To, czego nie zobaczysz w polskojęzycznej TelaVizji


Czyli patriotyczna manifestacja Polaków z okazji Swięta Odzyskania Niepodległości po 123 latach zaborów w dniu 11 listopada 1918 roku.

Gwoli ścisłości, oczywiście w dzisiejszej Polsce nie możemy mówić o niepodległości, suwerenności, w dzisiejszej Polsce żydowskie media czynią wszystko, aby zohydzić nam patriotyczny stosunek do kraju, a z samych Polaków uczynić skundloną masę, pozbawioną świadomości narodowej. Natomiast kasta żydowskich polityków, podszywająca się pod Polaków, dwoi się i troi czyniąc wszystko, aby z naszego kraju zrobić parchaty przytułek, Eurokibuc o nazwie Judeopolonia. Na co nie pozwolimy.

Manifestowanie naszego patriotyzmu w takim dniu jak 11’ego listopada, musi iść w parze z pogłębianiem świadomości w społeczeństwie nt. żydowskiej okupacji jakiej zostaliśmy poddani. Pogłębianiem wiedzy nt. żydowskiego globalizmu oraz prawdziwego oblicza zjudaizowanego totalitaryzmu jakim jest Unia Europejska.

Swięto Odzyskania Niepodległości winno stać się dniem w którym solidarnie domagamy się niepodległości, stawiając czynny OPÓR i skandując STOP OKUPACJI POLSKI!

Kochani, i niechaj tak się w końcu stanie. Admin

VI Młodzieżowy Marsz Niepodległości w Suwałkach

Marsz Niepodległości 11.11.2011 Szczecin

Marsz Patriotów we Wrocławiu

Marsz Niepodległości w Warszawie (przemarsz przez rondo przy metrze Politechnika)

Komentarzy 9 to “To, czego nie zobaczysz w polskojęzycznej TelaVizji”

 1. Jony Says:

  11.11.2011 Marsz Niepodleglosci – Silowe wejscie policji w manifestacje

  http://ryszard.opara.nowyekran.pl/post/37287,polacy-rodacy

 2. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] zamieszczone na innych stronach internetowych: 12/11/2011=> To, czego nie zobaczysz w polskiej TelaVizji 12/11/2011=> Bój o duszę Fryderyka Chopina 12/11/2011=> Żydolewactwo i polskojęzyczna […]

 3. maran Says:

  „Parafianie z Czarnowąs obrzucili petardami policję w Warszawie!
  News (bardzo wiarygodny i zweryfikowany w kancelarii premiera): W piątek 11.11.11 uczestnicy Mszy Św. z parafii p.w. Bożego Ciała i św. Norberta w Czarnowąsach na Opolszczyźnie obrzucili petardami policję w Warszawie podczas Marszu Niepodległości. Co prawda parafianie twierdzą, że byli w tym czasie na Eucharystii czterysta kilometrów od stolicy, ale fakt jest faktem. Dziennikarka TVP Info zapytana, dlaczego wóz transmisyjny nie pokazał relacji z Mszy Św. w Czarnowąsach, a relacjonowana była walka uliczna niemieckich anarchistów ze stołeczną policją pod szyldem: parafianie z Opolszczyzny toczą regularną wojnę ze służbami mundurowymi, odpowiedziała: Mieliśmy informację, że msza została odwołana, a kolor petard sugerował mieszkańców Czarnowąs. Za cztery dni umieścimy sprostowanie w wiadomościach o 23.30.

  Późniejsze informacje sugerowały, że podpalili również wóz transmisyjny TVN24, ale parafianie twierdzą, że o tej porze już spali.

  Mieszkańcy Czarnowąs zastanawiają się, jak to możliwe, że rok temu podczas Marszu Niepodległości nie było rozruchów i walk ulicznych („Z wyjątkiem wicie tych co z gołymi tyłkami po mieście latajo, ni”), a w tym taka rozróba! Jak to możliwe?”

  http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/parafianie_z_czarnowas_obrzucili_petardami_policje_w_warszawie__31611

 4. Jony Says:

  Tak w okolicach 7,16 minuty Marsz doszedł. Ktoś zaczął przemawiać, a policja nagle ot tak sobie usunęła ludzi z ulicy na chodnik i ogłosiła koniec marszu. Nie, to wcale nie była prowokacja….

 5. prawoslawnypartyzant Says:

  Flaga na maszcie, cukierek do ust?

  http://kontakt24.tvn.pl/temat,flaga-na-maszt-cukierek-do-ust,153321.html

 6. Kronikarz Says:

  Ludzie – zalozyc wlasna partie – gosowac na Polakow – urzadzic polskie Panstwo na nasz sposob – miec sprawna policje i dobre wojsko – utrzymywac pokojowe stosunki z sasiadami – nakryc czapkami blumsztajnow – niech zyje Polska – wolna Polska !

 7. MatkaPolka Says:

  Kto nienawidzi naszej niepodległości

  Jan Pietrzak Transkrypt wypowiedzi – Verba volant, scripta Manet

  Święto niepodległości ustanowione zostało w dniu 27,04,1937 r.

  Podczas okupacji niemieckiej świętowanie podobnie jak każde inne przejawy polskości było niemożliwe
  Za wywieszenie biało czerwonej flagi groziło rozstrzelanie pod murem własnego domu.

  W czasach PRL-u manifestacje patriotyczne tego dnia były brutalnie tłumione przez oddziały ZOMO, a uczestnicy aresztowani przez komunistyczną Służbę Bezpieczeństwa.

  Obecnie kiedy mamy Wolną Polskę( oficjalnie i teoretycznie – komentarz mój MP) uroczystości powinny być czymś oczywistym i naturalnym. Wystarczy zgodnie z prawem zarejestrować Marsz Niepodległości.

  Okazuje się, że to nie wystarcza.

  Lewacko -anarchistyczne bojówki podszczuwane przez media [ media żydowskie i niemieckie – dopisek mój] chcą nasze święto zakłócić . Zamierzają prowokować awantury, drwić z patriotyzmu , nie pozwolić na oddanie hołdu twórcom niepodległości.

  Ciekawe jest proszę państwa,
  KTO TAK BARDZO NIENAWIDZI POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI,
  że ma czelność albo rozkaz zakłócać polskie święto.

  *Historyczne rzecz biorąc są to mordercy NKWD z Katynia, Miednoje , Charkowa
  *Oprawcy z obozów śmierci Auschwitz, Treblinki , Majdsanka , Sobiboru
  *Niemieckie plutony egzekucyjne z warszawskich ulic
  *Zwyrodnialcy z Łubianki,
  *Personel Pawiaka
  *Kaci z Ministerstwa Bezpieczeństwa publicznego z Rakowieckiej,
  *Zabójcy stoczniowców z 1970 r.
  *Podwładni SS-Gruppenführera Heinza Reinefartha – sprawcy rzezi Woli
  *Spadkobiercy Suworowa dokonujący rzezi Pragi
  *Uczestnicy rzezi Wołyńskiej
  *Dowódcy ZOMO-wców strzelający do górników w kopalni Wujek
  *Budowniczowie szubienic na stokach Cytadeli
  *Zabójcy profesorów lwowskich i Uniwersytetu Jagiellońskiego
  *Funkcjonariusze SB torturujący księdza Popiełuszkę
  *Przebrani w sędziowskie togi egzekutorzy Rotmistrza Pileckiego i gen. Fieldorfa
  *Nadzorcy Kulturkampfu
  *Likwidatorzy Zamojszczyzny
  *Tropiciele Żołnierzy Wyklętych
  *Komendanci tysięcy transportów Polaków wywiezionych na Syberię
  ( To samo dotyczy wywózek Polaków do Niemiec – dopisek mój )
  *Pogromcy Solidarności z 13grudnia 1981 r.

  To zaledwie drobny fragment zweryfikowany przez historię długiej listy Nienawistników

  Jak widać wielu ludzi pracuje od pokoleń by zabić Polskę Niepodległość

  Dziś również nasza niepodległość doprowadza ich do furii ( mój komentarz – pseudo- lub namiastka niepodległości). Pewnie mają swoje nikczemne powody.

  Ale my mamy powód ważniejszy.
  Potrzebę wolności, która jednak nikomu nie jest dana raz na zawsze, jak nauczał Jan Paweł II.
  Otóż to. Święte słowa.

  I mój komentarz
  I z tym dziedzictwem identyfikują się tzw. oficjalne „polskie władzę” , które dzierżaw ladze w wyniku sfałszowanych wyborów i terroru politycznego , a także główne dzienniki polskojęzyczne

  Dodać do tego należy ohydne relacje TVP.info i TVN oskarżających spokojnych uczestników i organizatorów Marszu Niepodległości o spowodowanie zamieszek, a także reakcje władz o wprowadzeniu nowych ustaw o zgromadzeniach publicznych

 8. MatkaPolka Says:

  Wyreżyserowany Marsz

  Jak zmieniać prawo „z woli ludu” i „dla ładu społecznego” a jednocześnie chronić swoje interesy.
  Już wiadomo jak został wyreżyserowany Marsz Niepodległości. Po pierwsze rozpropagowano marsz bardzo intensywnie. Po drugie udzielono zezwoleń na demonstrowanie w tych samych miejscach. Inaczej się robi kiedy nie chce się zamieszania. Wtedy udziela się zezwoleń w oddzielnych miejscach, wtedy winni są ci co pofatygują się do innych.

  Stało się inaczej. Słucham właśnie transmisji, gdzie systemowa TV całą gębą odcina kupony dyskredytując patriotyzm i strasząc widzów zamieszkami.

  Delegalizacja jest również częścią spektaklu (informacja sprzed 10 minut) bo czyni bezprawnym zgromadzenie które trwa. Są to duże grupy ludzi które nawet nie wiedzą o delegalizacji.
  I tyle, nie trzeba tego szczegółowo analizować aby zrozumieć.

  Najważniejsze teraz, to obserwować i zrozumieć, do czego ta rozdmuchana akcja miała posłużyć władzy. Do jakichś szczególnych działań wobec społeczeństwa? Jako uzasadnienie obostrzeń w sprawie zgromadzeń itp.

  Czyżby się spodziewali, że wkrótce naprawdę będziemy mieli powody do protestów?

  za:http://multimir.nowyekran.pl/post/37182,wyrezyserowany-marsz

  Wychodzi szydło z worka.

  Prezydent Bronisław Komorowski zlecił prawnikom prace nad znalezieniem rozwiązań, które – bez zmiany konstytucji – nowelizowałyby Prawo o zgromadzeniach. Wyraził też żal i ból z powodu „hańbiących zachowań” podczas obchodów Święta Niepodległości……

  prezydent powiedział, że po analizie systemu prawnego dotyczącego organizowania i przeprowadzania demonstracji, doszedł do wniosku, że jest on dobry, „aczkolwiek trudny do egzekwowania”. Zdaniem Komorowskiego w tym zakresie muszą być podejmowane „dosyć zdecydowane i surowe decyzje”…
  ….
  http://wiadomosci.wp.pl/title,Prezydent-zapowiada-zmiany-w-prawie-o-zgromadzeniach,wid,13979638,wiadomosc.html?ticaid=1d5e3

  I już wiadomo po co była reżyseria Marszu Niepodległości. Zbyt gładko całe zdarzenie wchodziło w życie, z tak charakterystycznym ustawianiem możliwości zamieszek przez
  wydawanie zezwoleń na demonstrowanie w tym samym miejscu.

  Teraz rozwijającym kierunkiem jest obserwowanie jak zignorują opinię publiczną, wprowadzając z góry zaplanowane obostrzenia w prawie o zgromadzeniach publicznych. Zapewne padnie też argument „wicie rozumicie, co było na Marszu Niepodległości, a przecież trzeba przygotować się na Euro 2012”.

  Proszę zwrócić uwagę na ilość policji a przy tym nie zajmowali się oni prewencją w miejscach łatwych do przewidzenia (zezwolenia). Nie ochraniali oni marszu a tworzyli raczej konfrontacyjnie zgrupowane formacje.

  REŻYSERIA W KAŻDYM CALU. Na szczęście ludzie, Polacy byli autentyczni, co także pominięto w transmisjach, także obliczonych na wsparcie politycznego celu.
  Multimir 12.11.2011 10:33:42

 9. astromaria Says:

  Dla władz rzekomo polskich polski patriotyzm jest aktem wrogości i stanowi śćmiertelne zagrożenie. Już sam ten fakt świadczy o tym, kto rządzi Polską.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: