Rosję chcą podbić przez Iran


Źródło : www.3rm.info/17573-rossiyu-xotyat-dostat-cherez-iran.html

Data publikacji : 18.11.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Wygląda na to, że Zachód przygotowuje się do wojny z Iranem. Dzisiaj tę kwestię szeroko komentują i omawiają europejskie media z powoływaniem się na swoje źródła w sztabie NATO i wojskowych resortach swoich krajów. I do tej wojny wszystko jest już rzekomo gotowe…

Mówi się, że bezpośrednie uderzenie będą przeprowadzać siły brytyjskie i izraelskie.

Napaść zamierza się przeprowadzić jednocześnie z morza i z powietrza. Plany Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii przewidują rozmieszczenie na irańskich wodach terytorialnych okrętów wojennych i łodzi podwodnych uzbrojonych w skrzydlate rakiety typu „Tomahawk”.

Podpłyną tam także lotniskowce, na pokładach których znajdują się supernowoczesne bombowce.

Będą one także aktywnie zaangażowane do uderzeń z powietrza. Co się tyczy Izraela to lokalne media nie tylko dowiedziały się o przyspieszonych przygotowaniach izraelskich, lotniczych sił zbrojnych do wspólnych z brytyjczykami nalotów na terytorium irańskie ale nawet opublikowały mapy lotnicze ze wszystkimi na nich oznaczonymi celami uderzeń lotniczych. Warto zauważyć, że wszystkie te plany przewidują nie tylko bombardowania ale i, w razie konieczności, ograniczone operacje lądowe w rodzaju desantu wojsk specjalnego przeznaczenia…

Cóż takiego popycha Zachód do kolejnej awantury wojennej na Bliskim Wschodzie?

Oficjalnie są to prace prowadzone przez irańskich uczonych nad bronią jądrową. Tak brytyjski wywiad doniósł swemu kierownictwu o tym, że rzekomo Iran przygotowuje się do umieszczenia centryfug, służących do wzbogacania uranu, w specjalnych wzmocnionych bunkrach usytuowanych na terenie tajnej irańskiej bazy wojskowej w pobliżu miasta Kum. Rzekomo w tych bunkrach ma rozpocząć się produkcja broni jądrowej. W swoim raporcie kierownictwo wywiadu brytyjskiego dowodzi, że jeśli Irańczykom uda się bez przeszkód przewieźć te centryfugi do bazy wojskowej to później już nie będzie możliwości zniszczenia ich ponieważ bunkry wykonane są według ostatnich osiągnięć naukowych i technicznych i dlatego praktycznie są odporne na bomby i rakiety. Stąd wniosek, że trzeba jak najszybciej rozpocząć bombardowania wszystkich bez wyjątku obiektów atomowych Iranu, gdzie znajdują się wspomniane centryfugi (włącznie z ostatnio wybudowaną przez Rosję elektrownią atomową w mieście Buszer).

„Za 12 miesięcy nie będziemy mieć już pewności, że nasze rakiety dosięgną celów.”– podkreśla w swoim raporcie szef brytyjskiego resortu wywiadowczego.

Zachodnie media piszą, że wszystko już jest przygotowane do przeprowadzenia bombardowań, jednakże sprawa utknęła u prezydenta USA Baracka Obamy. Ponoć on nie jest przeciwko bombardowaniom ale bardzo nie chce rozpoczynać wojny w przeddzień nadchozących wyborów prezydenckich w 2012 roku. Jednakże sojusznicy z NATO i Izrael wywierają na niego potężny nacisk w celu skłonienia prezydenta do bardziej zdecydowanych działań i rozwiązania „irańskiego problemu” przed nadejściem Nowego Roku.

Poza tym bardzo wielu na Zachodzie nie wierzy w „szlachetną misję” zapobiegania pojawienia się w Iranie broni atomowej. Francuskie gazety złośliwie piszą, że „straszak atomowy” za każdym razem jest używany przez zachodnie kręgi rządzące jako uwiarygodnienie swoich napadów.

Tak było podczas napaści na Irak, kiedy świat straszono bronią masowego rażenia, która była rzekomo w rękach Saddama Husseina. Zaledwie po krótkiej okupacji bogatego w ropę naftową Iraku, wyszło na jaw, że żadnej Broni Masowego Rażenia Hussein nie posiadał nawet w śladowych ilościach. Co w rzeczywistości stoi za planami najazdu na Iran bardzo barwnie opisała amerykańska agencja analityczna „Stratfor” w której pracują przede wszystkim byli pracownicy służb specjalnych USA. Tak więc ci analitycy piszą, że najważniejszym celem Zachodu jest ustanowienie pełnej kontroli nad źródłami światowych zasobów energetycznych leżących na Bliskim Wschodzie.

Po okupacji Iraku, „arabskich” rewolucjach w Libii, Tunisie i Egipcie, które umożliwiły dostępność eksploatacyjną do lokalnych bogactw naturalnych dla różnego rodzaju ponadnarodowych korporacji energetycznych, jedynie Iran pozostaje poza kontrolą Zachodu. Między innymi podbój Iranu obiecuje pełną kontrolę nie tylko nad bliskowschodnią ropą naftową ale i nad kolosalnymi złożami gazu ziemnego. Pozwoli to jak oceniają analitycy „Stratfor” na rozwiązanie problemu dostępu Zachodu do taniego gazu i następnie wzięcie w karby putinowskiej Rosji. W przypadku podboju Iranu odpadnie problem budowy gazociągu „Południowy strumień”, który Rosja gotuje się położyć do południowej Europy. Do czego będzie potrzebny ten gazociąg jeśli będzie łatwiej dla Europejczyków przeprowadzić irański gaz poprzez terytoria zaprzyjaźnionych państw Turcji i Gruzji? Mało tego, ceny na gaz gwałtownie spadną, co samo w sobie może być silnym ciosem w rosyjski budżet, co oznacza także, że we wszystkie wewnątrzpolityczne dziedziny naszego kraju.

Tak więc wewnątrz Rosji mogą wyniknąć poważne problemy ze wsparciem i opieką społeczną ludności, które są finansowane właśnie głównie z przychodów z operacji handlowych Gazpromu.

Nic dziwnego, że Moskwa wyraża zdecydowany protest przeciwko napadowi na Iran. Na ile te protesty okażą się skuteczne zobaczymy w najbliższym czasie.

Komentarz rosyjskiego internauty o pseudonimie „Russkij_Rusicz”

To nie tajemnica, że ostatnimi czasy opracowuje się fizyczny podbój Imperium Rosyjskiego za pośrednictwem, i zdradzieckich działań, a dokładniej wrażych działań tych wrogów i okupantów na Kremlu! Trwają potężne przygotowania do opracowania fizycznego podboju Rosji. W tym rzecz, że plany syjonistów nie okazały się dostatecznie skuteczne i proces okupacji dostosowującej do nadchodzącej globalizacji i czipizacji (implantacja czipów- tłum.) widzą oni we wprowadzeniu reżimu wojennego pod nazwą HUMANIZM (ideologia kapitalizmu i gównokracji przybierają nową postać). W kolonii pod nazwą USA już trwają akcje, które zaplanowano w celu wprowadzenia następnie właśnie systemu jednego światowego rządu, zniesienia tam urzędu błazna-prezydenta aby stworzyć u ludności iluzję, że będzie to dla niej korzystne i ponoć sam lud wybierze ideę społecznej równości i humanizmu. Przeznaczą na ofiarę kilku bankierów i pijarowców, będą zamieszki, bójki, będzie wprowadzenie wojennego reżimu, zniesienie gotówki i czipizacja. Takie właśnie są scenariusze i cele u tych satanistów.

My wszyscy jasno dostrzegamy mechanikę wydarzeń i przewidujemy następny krok WROGA!

Pamiętajcie, podstawowy cel to zniszczenie Prawosławia! Możliwe, że przygotowywane są nowe zamachy terrorystyczne ale już (po zdruzgotaniu islamistów) z udziałem nowego rodzaju wroga ich wartości. Najprędzej będzie to Prawosławie a celem będzie pokazanie nowych przeciwników, którymi będą Państwa Prawosławne! Niewiele już ich pozostało… Największym jest to w którym wy mieszkacie! A więc WOJNA NIEUNIKNIONA !!!

I nierozsądnie będzie jeśli my do niej nie będziemy się godnie przygotowywać już dzisiaj!

My się przygotowujemy! A wy?

Niech Bóg ma was w opiece.

Komentarzy 7 to “Rosję chcą podbić przez Iran”

 1. Tobi Says:

  Ma ktoś pomysł na Chiny w tym całym zamieszaniu?. Zawsze mnie ciekawią Chiny, medialnie o nich ciągle cicho a przecież to potęga… po której stronie barykady ich stawiać?

 2. piotr Says:

  Zwyciężymy z Bożą pomocą !
  Po obejrzeniu budującego filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Hwzx66HsONc aż mnie natchnęło, żeby wyjść na ulice i walczyć z tymi syjonistami! POLSKO OBUDŹ SIĘ!

 3. Jasiek Says:

  Potęga Chin powstała wg koncepcji lichwiarzy z FED i kooperantów. To oni zniszczyli rodzime przemysły i przenieśli produkcję do Chin. Stara koncepcja A. Weishaupta i A. Pike. Zniszczyć chrześcijaństwo i cywilizację białego człowieka.

 4. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] Rosyjskiej mogą przekształcić się w wojnę z zastosowaniem broni jądrowej 19/11/2011=> Rosję chcą podbić przez Iran 19/11/2011+> Lekarze od pięćdziesięciu lat podają truciznę na szczury pacjentom chorym na […]

 5. olo Says:

  Chiny – wbrew pozorom popierane są przez USA i również wbrew pozorom cichy i niezwykle poważny wróg Rosji. W swoim czasie rękami chińczyków dobije się Rosję.

 6. Miki Says:

  w Protokołach jest napisane że niby są „azjatycka filią Rządu Światowego”. Myśle ze na Chiny tez przyjdzie czas.
  pozdrawiam

 7. ziombl Says:

  imo Chiny nie pozwolą na zniszczenie Iranu ze względu na wielomiliardowe inwestycje oraz źródło energii.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: