Od redakcji! Rozpoczęto blokadę portalu w Rosji. Prośba…


Źródło : www.3rm.info/17319-ot-redakcii-portal-nachali-blokirovat-v-rossii.html

Data publikacji : 8.11.2011 godz. 18:09 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Portal www.3rm.info już na początku lata rozpoczęto blokować i atakować w niektórych regionach Rosji. ROSTELEKOM otrzymał dyrektywę z FSB przeprowadzenia blokady portalu (jak zwykle bez dochodzenia i wyroku sądowego). Zresztą to nic dziwnego, że przestępcza władza kremlowska i jej pachoły z kręgu najwyższej hierarchii Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej włącznie z patriarchą Kiriłem (Cyrylem) boją się prawdy i słusznej krytyki.

MIEDWIEDIEW, PUTIN I PATRIARCHA CYRYL

Żydowskie jarzmo dręczące Ruś i naród rosyjski w przewidywaniu swojego niedalekiego końca i bezlitosnej zemsty, wścieka się, próbując przedłużyć swoją agonię.

Z tego powodu zwracamy się z prośbą do naszych czytelników, zwolenników i przyjaciół, którzy posiadają dobre umiejętności pracy w internecie i którzy są specjalistami w dziedzinie IT o przekazanie konkretnych zaleceń i porad naszym czytelnikom, którym serwery umożliwiające dostęp do internetu, zablokowały możliwość oglądania naszej strony.

Prosimy w komentarzach do danej publikacji (można i przesyłać na adres redakcji) o zamieszczenie waszych szczegółowych instrukcji i zaleceń (na poziomie „dyletanta”) ze wskazaniami adresów serwerów nie pozostających pod kontrolą.

Z poważaniem

REDAKCJA www.3rm.info

Komentarz: pragniemy poinformować także, że „rossijańskie” władze nowej Czeka, czyli FSB „wywiały” z sieci bardzo dobry, rosyjski, patriotyczny, opozycyjny portal www.rossija.info, który od paru dni jest w sieci nieosiągalny.

 

Komentarze 2 to “Od redakcji! Rozpoczęto blokadę portalu w Rosji. Prośba…”

  1. Info « Prawosławny Partyzant Says:

    […] bluźnierczą sztuką 09/11/2011=> Świat na krawędzi nowej wojny. Cel: Iran 09/11/2011=> Rozpoczęto blokadę portalu w Rosji. Prośba… 09/11/2011=> Новая рѣчь Бжезинскаго, и контуры планов въ […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: