Russkij Marsz


W Dzień Niepodległości Polski przedstawiamy krótki fragment z Dnia Jedności Narodowej naszych słowiańskich braci Rosjan, który odbywa się corocznie od 2005 roku dnia 4 listopada.

Jest to demonstracja jedności, siły i walki narodu rosyjskiego przeciwko żydowskiemu jarzmu.

BRACIA ROSJANIE JESTEŚMY SERCEM Z WAMI !!!

ZA NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ !!!

RUSSKIJ MARSZ ROK 2010

Tego roku 4 listopada odbyły się w 50 miastach Rosji marsze i mityngi Rosjan nacjonalistów, prawosławnych, patriotów, najzdrowszej i najtwardszej części rosyjskiego narodu w walce z żydowskim jarzmem „kremlowców”, ciemiężących Rosję, zalewających ją pornografią, ideami dzieciobójstwa, pedalizmem, grabiących bogactwa Rosjan, niszczących ich, w pocie czoła wybudowane, zakłady przemysłowe i rolnictwo. Stają razem przeciwko „wilkom w owczej skórze” a raczej chazarom udających patriotycznych Rosjan.

Przedstawiamy krótką relację z „Ruskiego Marszu” mającego miejsce, jak już nadmieniliśmy, 4 listopada tego roku w Moskwie, w dzielnicy Liublino. W pochodzie i mitingu wzięło udział ponad 25 tysięcy ludzi, przemawiali czołowi przywódcy rosyjskiego ruchu wyzwolenia narodowego tacy jak Iwan Mironow (syn Borysa Mironowa), Alieksiej Nawalnyj, Danił Konstinow (Liga Obrony Moskwy), Alieksandr Biełow (Russkije), Dmitrij Diemuszkin (Russkije).

Prowadzili całe przedsięwzięcie : Anna Gorbunowa (ROD) Władimir Jermołajew (Russkije).

W mityngu wzięły udział także delegacje nacjonalistów francuskich, walijskich, szkockich, serbskich i węgierskich.

Częściowy transkrypt:

0:58 Rosjanie naprzód, Rosjanie naprzód!

1:38 Rosjanie naprzód!

1:45 Chwała narodowi rosyjskiemu!

1:49 Koniec okupacji!

1:53 Chwała narodowi rosyjskiemu!

1:57 Chwała ziemi rosyjskiej!

2:05 rosyjskiemu ludowi!

2:10 Rosjanie siła!

2:25 Putin pedał, Putin pedał!!!

2:36 Chwała bohaterom!

2:46 napis na bannerze : ODZYSKAMY ROSJĘ DLA ROSJAN

3:11 napis na bannerze : DOSYĆ WŁADZY ŻULI I ZŁODZIEI

3:22 napis na bannerze : WYZWOLIMY ROSJĘ

3:24 Rosjanie naprzód, Rosjanie naprzód !

3:26 napis na bannerze : PRACA NARÓD WOLNOŚĆ

3:28 Rosjanie naprzód !

3:48 Za naszą Ziemię naprzód!

4:15 Nie płacić na Kaukaz!

4:33 Moskwa ruskie miasto

4:50 Rosja bez Putina ! Rosja bez Putina !

5:04 Rosja bez Putina ! Rosja bez Putina !

5:14 Zbawimy Rosję ! Rosji władza rosyjska !!

5:50 Wolność wszystkim więźniom politycznym! Wolność wszystkim więźniom politycznym!

5:58 Precz z (paragrafem) 282

RUSSKIJ MARSZ 4.11.2011- ZA NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ

BIERZMY PRZYKŁAD Z WOLNYCH JESZCZE LUDZII !!!

Komentarzy 13 to “Russkij Marsz”

 1. piotr Says:

  Szacun. Aż łezka się kręci. U nas na marszu to sodoma i gomora.

  Na drugim filmiku koło metra na początku marszu widać jedynie wóz policyjny i kilku policjantów, a u nas?

 2. Russkij Marsz « Prawosławny Partyzant Says:

  […] 4.11.2011- ZA NASZĄ I WASZĄ WOLNOŚĆ BIERZMY PRZYKŁAD Z WOLNYCH JESZCZE LUDZII !!! Źródło: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookLike this:LikeBe the first to like this […]

 3. GNM Says:

  A u nas doszło do celowej prowokacji lewackich, zamaskowanych band, które umiejscowiły się w pobliżu grup patriotycznych i zaatakowały policję, po to, żeby uniemożliwić pokojowe i uroczyste przejście Marszu Niepodległości, żeby przeszkodzić w wygłoszeniu patriotycznych przemówień. Ale również najprawdopodobniej po to, żeby spowodować zmianę przepisów na takie, które w przyszłości utrudnią Polakom organizowanie pokojowych demonstracji. Będą mogli demonstrować wyłącznie lewacy, pederaści, feministki itp. Oczywiście, przy okazji, za te chuligańskie wybryki, dziennikarze reżimowi RTV obwiniają ugrupowania prawicowe, a dokładniej patriotyczne, udowadniając jaka to agresywna i szkodliwa społecznie grupa. Czyli przy pomocy lewackich prowokatorów usiłuje się upiec kilka pieczeni przy jednym ognisku. A kto za tym stoi? Jak zwykle…

 4. Heh! Says:

  U nas na Marszu Niepodległości był w tym roku tłumy, organizatorzy odrobinę przesadzają z liczbami rzędy 25tyś ale kilkanaście tysięcy brzmi całkiem realnie.

 5. Narodowiec Says:

  Zawsze wiedziałem że jednak są nacje które potrafią się zjednoczyć , bracia Rosjanie pomóżcie !!!

 6. Narodowiec Says:

  Bracia rosjanie pomóżcie !!

 7. prawoslawnypartyzant Says:

  Bracia Polacy,
  Chcę powiedzieć tych kilka słów.
  My – Ruscy i Polacy – jesteśmy jednym Słowiańskim ludem. Nasze historie przeplatały się i jak to często bywa naszą odmienność (kulturową, językową, religijną) umiejętnie wykorzystywali (i wykorzystują) żydzi. Nie ma co się nadal oszukiwać tymi zakłamanymi PRL-owskimi lekcjami historii, gdzie uczono nas, że Rosjanie byli, źli i rusyfikowali Polaków, że nie dawali prawa na istnienie państwa Polskiego.
  Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
  Dziś już nie tak trudno odnaleźć prawdę, która przejawia się w tym, że to żydzi sponsorowali tajne ugrupowania antycarskie. Że za zamachami terrorystycznymi na cara, do których wykorzystano Polaków, nie stali polscy patrioci, lecz żydzi. Że carska tajna policja nie wysyłała na Syberię na zesłanie niewinne osoby, lecz członków masonerii. Mickiewicz jest dobrym tego przykładem. Wiem, że piszę coś co podważa Wasz światopogląd i to w co dotychczas wierzyliście.
  Najlepszym przykładem szerzenia nienawiści pomiędzy naszymi narodami jest Białystok w 1906 roku. Kiedy to żydzi w tym samym czasie rzucili w katolicką procesję bombę, a w prawosławną, która tez odbywała się w tym samym czasie padły strzały. Sprawcy zostali wykryci i okazali się nimi żydzi.

  W Federacji Rosijańskiej też truje się ludzi antypolskością, w oficjalnej TV mówi się o polakach jako o neofaszystach, którzy nienawidzą Rosjan.
  Bracia Polacy to nie Rosjanie są winni za Katyń, to nie Rosjanie są winni za stworzenie PZPR i tzw PRL-u. Nie było wojny rusko-polskiej w 1920 roku. Trzeba odróżniać to co rosyjskie od tego co sowieckie, lub obecnie eReFenowskie. Naszymi rękoma nas dzielą i skłócają nasi wspólni wrogowie.

  Dziś oba nasze narody są pod tą samą okupacją.

  I pomoc nam może już tylko miłosierny Bóg.

 8. Jony Says:

  Polska premiera LRAD: dlaczego policja posiada narzędzia tortur?
  http://cia.media.pl/polska_premiera_lrad_dlaczego_policja_posiada_narzedzia_tortur

 9. STARIK PRAVOVER Says:

  Pozdrav vsjem SLAVIANOM!

 10. piotr Says:

  Mógłby mi ktoś powiedzieć co za organizacja z flagami czarno-żółto-białymi flagami na filmiku ? Działa może u nas? Zauważyłem, że występują często w zagranicznych manifestach przeciwko żydostwu m.in. na powyższych filmikach, czy też chociażby w Mołdawii ( http://www.youtube.com/watch?v=28wpLZ2KiAc )
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

 11. prawoslawnypartyzant Says:

  Flaga czarno-żółto-biała jeszcze w XIX wieku była oficjalną flagą Imperium Rosyjskiego. Pochodzi ona z Bizancjum (kolory złoty i czarny). Co ciekawe na początku XX wieku w parlamencie masonom udało się przeforsować projekt odwrócenia kolejności jej kolorów (od góry: biały, żółty i czarny). Po co? Podczas działań wojennych gdy jeden z oddziałów się poddawał stronie przeciwnej to wywieszał białą flagę, jeśli nie było pod ręką nic białego to wg prawa międzynarodowego wywieszano swoją flagę jej białą częścią do góry, ewentualnie odwracano do góry nogami. We flagach kolor biały u góry oznacza poddaństwo, zależność i zniewolenie/ubezwłasnowolnienie od kogoś. Dzisiejsza flaga Federacji Rosijańskiej o tym samym sygnalizuje dla światowego żydowskiego kaganatu.

 12. prawoslawnypartyzant Says:

  Flaga Św. Rusi:

 13. Sylwek71 Says:

  Adminie,
  mój komentarz znikł.
  Był i znikł.
  Czy mógłbyś coś z tym zrobić?
  Jeżeli się nie odnajdzie to chciałbym ostudzić nieco kol. „Narodowca”
  Narodowiec
  Pohamuj się nie co.
  Zapewniam Cię, że żaden szanujący się naród, a już szczególnie ten, któremu zależy na niepodległości, nie będzie prosił inne mocarstwo o pomoc.
  A już Rosję w szczególności.
  Mało ci pomocy krzyżaków w walce z Prusami (proszący o pomoc to niejaki Konrad Mazowiecki w 1226r). Jeden podpis, a tyle radosnych wieków i bitew mieliśmy z tego powodu.
  Mało Ci pomocy „bratnich narodów „w tym Rosji od 1772 do 1795? – 123 lata wymazania z map.
  Mało Ci pomocy bratniej w 1920 i 1939?
  Jak widzisz, jak poprosisz to pomogą.
  Ale wystawią taki rachunek, że Ci włosy zbieleją albo wypadną (o ile wcześniej nie zostaną odcięte razem z głową).
  Pozdrawiam


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: