„Front Wyzwolenia Libii” ogłosił początek „sezonu likwidacji” liderów Tymczasowej Rady Narodowej


Źródło : www.3rm.info/17318-front-osvobozhdeniya-livii-obyavil-o-nachale.html

Data publikacji : 9.11.2011 godz.2:38 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Świętej pamięci zamordowany Muammar Kaddafi z rodziną

Lojaliści Pułkownika Muammara Kaddafiego, którzy zjednoczyli się pod chorągwią Frontu Wyzwolenia Libii, ogłosili początek „sezonu likwidacji zdrajców”. Jak donosi MIGnews w oświadczeniu Frontu Wyzwolenia Libii mówi się, że jego przedstawiciele gotowi są do rozpoczęcia kampanii likwidacji wszystkich przywódców Tymczasowej Rady Narodowej.

„Zabijemy ich wszystkich, jednego po drugim. Mamy na naszej liście 500 nazwisk.”– mówi się w oświadczeniu. Dodajmy, że bojownicy FWL przyjęli odpowiedzialność za zabicie el-Amina el-Manfura el-Manfa. Wiadomo, że wcześniej był on najbliższym współpracownikiem syna Kaddafiego, Seifa al-Islama. Jednakże po upływie pewnego czasu przeszedł on na stronę buntowników i zaczął pracować dla TRN. Przedstawiciele FWL podkreślili, że mają zamiar stale rozszerzać „czarną listę”.

„Wszyscy zdrajcy będą zabijani” -obiecali lojaliści.

Wcześniej panarabska agencja Asharq Al-Awsat donosiła, że jeszcze pół roku wcześniej w rezydencji Muammara Kaddafiego w Trypolisie odbyło się spotkanie międzynarodowych terrorystów w czasie którego były libijski przywódca przedłożył plan pod kryptonimem „zemsta po upadku rządu”. Na urzeczywistnienie tego planu, który zakłada przeprowadzenie zamachów w Libii a także w krajach europejskich i arabskich, które popierały przewrót w Libii, Kaddafi przeznaczył 28 milionów dolarów. Jak powiedział były sekretarz generalny Arabskiej Organizacji Pracy, Ibrahim Kuwejdir, strach przed zwolennikami Kaddafiego utrzymuje się do tej pory.

Według Kuwejdira w danej chwili około 148 byłych wysoko postawionych urzędników Kaddafiego mieszka w Egipcie dokąd zbiegli po tym jak zrozumieli, że upadek rządów Pułkownika jest nieunikniony. Bogactwa, którymi oni dysponują ocenia się na 10 miliardów dolarów. Właśnie ci ludzie, przekonany jest Kuwejdir, „mogą wywoływać zamieszki w Libii” biorąc pod uwagę bliskość obu krajów. Dodajmy, że wcześniej jak donosiły arabskie media, syn zabitego przywódcy Dżamahiriji, Seif al-Islam Kaddafi w swoim liście wezwał swoich zwolenników do zemsty.

„Wzywam ich nie po to, żeby odzyskać utraconą władzę, ale po to żeby odzyskać utraconą Libię, żeby odzyskać utracony honor… Nie wybaczymy im nigdy, nawet jeśli NATO nie wycofa się z Libii to nie zdoła obronić ich w ich domach, ich samochodach, w pracy i podczas wypoczynku.”-pisał on w swoim liście.

Muammar Kaddafi w 1969 roku

Komentarzy 6 to “„Front Wyzwolenia Libii” ogłosił początek „sezonu likwidacji” liderów Tymczasowej Rady Narodowej”

 1. justyna Says:

  macie racje pierwszy do zabicia to dzalil i reszta bandy -rebelianci wymordowali tylu cywilow -i N,A,T,O.SAIF AL -ISLAM POPIERAM WALCZ TAK JAK OJCIEC -TYLKO NIE DAJ SIE ZLAPAC -MUAMAR AL GADDAFI TO -BOHATER WIELKI WODZ LIBI -ZABILI GO BARBARZYNCY I SYNA MUTASIMA -NIECH ICH PIEKLO POCHLONIE –

 2. thetomek4791 Says:

  Zdecydowanie popieram.Walczcie do końca

 3. lech SzczeblewskI Says:

  Miłosierdzie ma sens kiedy bandyta przyzna się do popełnionej zbrodni i naprawi wyrządzone krzywdy.To nie nastąpiło w mojej pięknej i bogatej w bogactwa naturale POLSCE bandyci z przeszłości /mordercy polskich patriotów / i obecni różni szubrawcy demolują do dzisiaj moją
  Polskę i Naród ,który okradany ,deprawowany i upokarzany traci prawo o decydowaniu w każdej dziedzinie życia.Siły usytuowane poza POLSKĄ przy pomocy opłacanych służalców skuteczne zabijają ducha Narodu. Zgoda na upodlenie jest wynikiem długotrwałego prania mózgów dlatego macie rację zdrajców i pospolitych bandytów trzeba likwidować w każdym miejscu by nie zaznali spokoju.
  Życzę Panu MUAMAR AL-ISLAM KADDAFIEMU szybkiego wonienia Narodu Libijskiego z pod
  między narodowych terrorystów.
  Zwycięstw jest w waszych rękach w co ufam i wielu innych!

 4. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] „Front Wyzwolenia Libii” ogłosił początek „sezonu likwidacji” liderów Tymczasowej Rady … […]

 5. bladylew Says:

  Udanych łowów

 6. justyna Says:

  saif al -islam -o bohaterach tak jak ojciec twoj i braca -nie zapomona sie –


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: