Film pt: „Jak wyglądają etniczni Rosjanie”

Komentarzy 25 to “Film pt: „Jak wyglądają etniczni Rosjanie””

 1. Ość Says:

  Słowiańskie rysy są nam dobrze znane i przyjemnie popatrzeć. Może ktoś znajdzie filmik pokazujący jak wyglądają etnicznę żydy – chazarzy.

  Tylko jakiś mały, żeby dzieciaków nie wystraszyć.

 2. Aaron Goldschmit Says:

  Ci ludzie to jest rdzen rosji. Na polnoc i polnocny wschod mieszkaja inni ludzie. Maja ciezsze rysy twarzy i szersze twarze a im bardziej na wschod tym skosniejsze oczy. Inni ludzie mieszkaja na stepach. Natomiast tu tez istnieja rozne typy urody od ludzi z bardzo stepowo – azjatycka uroda do tatarow o europejskich rysach twarzy jak Marat Safin czy tez tatarow o polnocno kaukaskiej urodzie jak milioner ukrainski Rinat Achmetow. No ale fakt ci ludzie z filmu to ci najprawdziwsi Rosjanie.

 3. Halina Says:

  W tym filmie „zaplątało się ” – 15 – ETNICZNYCH CHAZAR-ŻYDÓW. Licząc kolejno od początku filmu są to numery: 6/32/39/45/46/53/54/65/73/76/85/86/92/94/101.Dodać by do tego: Putin Władimir., z żydów polskojęzycznych – Agata Młynarska,
  dr inż. Roman Szostek [http://pl-pl.facebook.com/people/Roman-Szostek/100000122694506] (1000% żyd).
  To są żydzi „etnicznie 100%”.
  Generalnie – twarzo-czaszka u Chazar-żydów ma swoistą analogię (podobieństwo) – do pyska wilka.
  Numery (12) kolejne: 13/20/24/38/47/51/57/66/69/77/78/91 – to „żyd częściowy” – czyli, jak ja to nazywam na własny użytek – „drapnięty” przez żydostwo. Ktoś z przodków tego człowieka splamił honor swojego ludu zadając się z żydami, ze skutkiem wymieszania genów „goja” i żyda
  Foto. 75 – wygląda jak Niemka Klaudia Shiffer, modelka
  Foto 78 – wygląda jak amer. aktor Clark Douglas

 4. ktoś Says:

  http://stooq.pl/n/?f=533933 nie na temat, ale warto przeczytać.

 5. Wojmir Says:

  Halina…o czym ty pie***** ? Ludzie, których nazwałaś etnicznymi chazarami wyglądają na Słowian. Pomijając specyficzną urodę Putina nie jest on z pewnością 100% chazarem. Agata Młynarska żydem…bez komentarza. Ten R.Szostek do którego się odniosłaś to też typowy Słowianin. Generalnie nie wiem, czy masz jakąś wadę wzroku, czy jakąś obsesję. Gdzie widzisz tam analogię do pyska wilka…nie wiem czego się Pani nałykała…

  Wojmir, bez negatywnych emocji proszę. Pani Halina ma prawo do własnego zdania. Można się z nim zgadzać, lub nie – i wytłumaczyć dlaczego, na spokojnie. Admin

  ps. Pochodzenie „Putina” jest dość „niejasne”:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/01/o-pochodzeniu-putina-i-miedwiediewa/

 6. Anonim Says:

  Warto przypominać w jaki sposób odróżnić ich można od normalnych ludzi. Nie wszyscy to wiedzą i potrafią, no i nieraz to jest bardzo trudne ze względu na ich wymieszanie z nami. Przypuszczam, że przez te setki lat dochodziło do różnych mezaliansów i olbrzymia część ludzi w Europie nosi ich geny a oni nasze,
  Może dlatego zbliżenie między gojem a żydem nie nazwano jeszcze sodomią.

 7. Ośc Says:

  Warto przypominać w jaki sposób odróżnić ich można od normalnych ludzi. Nie wszyscy to wiedzą i potrafią, no i nieraz to jest bardzo trudne ze względu na ich wymieszanie z nami. Przypuszczam, że przez te setki lat dochodziło do różnych mezaliansów i olbrzymia część ludzi w Europie nosi ich geny a oni nasze,
  Może dlatego zbliżenie między gojem a żydem nie nazwano jeszcze sodomią.

 8. Admin Says:

  Ość, szukałem na JewTube filmu pt: „Jewish race”, specjalnie dla Ciebie, ale nie znalazłem. A kiedyś był. Cóż, musiał „naruszać warunki regulaminu”.

  Ale nie ma tragedii, znalazłem na tym koszernym portalu skromny pokaz slajdów pt:

  100 Jews of Hollywood

 9. Ośc Says:

  Dzięki wielkie Adminie.

 10. Też coś dodam. Says:

  How the Jewish Race Developed

 11. Ość Says:

  Ciekawe jak ta zaraza się rozprzestrzeniała! Może by ktoś przetłumaczył na polski język?

 12. kwantl Says:

  Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest „etnicznym” Rosjaninem albo Polakiem czy nie? Można mieć urodę i geny typowego Słowianina (jeśli coś takiego w ogóle jeszcze istnieje), a w duchu być „zażydzonym” bardziej niż niejeden Semita.

 13. Admin Says:

  Wieczny żyd w wersji pl (powyższy fragment):

 14. Ość Says:

  Ale Qur w mor pier obŻydliwe mordy.
  Mój dziadek śp., który z nimi miał wiele do czynienia, poprzez rajd: Polska – Syberia – Berlin Polska, mówił mi zawsze. „Wnusiu zapamiętaj. Wszelka ohyda bierze się od żyda”. Na te ryje spojrzeć i niedobrze się robi.

 15. Ość Says:

  Żyd to psychika rozwiniętą poprzez ich cywilizację. Zajrzyjcie do „Cywilizacji” Feliksa Konecznego koniecznie. On tam dokładnie wyjaśnia różnice cywilizacyjne. Cywilizacja żydowska nie przystaje do żadnej innej i przystawać nie będzie. Oni nie nadają się do współżycia z żadną cywilizacją a zostawić ich samych sobie było by dla nich końcem ich istnienia. Zjedzą się nawzajem i wyzdychają, pozbawieni organizmu na którym mogą pasożytować.

 16. Admin Says:

  Ość, doskonale wiem o jakiej brzydocie prawisz:

 17. Wojmir Says:

  Może zbyt gwałtownie zareagowąłem, prawda, Tutaj film, jestem niejako dumny że pamietam wciąż jego tytuł. Popatrzcie sobie na te facjaty. Swoją drogą ponoc wygląd zewnętrzny jest po części wyrazem ducha.

 18. KrisT Says:

  łoo zesz.. admin aleś pojechał po bandzie…. tosz mi panie obrzydził reszte dnia!
  osć- mój dziadek mawiał ze zyd to pijawka i tyle! i dobrze ze adi ich wywalił z polski… tylko ze na ich miejsce przyszła 2x gorsza zaraza bo zydowskie nkwd z spolszczonymi nazwiskami.
  Dziadek dobrze pamietał jak zydostwo niszczyło uczciwych polskich przedsiębiorców! żaden polak w okolicy nie mogł otworzyc sklepu bo te zmije wykonczyły goscia obnizając ceny! woleli na krótki czas dopłacic do interesu aby pózniej sobie to odbic z nawiązką! Poza tym dziadek wiedział jak haruje się u zyda….Pijawki i tyle! Tak było przed wojną!

 19. Ość Says:

  Świetny film. Nie widziałem go przedtem. Ściągam już 4 część i pójdzie do ludzi. I ten plus ma, że są polskie napisy. Dzięki Adminie! :-)).

  Cięgle się pogłębiam wiedzę o tym byle żydowskim. Róbmy co się da, żeby z ta zarazą skończyć. Niech wypi…ą tam gdzie ich miejsce złodzieje genetyczni, dewianci. Myślę, że naszą „bezbronność” celowo wywołuje katolickie wychowanie, jakby stworzone dla ich wygody, które z kolei oni mają w dupie.

  ——————————————-

  Dziś upewniłem się w czymś co niżej podaję.

  A teraz coś z podobnej beczki nie wiem tylko czy się nie powtarzam:

  22.10.11, 14:51:02 by sowa

  – Anna Walentynowicz – rodem z Wołynia. Legenda „Solidarności” – zwano ją matką „Solidarności”(….)
  – Anna Walentynowicz, córka żyda noszącego nazwisko Jan Lubczyk ( utworzone od rośliny dodawanej jako przyprawa do zup), ukończyła 5 klas szkoły podstawowej w Związku Sowieckim, jej starszy brat Andriej był żydowskim komisarzem w NKWD, Anna Walentynowicz podawała w życiorysach o nim, że przebywa w ZSRR, po 1980 r. zaczęła kłamać, zrobiła z żyjącego żyda bohatera i trupa, który rzekomo zginął gdzieś w syberyjskim lagrze; metaforyczna prawda o tej żydówce powiedziana została światu przez artystę filmowego: dolewała strajkującym Polakom wódki do zupy.
  Bohaterkę zrobili z niej Kaczyńscy, którzy ukryli przed Polakami żydowskie pochodzenie swojego ojca Mundka walczącego w żydowskim batalionie Baszta i fałszywie wyrobili matce Jadwidze legendę warszawskiej łączniczki, podczas kiedy ta żydówka całą okupację ukrywała się w Starachowicach.
  Polski Naród ma swoich bohaterów, Matki Polki urodzone z rodziców polskiego pochodzenia. „Jeśli bym o nich zapomniał, ty Panie Boże zapomnij o mnie” – Kto tak, dzieciaku powiedział?
  Ten sam Pan Bóg przez Mojżesza nakazał: Nie mów fałszywego świadectwa dla żydówki, która nie powiedziała Polakom prawdy o swoim pochodzeniu narodowym.
  Anna Lubczyk, po żydowskim mężu Walentynowicz:
  „Ostatnio Gwiazda stwierdził – i to już z pozycji nie osoby prywatnej, a członka Kolegium IPN powołanego przez PiS! – że strajk w stoczni, nasze wielki dzieło i historyczne zwycięstwo, był inspirowany przez esbecję. Dał narodowi w twarz. Uderzył w nas wszystkich, w całe pokolenie walki. Tam w stoczni też uderzał i udawał bohatera.
  …W sytuacji takiego nikczemnego zachowania i uderzenia w nas – gdyby chodziło tylko o mnie, dałbym spokój, bo to niepoważny człowiek i zawsze mnie atakował – muszę zareagować. On i jemu podobni chcą zniszczyć nasze zwycięstwo! Nie miałem zamiaru szybko ujawniać tych materiałów, bo nie chcę grać tak samo perfidnie, jak Kaczyńscy i ta grupa. – Lech Wałęsa (…)

  Źródła:

  http://groups.google.com/group/wolanie/browse_thread/thread/2de19917bb38026b?hl=uk

  Download MP3 (5 MB): http://media2.roadkast.com/sowa/Anna%20Walentynowicz.mp3

 20. Admin Says:

  Nie to żebym się śmiał z czyjegoś nieszczęścia, po prostu zgłębiając antropologiczne cechy „rasy panów” (ala Menachem Begin), nie sposób pominąć takie widoki:

  Pod hasłem „żyd” w google, w grafice, wyskoczyło mi to „coś” na pierwszej stronie.

 21. nobody Says:

  No, w końcu was wyczaiłem. Ruskie nacjonalistyczne kreciki. Ale kiepską reklamę dajecie, propaganda u was słaba.

  Gratuluję „nobody”, dla detektywów twego pokroju mamy specjalny dział:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/humor/

  Sugeruję abyś tam zostawiał komentarze. Oszczędzisz mi pracy z kopiowaniem. Admin

 22. Ość Says:

  Wampir mały.

 23. kwantl Says:

  Ość :
  Żyd to psychika rozwiniętą poprzez ich cywilizację. Zajrzyjcie do „Cywilizacji” Feliksa Konecznego koniecznie. On tam dokładnie wyjaśnia różnice cywilizacyjne. Cywilizacja żydowska nie przystaje do żadnej innej i przystawać nie będzie. Oni nie nadają się do współżycia z żadną cywilizacją a zostawić ich samych sobie było by dla nich końcem ich istnienia. Zjedzą się nawzajem i wyzdychają, pozbawieni organizmu na którym mogą pasożytować.

  Wreszcie jakiś rozsądny wpis. Warto dodać, że ten wielki polski filozof podkreślał wielokrotnie, że o cywilizacji nie stanowi ani język, ani nawet religia, ani tym bardziej rasa. To prywitywne materialistyczne podejście do sprawy wyrządziło w historii wiele złego, a na dodatek tylko spiętrzyło problemy, które chciano rozwiązać. Najwyższy czas wznieść się ponad prostacki biologizm, zrozumiawszy iż problem leży zupełnie gdzie indziej, w sferze ducha. To niewątpliwie bardziej wymagające kryterium, ale o ileż bliższe prawdy niż klasyfikowanie ludzi na podstawie rysów twarzy (szkoda, że nie kształtu czaszki, ale najwidoczniej frenologia to XIXwieczny przeżytek), które wprawdzie teoretycznie mogłyby, ale w rzeczywistości zazwyczaj o niczym nie przesądzają.

 24. Heh! Says:

  Są pewne specyficzne cechy typowe dla każdego narodu w tym również dla żydów – specyficzne nosy, połączone z układem oczu i często też mięsistych warg przez co typowego żyda łatwo poznać.
  Niestety prawo rabiniczne, stworzyło odwrotną sytuację niż wszędzie na świecie, chodzi o to że dziecko zostaje etnicznym żydem po matce.
  Przez co ten naród, nawet początkowo podbity i zdominowany przez inne nacje, łatwo od środka przejmował nad nimi kontrolę. Podobnie wyglądało przejmowanie genów narodu w którym koegzystowali, zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę tych nowoczesnych żydów którzy nie obnoszą się ze swoją religią.
  Sami żydzi na swoich stronach internetowych szczycą się swoją genetyką i żydowskimi genami, wg ich źródeł bardzo dużo genów typowo żydowskich jest powszechnych w narodzie hiszpańskim. Całkiem możliwe, swego czasu było ich tam naprawdę dużo, później wielu się ukryło lub przechrzciło na katolicyzm – cześć porzuciła judaizm, inni ukrywali swoją prawdziwą religię żyjąc jako katolicy. O żydowskich genach w Polsce owe źródła nie wspominały zbyt wiele, oprócz faktu że większość polskich żydów ponoć pochodziło od jednej matki, żyjącej około 3-4 wieki temu. Zapewne nie ma więcej ani słowa aby sprawa była cicha wśród Polaków i abyśmy żyli w błogiej nieświadomości.

  Wśród Polaków obecne są różne przekonania – jedni mówią iż żydzi nie mieszali się z innymi nacjami pomiędzy którymi żyli – zapewne ortodoksi rzeczywiście się nie mieszali.
  Inni mówią, że mieszanie genów było obecne w środowisku tak zwanych żydów postępowych, których wcale nie było tak mało.

 25. Patryk Says:

  Rachel Weisz jest piękna!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: