Żydolewactwo i polskojęzyczna „milicja” bije Polaków


Tego jeszcze nie było, aby 11 listopada polska reprezentacja narodowa w piłkę nożną grała bez orła na piersi, a lewackie bandy grasowały po ulicach polskich miast bijąc ludzi za polską flagę. Wideo pozostawiam bez dalszego komentarza. Admin

Komentarzy 17 to “Żydolewactwo i polskojęzyczna „milicja” bije Polaków”

 1. thetomek4791 Says:

  I tak nas gnoje z antify nie upokorzą i inne śmiecie antypolskie

 2. Admin Says:

  Dziękuję Warszawiak za linka. Skorzystałem z materiałów. Pozdrawiam.

 3. madzi Says:

  Bardzo bym prosił Admina bądź kogoś kto zna się na temacie o szersze wyjaśnienie tego problemu. Kto z kim się bije. „Lewackie bandy biją za flagę” jakie lewacki, o co chodzi, Jaka Antifa. Zresztą zkad pochodzą te filmy skoro są kręcone w grupach ogolonych na łyso panach w glanach i moro. Bardzo proszę o szersze wyjaśnienie.

 4. Admin Says:

  Madzi, na szersze nie mam czasu. Na filmie widać chuliganów z flagami antify:

  a film pochodzi z Nowego Ekranu, środowiska skupiającego blogerów:

  http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/37195,lewica-i-policja-bije-ludzi

  Apropo „łysych panów”, w przeciwieństwie do chuliganów z antify, to oni są ścigani przez polskojęzyczną milicje. Nie rozumiem, dlaczego się ich tu przyczepiłes?

 5. madzi Says:

  No jedank nie wszystko uklada mi sie w klarowny obraz. Antifa jest wspierana przez kogo? Oni lubią zadymy? Kogo lubią bic? Nowy ekran, w jakim świetle te medium przekazuje tresci? Wiemy ze tvn pokazuje w pewnym swietle wydarzenia a Ekran w jakim? Kogo popiera. Od powenego czasu śledzę dokladnie wydarzenia, z różnych serwisów. Jednak bardzo cięzko jest samemu połapac sie o co w tym wszystkim chodzi. Warto może byloby załozyc jakis koncik dla zielonych.

 6. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] nie zobaczysz w polskiej TelaVizji 12/11/2011=> Bój o duszę Fryderyka Chopina 12/11/2011=> Żydolewactwo i polskojęzyczna „milicja” bije Polaków 10/11/2011=> (смотреть всем!) Что такое церковь: Домъ Божiй […]

 7. Heh! Says:

  @madzi, nie wiem czy jesteś prowokatorem czy rzeczywiście osobą zieloną
  Specjalnie dla Ciebie – Nowy Ekran jest w większości konserwatywny i niezależny przynajmniej od władzy, publikują tam blogerzy, działacze obywatelscy.

  Antifa to lewacka (skrajna lewica) bojówka, tzn połączone siły anarchistów i komunistów, sami na siebie mówią antyfaszyści. Wynarodowiona masa, traktująca wszelkie przejawy konserwatyzmu, patriotyzmu czy nacjonalizmu jako „faszyzm” który trzeba zwalczać siłą. Ubóstwiają Che Guevarę i jego pomysł na rewolucję.
  Oprócz walk z prawdziwymi faszystami, czy nazistami np. we Włoszech czy Niemczech, atakują również marsze konserwatystów (kontrrewolucjonistów), protesty katolickie, marsze antyaborcjonistów itp. Siłowe przedłużenie lewicy. Kto nie jest lewicowy, wg nich jest faszystą. Czy to kapitalista, czy narodowiec, czy katolik, czy tradycjonalista – to wszystko wg nich jest faszyzmem.
  W Polsce ta ekipa stosunkowo słaba, ze względów na to że u nas ludzie pamiętają jeszcze czasy PRLu i nie dają się ich czerwonej propagandzie, w innych krajach jak Niemcy czy Grecja, ta ekipa jest silna. Bardzo często nie chodzi im o samo pobicie pięściami, używają sprzętu jak kije, młotki, noże.
  Kto wpiera antifę? Jest to ponadnarodowa bojówka, wspierani są ogólnie przez wszelkiej maści lewicę. Od skrajnych feministek, homoseksualistów po ateistów i komunistów.
  W środowisku prawicowym w Polsce głośno mówi się o bliskich kontaktach z gazetą wybiórczą, czy artystami lewicowymi.
  A kto wspiera lewicę? Dlaczego lewica jest tak powszechna w mediach, sztuce i kulturze?
  O nich jest ta strona.

 8. STARIK PRAVOVER Says:

  Co to za amatorzy(bojówki) z napisem POLICJA na żółtych kamizelkach nowe ORMO/ZOMO i cywilny „nowoUBek” z gazem swobodnie wyrzywającym się nad przechodniem niby-narodowcem?

 9. MatkaPolka Says:

  Święto Niepodległości jest jednym z trzech głównych Świąt Państwowych.
  Część oficjalna tych obchodów przed grobem Nieznanego Żołnierza to tylko część tych obchodów.

  Marsz Niepodległości to dalsza publiczna manifestacja uczuć patriotycznych, pro narodowych i pro państwowych.

  Podobne święta obchodzi się w innych krajach :

  *we Francji Dzień Zdobycie Bastylii 14 lipca,
  *w USA Veterans Day 11 listopada , dzień Niepodległości 4 lipca, czy tez Kościuszko Day albo Pulaski Day ,
  *w Kanadzie Remembrance Day 11 listopada, Dzień Kanady i Victoria Day
  * w Irlandii Dzień św. Patryka.
  *w Rosji Dzień Zwycięstwa 9 maja, 4 listopada – Dzień Jedności Narodowej

  Kto przy zdrowych zmysłach chciałby zakłócać przebieg uroczystości Świąt Państwowych w innych państwach.? Kto nasyła zorganizowane grupy chuliganów z pałami ?

  To prowokacja Polityczna i skandal międzynarodowy

  Za podburzanie do zakłócenia porządku, za dezinformacje przed , podczas i po obchodach święta odpowiadają media przede wszystkim Gazeta Wyborcza i jej redaktorzy Michnik , Najsztub , Blumsztajn , a także telewizja i TVP i TVN, pismo Krytyka Polityczna i aktywiści tzw. Antify

  Chuligani niemieccy powinni ponieść kare za przestępstwo znieważenia Państwa i Święta Państwowego i znieważenia jego obywateli, a także za zakłócenia porządku publicznego, obrazy i naruszenia dóbr osobistych polskich obywateli.

  Powinni być ukarani w Polsce, bo w Polsce nastąpiło przestępstwo

  Kto odpowiada za naruszenie porządku publicznego?

  Sprowadzenie niemieckich neonazistów w zorganizowanych grupach, obywateli innego państwa tj. Niemiec, w celu zakłócenia przebiegu uroczystości święta państwowego to skandal międzynarodowy

  Dlaczego nie pojechali do USA, Kanady, Rosji, Francji, Irlandii?

  A może jeszcze pojadą ?
  Jeśli raz dać przyzwolenie na odradzanie się Neo Nazizmu to pewnie się odrodzi!

  Za bezpieczeństwo obywateli Polski podczas święta państwowego odpowiada komendant Policji stołecznej i prezydent miasta Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz.

  O tych przygotowaniach i chęci zakłócenia wiedzieli zarówno premier Tusk jak i prezydent Komorowski. Wiedziała o tym również kanclerz Niemiec Angela Merkel

  Tymczasem premier Tusk odsyła chuliganów i prowokatorów do Niemiec to następny skandal !!

  Komendant Policji w Warszawie do dymisji natychmiast – za kryminalne zaniedbania
  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz do dymisji natychmiast – za kryminalne zaniedbania
  Premier Rządu Donald Tusk (niemiecki Agent volksduetch) do dymisji natychmiast za spiskowanie

  Nota protestacyjna do Kanclerz Niemiec z żądaniem ukarania przestępców, chuliganów i prowokatorów.

  Nota protestacyjna do Organizacji Narodów Zjednoczonych potępiająca Niemcy za ten skandal międzynarodowy.

 10. MatkaPolka Says:

  LISTA HAŃBY:

  http://wyszperane.nowyekran.pl/post/36957,lista-hanby-i-bojkotu#comment_274133

  szuje, które stanęły po stronie hitlerowców i zboczeńców:

  Dziś na Ursynowie znalazłem plakaty (w załączniku) nawołujące do udziału w imprezie mającej na celu zakłócanie patriotycznych obchodów Święta Niepodległości przewidzianych w dn. 11.11.2011r.

  A oto spisane z plakatu nazwiska przeciwników niepodległości RP :

  – wydarzenie mają prowadzić : Kazimiera Szczuka i Mikołaj Lizut;

  – mają uczestniczyć :

  Jacek PONIEDZIAŁEK ,

  Wojciech PSZONIAK,

  Roma GĄSIOROWSKA,

  Wanda NOWICKA,

  Robert BIEDROŃ,

  Urszula DUDZIAK,

  Małgorzata NIEMIRSKA,

  Sonia BOHOSIEWICZ ,

  Tomasz KAROLAK,

  Joanna KOS-KRAUZE,

  prof. Małgorzata FUSZARA,

  prof. Magdalena ŚRODA ,

  Eryk LUBOS,

  Borys SZYC,

  Krzysztof KRAUZE.

  – zagrają : aFrykasy SUnsysTEM – Grajek krawiec, MaMadOU diDUF&FriEnds, Tymon Tymański,

  Stołeczny Chór Rewolucyjny „WarSZaWianka” w składzie m.inn.: Piotr NAJSZTUB, Mikołaj LIZUT, Katarzyna KWIATKOWSKA,

  Sylwia CHUTNIK, Michał BILEWICZ, Ola Bilewicz, Ania BLUMSZTAJN.

  HAŃBA IM WSZYSTKIM !

  Proponuję opublikowanie powyższego i ogłoszenie bojkotu wszelkich: imprez, spektakli, filmów, audycji, etc., etc. z udziałem tych renegatów.

 11. MatkaPolka Says:

  Kilka wpisów z netu dobrych do zacytowania

  Zdemaskujcie prowokacje, bo czuć w tym rękę służb nie tylko PO-lskich. Być może role swoje mają służby niemieckie, izraelskie, rosyjskie. Skupianie się na policji-gestapo katującej niewinnych ludzi jest ważne, ale to wątki trzeciorzędne. Istotne są inne rzeczy.

  Komorowski zapowiada (zapewne już ustawa dawno napisana) ograniczenie wolności zgromadzeń, różnego typu restrykcje wręcz uniemożliwiające legalne demonstracje. Kto będzie nadstawiał głowy, majątek swój? Nikt. I o im chodzi.

  Mogą być też wnioski o delegalizację MW, ONR, innych organizacji jakich wykaz da im strona koszerna, lewo-tęczowa. Za rok jeżeli będzie jeszcze zgoda na taki marsz, to będą stosy zabitych i na tym skończą się na wiele lat obchody 11 listopada.

  Tych co przeszkadzali w marszu i brali czynny udział w bijatykach, napadach należy oskarżyć o terroryzm, skazać na 20 lat. Niemców na 25. Oczywiście pokrywają straty, w tym organizacje sprzeciwiające się marszowi, także korporacje jak AGORA. Kto nakręcił prowokację? Zawsze ci sami.

  Inna sprawa że jednak narodowcy ładnie się wpisali w prowokację, coś mi tu nie gra od samego 1989 roku kiedy te organizacje zaczęły powstawać pod nazwami przedwojennych. To jaki jest Roman Giertych i z kim trzyma teraz… tego nie trzeba tłumaczyć. Kto taki miałby założyć zacną organizację i zacnie wychować ich młodych członków? To była zapowiedź kłopotów już wtedy. Czy nie mógł powstać normalny, współczesny ruch katolicko-narodowy w oparciu o patrona Jana Pawła II jaki uparciu postuluję powołać? Było jasne że niektórych środowiskom na rękę jest istnienie MW, ONR, NOP itd Mieli swoich „faszystów”, ale to czerwoni są faszystami i w tym jest cały cyrk.

  Udział Niemców w zamieszkach mam nadzieję udowodnicie. Media umniejszają winę lewej strony, ciągle się wiąże zamieszki z uczestnikami marszu, sprawny przekaz. Polacy w to jak barany uwierzą, ale jeżeli zobaczą filmy, fotografie? Teraz bitwa o prawdę, o właściwą narrację jest w sieci. Kto ją wygra, ten oni?

  Bojówki są najwyraźniej zorganizowane na wzór partyzancki-wojskowy, padają komendy (cofka), działają drużyną kilkunastu osób i zapewne też plutonami w razie walki z większymi grupami kordonów policji. Nauka z Grecji itd nie płynie w las. Można określić lewaków mianem zorganizowanych grup przestępców o charakterze zbrojnym, wręcz terrorystycznym, bo anarchia ma na celu destrukcję państwa, ładu społecznego, chaos jest ich celem, wojna domowa, z której ma się wyłonić ich utopia, czyli kolejna wersja komunizmu-libertynizmu na wzór Sodomy.

  Oni się sięgną niebawem bo broń palną, wręcz maszynową i granaty, bomby, gazy trujące, może broń biologiczną itd To nie są ludzie. Bestie opętane, demony w ludzkiej skórze.

  Użycie broni ostrej przez policję (a może GROM) byłoby zasadne wobec takich TERRORYSTÓW uzbrojonych w pałki, zamaskowanych. Po nogach. Właściwa kara w więzieniu, tam lubią takich młodych lewaków starzy wyjadacze. Tyle że co to za kara na tęczowych, sama przyjemność.

  Trzeba na tle tych wydarzeń skompromitować organizatorów antymarszu. Jeżeli nie teraz, to nigdy nie będzie lepszej okazji

  W qrewskiej Polsce mało prawdopodobne, że w sądzie dojdzie do sprawiedliwości dla bandytów z gestapo.

  Te qurwy powinno się zdelegalizować, wszystkich gnojków przechodzących obok zdegradować do cywila… Bandyta powinien być w pudle, a nie nosić odznakę policjanta.

  W ogóle, cała nasza Policja nie chroni obywatela, przeciwnie, niszczy demokrację i jest zagrożeniem. – Tam gdzie jej nie ma tam człowiek czuje się bezpiecznie. Rozpieprzyć to towarzystwo do zera, generalicję zdegradować do zera i rozpisać nowy casting na policjantów.

  A komedianta głównego dawno powinno się zmienić, sukinsyn nie powinien tam grzać miejsca choćby po wypadkach drogowych i ich statystykach. Dla mnie od dawna to nie policja, ale gestapo. Tak jak piszecie, bandytę doprowadzić do sądu. Jak nie skażą gówniarza, to zrobić strajki w całej Polsce. jak kurwom spod znaku niebieskiej dyskoteki i kominiarki zabraknie w korycie, przypomni sobie to gówno, komu służą.

 12. Też coś dodam. Says:

  Marsz Niepodleglosci 2011 – prowokacja

 13. Fantomas Says:

  Witam zrobiłem tapetke dla was z przerobionym logiem TVN
  http://screenshooter.net/8818147/dyaqvol

 14. Admin Says:

  Jestem pod wrażeniem Fantomas. Nie przestawaj tworzyć!

  Logo TVN’u już na swoim miejscu 😉

  Pozdrawiam serdecznie


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: