Iran zgromadził sojuniszków żeby zniszczyć Izrael


Źródło : www.3rm.info/17320-iran-sobral-soyuznikov-dlya-unichtozheniya.html

Data publikacji : 9.11.2011 godz. 5:39 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Teheran zagroził Izraelowi, że w wypadku uderzeń na irańskie obiekty jądrowe, państwo żydowskie będzie zniszczone nie tylko przez uderzenie odwetowe z Iranu ale także przez równoczesny atak wszystkich sprzymierzeńców Republiki Islamskiej.

Na państwo żydowskie równocześnie mogą uderzyć bojownicy ze strefy Gazy, żołnierze Hezbollahu z Libanu i Syria.

„Jeśli Izrael zamyśla o agresji to będzie on spalony ogniem gniewu. W tej wojnie nie będziemy sami. Izrael będzie zniszczony przez sprzymierzeńców Iranu.”- ostrzegł zastępca szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego Iranu Hussein Ibrahim. Pierwszy raz Teheran otwarcie oświadcza, że Izrael jest zagrożony atakiem wszystkich, którym pomaga rząd Iranu.

Wojownicze oświadczenie wysokiego urzędnika irańskiego zbiegło się w czasie z raportem MAEA w którym Teheran powinien być potępiony za odmowę współpracy z tą organizacją.

W przeddzień prezydent Iranu Mahmud Ahmadinedżad powiedział, że Zachód, USA i Izrael szukają sojuszników i przygotowują napaść na Iran z obawy przed rosnącymi wpływami Teheranu w regionie. Ponadto Ahmadinedżad powiedział, że nie obawia się możliwej napaści : „Tym durniom dobrze by było zrozumieć, że Iran nie dopuści do podjęcia przeciwko sobie czegokolwiek.”

Komentarzy 6 to “Iran zgromadził sojuniszków żeby zniszczyć Izrael”

 1. Ośc Says:

  Tu jest film o tym. Prośba o uchronienie Ameryki, Europy i świata w związku z piracką napaścią żydowskich bandytów na Iran.

  http://dzieckonmp.wordpress.com/2011/11/08/apel-o-przeciwstawienie-sie-wojnie-i-uratowanie-swiata/

 2. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] ogłosił początek „sezonu likwidacji” liderów Tymczasowej Rady Narodowej 09/11/2011=> Iran zgromadził sojuniszków żeby zniszczyć Izrael 09/11/2011=> Protesty katolików oburzonych bluźnierczą sztuką 09/11/2011=> Świat na […]

 3. thetomek4791 Says:

  Dzięki Ość.David Duke jak zwykle fenomenalny

 4. ryk niedźwiedzia Says:

  Jeśli do Syrii przyłączy się Turcja, to będziemy mieli zadymę na całego …

 5. K Says:

  Myślę że ameryka coraz bardziej zdaje sobie sprawę kto ją trzyma za cojones i w kluczowym momencie mogła by ( a nawet sądzę że by chciała ) odwrócić się od swojego podopiecznego zostawiając go na pastwę Iranu


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: