją w miejscach łatwych do przewidzenia (zezwolenia). Nie ochraniali oni marszu a tworzyli raczej konfrontacyjnie zgrupowane formacje.

  REŻYSERIA W KAŻDYM CALU. Na szczęście ludzie, Polacy byli autentyczni, co także pominięto w transmisjach, także obliczonych na wsparcie politycznego celu.
  Multimir 12.11.2011 10:33:42

  Wyreżyserowany Marsz

  Jak zmieniać prawo „z woli ludu” i „dla ładu społecznego” a jednocześnie chronić swoje interesy.
  Już wiadomo jak został wyreżyserowany Marsz Niepodległości. Po pierwsze rozpropagowano marsz bardzo intensywnie. Po drugie udzielono zezwoleń na demonstrowanie w tych samych miejscach. Inaczej się robi kiedy nie chce się zamieszania. Wtedy udziela się zezwoleń w oddzielnych miejscach, wtedy winni są ci co pofatygują się do innych.

  Stało się inaczej. Słucham właśnie transmisji, gdzie systemowa TV całą gębą odcina kupony dyskredytując patriotyzm i strasząc widzów zamieszkami.

  Delegalizacja jest również częścią spektaklu (informacja sprzed 10 minut) bo czyni bezprawnym zgromadzenie które trwa. Są to duże grupy ludzi które nawet nie wiedzą o delegalizacji.
  I tyle, nie trzeba tego szczegółowo analizować aby zrozumieć.

  Najważniejsze teraz, to obserwować i zrozumieć, do czego ta rozdmuchana akcja miała posłużyć władzy. Do jakichś szczególnych działań wobec społeczeństwa? Jako uzasadnienie obostrzeń w sprawie zgromadzeń itp.

  Czyżby się spodziewali, że wkrótce naprawdę będziemy mieli powody do protestów?

  « Historia lubi się powtarzać czyli czasy się zmieniają, ale ludzie nie !

  Marsz faszystów !

  Listopad 11th, 2011 | Author: Szymon Zyberyng
  http://szymonzyberyng.pl/?p=1428

  Patrzę i widzę ich. Idą. Ramię w ramię. Prawdziwi faszyści. Dumnie obok siebie kroczą J.Piłsudski i R.Dmowski, Ignacy Paderewski, Kazimierz Puławski, Tadeusz Kościuszko, Józef Chłopicki, Romuald Traugutt.

  Za nimi maszerują legioniści z I brygady, „Orlęta Lwowskie”, żołnierze AK. NSZ i BCH. Gdzieś z boku idą cichociemni, J.Piwnik „Ponury”, B.Kontrym- „Żmudzin”. Rotmistrz W.Pilecki cicho rozmawia z dowódcami powstania antykomunistycznego J.Kurasiem „Ogniem”, S.Sojczyńskim „Warszycem”, Z.Szendzielarzem „Łupaszką”, Emilem Fildorfem „Nilem”, F.Jaskulskim „Zagończykiem”, Mieczysławem Dziemieszkiewiczem „Rojem”, A.Szackim „Bohunem”(NSZ).

  Lekkim krokiem idzie 18 letnia Danuta Siedzikówna” Inka”(powiedzcie babci, że .zachowałam się jak trzeba). Równym krokiem maszerują uczestnicy wojny z bolszewikami w 1920 r. (gdzieś mignął mi wujek Zenon), bohaterscy żołnierze KOP, oficerowie pomordowani w Katyniu.

  Idzie wielu, wielu innych. Łączy ich wolna Polska. Marzyli, walczyli, gineli za wolną, suwerenną Polskę. Za Polskę nie tęczową, kolorową, tylko narodową, niepodległą Wolną Polskę. Wszyscy byli wolnymi Polakami. Kiedyś byli patriotami dziś są faszystami. Kochają Polskę. Narodową, wolną Polskę.

  Marsz faszystów został zablokowany. Siedzą antyfaszyści. Kogo tam widzę.

  Radośnie uśmiechniętych, stojących obok siebie J.Stalina i A.Hitlera. Obok nich O.Bismarck, Katarzyna II, Mikołaj I, Aleksander II. Obok targowiczanie – F.Branicki, S.Potocki, S.Rzewuski.

  Widzę moich ulubieńców R.Luksemburg, F.Dzierżyńskiego. Jest cała śmietanka z KPP. F.Kon, J.Marchlewski. Oczywiście wśród nich radziecki agent, Żyd Ozjasz Szechter( jego syn nazywa się A.Michnik).

  Wśród antyfaszystów nie mogło zabraknąć B.Bieruta, ludzi z AL.- Mykoły Demko z AL.(nazwany M.Moczarem), M.Roli-Żymierskiego, Fajgy Mindly Danielak(żydówka, znana jako prokurator H.Wolińska), J.Bermana(także Żyd), K.Rokossowskiego, H.Minca.

  Wszystkich łączy jedno. Nienawidzą Polski i Polaków. Są wrogami Polski .
  Wszyscy z nich mordowali wolnych Polaków, aby Polska nie była wolna, suwerenna, niepodległa.

  Słowo Polska to dla nich coś strasznego. Naród polski to dla nich coś obrzydliwego. Mieli jedno marzenie unicestwić Polskę. Zabić naszego ducha wolności. Nie mogą pozwolić, aby wolni Polacy obchodzili Dzień Niepodległości. Powiedzą wolnym Polakom, że są faszystami, szowinistami, rasistami, ksenofobami. Narodu polskiego, wolnej Polski ma znowu nie być. Ma być kolorowy, tęczowy, lewacki euroregion nazwany „priwislańskim” krajem.

  A może NICZEGO ma nie byc?

 17. Rodak Says:

  Powyzszy tekst Krzysztofa Cierpisza zostal usuniety ze strony internetowej. Nastepna strona „nowyekran” ujawnila swoja tozsamosc, maly tekst, a odkryl lisa w norze. Napisanie kilku zdan prawdy spowodowal ujawnienie sie wroga i tym samym wiemy z kim mamy do czynienia.
  http://zamach.nowyekran.pl/post/38252,bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz
  Oj, beda uciekac jak powstanie caly Narod.
  Bezczelność żydowska, rozlała się po Polsce.

 18. thetomek4791 Says:

  do Rodaka.Tylko to nie jest takie proste.Polakom nie chce sie nic robić,nic myśleć.Za mało aktywności i własnej inicjatywy w przyszłość i dobro ojczyzny.Popatrz na MW i ONR.Co oni dobrego robią na co dzień?Pokaż mi jakieś bojówki,akcje na banki,monopole.To już w Irlandii powstały oddziały walczące z układyzmem i monopolizmem.Z Żydami sie nie dyskutuje,nie debatuje tylko sie ich trzyma krótko na smyczy.Dypolomacja,dialog z żydami nigdy nam nie wyszedł i nie wychodzi na dobre,toteż oni są zainetresowani tylko dialogiem hehe,ewentualnie kompromisem.Bo wiedzą,że mogą zwieźć Polaczków.Według mnie MW I ONR są opanowane i kontrolowane przez żydostwo,toteż nie robią żadnych konkretnych akcji.Wszelkie patriotyczne zapędy sa wyhamowane i tłumione hehe,Żydostwo stało sie nasza plagą,utrapieniem,zmorą

 19. thetomek4791 Says:

  proszę o publikację.dziękuję

 20. Ość Says:

  Czasami się mówi o przyzwoitych żydach. Dziwi mnie to. To tak jakby wśród q…ew znaleźć q…wę przyzwoitą i wmawiać innym, że ta q…wa jest przyzwoita i dobra, bo ładnie się uśmiechając sięga po portfel swojej ofiary. Poza tym to są źli goście, którzy nie chcą wyjść z domu gospodarza – Polski – i powinni być z niej na zbity ryj wyrzuceni w nieznane a wcześniej oddać to co ukradli, bo oni nic własnego nie mają, złodzieje. Oni nie nadają się do pracy!!!

 21. Rodak Says:

  Moi Drodzy, zgadzam sie z Wami, ich trzeba wyrzucic sila. Tych „ludzi” juz nikt nie chce miec na swojej ziemi. Spotkalem sie w Houston z osoba z Australii, gdzie na osobnosci opowiedziala mi cos wiecej na temat tych koczownikow. Bylem, zaskoczony jej odwaznym spojrzeniem na ta sytuacje, ale nawet nie spodziewalem sie, ze taka osoba wybierze mnie do wypowiedzenia swych mysli. Osobiscie nie spotkalem jeszcze przyzwoitego zyda, jezeli to tylko udaje, po to, aby pozniej wykorzystac to do wlasnych nacyjnych spraw. Osciu i Tomku jest nas juz trzech co tak mysla. Czy jest wiecej takich osob jak my? Oj, chyba tak.
  Pozdrawiam.

 22. thetomek4791 Says:

  Pozdrawiam również życząc Wam,sobie i Ojczyźnie byśmy sie wreszcie oswobodzili od tej upierdliwej gadziny,pasożyta,który na każdej płaszczyźnie nas zniewala,blokuje,hamuje,rabuje,poniża i kontroluje.To jest nie do zniesienia.Musimy coś z tym zrobić.Musi powstać jakiś ruch oporu,któryby był chociaż w stanie częsciowo sprzciwstawić sie tej destrukcyjnej sile,stawi czoła tej hołocie.O narodowym bojkocie wyborów nie wspomne,bo to oczywista oczywistosć,

 23. thetomek4791 Says:

  prośba o publikacje.dziękuję

 24. AQQ Says:

  Jestem z Wami Rodacy Słowianie. Matka Polka, Ościu, admini, blogowicze i forumowicze za piękną pracę najszczersze dzięki :)))

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 😉 Admin

 25. thetomek4791 Says:

  Mieliśmy szanse jeszcze w latach 90-tych i były całkiem spore.Ale trzeba było myśleć abstrakcyjnie,ponad podziałami,kupować u polskich producentów i polską żywność,artykuły.A nie w hipermarketach dając złowrogim najeźdźcom dodatkowy atutut,argument do zniewalania nas.Ale Polacy połakomili sie na promocje,obniżki,a nie wiedzieli że obcokrajowcy jada po tzw.kosztach,łącza sie w zbiorowe monopole,by zniszczyć polski przemysł i gospodarke,nawet nie płacą podatków.Trzeba było myśleć wtedy.I była realna szansa,że mogliśmy nie wejść w unijne kajdany.No ale cóż,weszliśmy głebiej w bagno i będzie nam teraz o niebo trudniej z niego wyjść i będzie to wymagać od nas wyjątkowego poświęcenia.Czas pokaże jak to sie wszystko potoczy,czy damy sie zapiąć w kajdany całkowicie czy też stać nas na jakieś naturalne odruchy obronne

 26. thetomek4791 Says:

  Dziękuje Adminie za publikacje i pozdrawiam.Jeszcze tylko jeden gdzieś tam sie zaplątał

  Wszystko już na swoim miejscu 😉 Pozdrawiam Tomku

 27. Rodak Says:

  Prosze o zwrocenie uwagi na zalaczony tekst (link ponizej) Krzysztofa Cierpisza, jednak Nowy Ekran stanal po tej drugiej stronie, odslonil sie calkowicie kasujac wpis, tak jak wspomnialem wczesniej.
  https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/home/bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz
  Jestem z Wami takze. Popieram walke Krzysztofa Cierpisza w slusznej sprawie.
  Pozdrawiam.

 28. thetomek4791 Says:

  Pozdrawiam z całego serca Admina,Ościa,AQQ,Rodaka,Matkę,Polkę i innych.

 29. Admin Says:

  Rodak, prawda w oczy kole. NE pogrążony w cenzurze niezależnej publicystyki, czeka naturalna śmierć, jak na koszerną agendę przystało.

 30. Miroslaw Mrozewski Says:

  Polak to brzmi dumnie Krzysztof – zydokomuna narzie nas gnebi ale nie takie okupacje My Polacy przetrawialismy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: