Informacja od redakcji


Redakcja pragnie poinformować czytelników SS, zarówno przyjaciół jak i wrogów a także obojętnych, że na prośbę wielu z nich postanowiła stworzyć nowy dział linków KATOLICKICH (na górnym panelu), pod, którym to pojęciem należy rozumieć katolicyzm sprzed żydomasońskiej rewolucji  tzw. II Soboru Watykańskiego, to znaczy tego momentu kiedy żydomasoneria przechwyciła władzę w Stolicy Piotrowej i w ornatach złożyła śmiertelne wirusy masono-syjono-judaizmu w łonie KK, tworząc nową szatańską religię Nowego Porządku Światowego a raczej Żydowskiego Porządku Światowego.

Miliony otumanionych neokatolików, zwłaszcza u nas w Polsce, pod wpływem  zmasowanej propagandy żydomediów stały się wyznawcami różnych żydomasonów okupujących Watykan, a także KK w Polsce, dzięki czemu zatraciły zdolność rozróżniania prawdy od fałszu, dobra od zła i piękna od brzydoty. W konsekwencji Polska, i inne kraje dawniej chrześcijańskie, stały się terytoriami zamieszkiwanymi przez amorficzną masę tzw. obywateli i konsumentów pędzoną wytrwale ku zgubie.

Redakcja ma nadzieję, że chociaż część zwiedzionych zrozumie, że tzw. neokatolicyzm, przede wszystkim chociaż nie tylko,  jest śmiertelną pułapką zniewolenia ludzkości w nowym konc-łagrze pod nazwą Nowy Porządek Świata.

Komentarzy 6 to “Informacja od redakcji”

 1. radtrap Says:

  „Miliony otumanionych neokatolików, zwłaszcza u nas w Polsce, pod wpływem zmasowanej propagandy żydomediów stały się wyznawcami różnych żydomasonów okupujących Watykan, a także KK w Polsce, dzięki czemu zatraciły zdolność rozróżniania prawdy od fałszu, dobra od zła i piękna od brzydoty”

  Ładnie i dosadnie, widzę w tym tekście prawdziwy przypływ natchnienia 😀 Ja bym dodał że to nie chodzi tylko o KK ale o praktycznie wszystkie dogmaty- kościoły uznające swoje rozumienie Biblii za jedynie prawdziwe i gloryfikujące talmudyczną nienawiść.

 2. Zawsze wierny Says:

  Dzięki SS wiem co jest z KK, od kilku lat już coś mi się nie podobało, a teraz mam wszystko dzięki wam na tacy. Mam nadzieje że nie przestaniecie z gregoriusem dalej pokazywać żydo-masońskiej teraźniejszość KK. Pozdrawiam

 3. Tobi Says:

  Hmm może się mylę ale zdaje mi się że owszem KK poszedł w koszmarną stronę i jest w ogromnym stopniu manipulowany ale Benedykt jest swojaką marionetką wbrew swojej woli. Może i jego zapędy ku mszy trydenckiej mogą się wydawać zmyłą ale ja tak raczej nie uważam, po cholere zresztą pchał się do niemiec na niby pielgrzymkę skoro został krótko mówiąc zrównany z ziemią. Zastanawiam się nad tym jaką on ma realną władzę…, dochodzi do tego też kwestia tego że jeżeli przypuszczalnie byłby po dobrej stronie mocy to jak umiejętnie miałby stworzyć taką sytuację że odwrócono by efekty II soboru?. Może Jego radykalne i bezlitosne komentarze zniszczyły by go medialnie i wnet odsunięto by go z urzędu jako oszołoma?. Sam nie wiem ale myślę że toczy się ogromna bitwa w Watykanie, bo przecież z niego ma się wziąść przepowiadany antychryst a przecież czasy ku temu sprzyjają. Skłaniałbym się zarówno jak przy JPII tak i U B16 masoneria działała przez nich układając im harmonogram lecz oni niejako marionetki próbowali delikatnie coś ratować.Obecnie kościół to miszmasz, na śląsku sąsiad rozdaje komunie a we wro, tabernakulum w przybudówce w katedrze, do tego schizma przy udzielaniu komunii, osobne szlaczki na stojąco osobne na klęcząco a nawet picie z kielicha osobnym szlaczkiem. Totalny chaos zależnie od parafii. Co by nie mówić jednak mój ulubiony kościół św. Doroty, Stanisława i Wacława we Wrocławiu w dniu 1 listopada na sumie liczył 39 osób w kościele to jasny obraz tego jak wygląda dziś kościół (Proszę zobaczyć sobie jak piękny i wiekowy jest ten kościół)

 4. piotr Says:

  radtrap :
  Ja bym dodał że to nie chodzi tylko o KK ale o praktycznie wszystkie dogmaty- kościoły uznające swoje rozumienie Biblii za jedynie prawdziwe i gloryfikujące talmudyczną nienawiść.

  Jedynie ważne dogmaty to te przed schizmą wschodnią.

 5. seler Says:

  Tobi – postaraj się To rozkminić [rozszyfrować] – To propozycja Jezusa, tudzież moja…

  Mnie się taki Kościół podoba – Wspólnota mojej Woli z moją Myślą, z moimi Metodami i w końcu z Wynikami,
  oparte na Dekalogu, na Miłości i Szacunku oraz na Wzajemności.
  Jeżeli posiadam Wewnętrzny Kościół Duchowy – murowanego mi nie trzeba, a mszą jest Ofiara Mojego Życia,
  według Tego co powyższe – wg tej wspólnoty, tego inaczej mówiąc – kościoła.
  Wszyscy tacy Ludzie, tak Postępujący – to Prawdziwa wspólnota Żywego kościoła na Ziemi.
  Czujesz to, Tobi ? – Jezus NIE ZAKŁADAŁ żadnej religii, a już na pewno rzymsko-katolickiej… ale Duchową,
  a poprzez Postępowanie, ta – nazwijmy ją „religia” – ona się Materializowała.
  Nie ma Wiary bez Uczynków – no i masz Uczynki, Tobi – po prostu Postępowanie. Kminisz to ?
  Re-alizowanie Dobrej Woli jest Re-ligią…
  wrzucam tylko ten jeden komentarz, nie będę prowadził tutaj żadnych polemik i dyskusji.

 6. Tobi Says:

  Myślę że jeżeli miałaby to być stricto indywidualna wiara czyli każdy sobie rzepkę skrobie długo by nie pożyła, myślę że Chrystus chciał kościoła oficjalnego który będzie wiekowy a nie zniknie w płomykach wiary jednostki. Nie uważam że kościół materialny w postaci murów jest tym co decyduje o naszym losie, ale jest jedynie narzędziem a my jako użytkownicy go mamy robić to o czym piszesz. Inna sprawa to to w jakim obecnie stanie się znajduje…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: