Syrta zamęczona przez NATO


Źródło: http://www.voltairenet.org/Sirte-martyred-by-NATO

Sprawozdanie z 15 października 2011

Religijni przywódcy Syrty wydali fatwę zezwalającą ocalonym mieszkańcom na jedzenie psów i kotów.

Około miesiąca wcześniej około 3 000 żołnierzy i 80 000 cywilów zostało uwięzionych w mieście oblężonym przez siły Tymczasowej Rady Narodowej, nadzorowanym przez oficerów Międzynarodowej Koalicji i bombardowanym przez NATO.

Syrta nie otrzymuje już dostaw żywności. Elektryczność i woda są odcięte. Szpitale przestały funkcjonować. Miasto jest w ruinach.

Tylko 10 000 – 20 000 ludzi zdołało uciec podczas chwilowych przerw w bombardowaniach i uniknąć śmierci.

NATO twierdzi, że jego interwencja w Libii służy ochronie cywilów i że będzie kontynuowana do czasu poddania się lub śmierci Muammara Kaddafiego. A jednak, oblężenie i bombardowania NATO stanowią zbrodnie wojenne według standardów i zasad prawa międzynarodowego wziąwszy pod uwagę fakt, że główną ofiarą jest ludność cywilna.

Ten dramat jest ignorowany zarówno przez media jak i przywódców politycznych strefy NATO, włączając Francuzów, zbyt zajętych swoimi prezydenckimi kampaniami przedwyborczymi. Milczenie, które czyni ich wszystkich współwinnymi.

Komentarze 3 to “Syrta zamęczona przez NATO”

  1. Ość Says:

    I to jest właśnie obraz żydowskiej polityki i rządów. Oni w ten sposób grożą palcem i nam, Brońcie się ludzie przed nimi bo oni nie mają w sobie człowieczeństwa. To bestie końca czasów. Im bardziej ich poznaje tym bardziej rozumiem Hitlera. On chciał uwolnić świat od żydostwa. To była obrona. Zobaczcie tylko co oni światu dali. Wszystkie rewolucje, i wojny światowe. Ferment i zamęt. setki milionów ofiar. To ich działanie. A jak ktoś żyda w dupę kopnie to cała galaktyka się trzęsie. Żebyśmy mogli istnieć trzeba się od nich uwolnić. Bo oni zniszczą świat. Wcześniej czy później. Mają w sobie generyczną destrukcję wszystkiego do czego się dotkną.

  2. Kikka Says:

    NATO Killing Civilians in Sirte, NATO Crimes In Libya

  3. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Syrta zamęczona przez NATO […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: