Ludobójstwo w Libii


Za: zielonalibia.blog.pl

Skala masowych morderstw dokonywanych pod kierownictwem sprawującego obecnie władzę w Libii reżimu osiągnęła rozmiary ludobójstwa. Światowe media i organizacje pozarządowe potwierdzają, że „bojownicy o wolność” dopuszczają się na okupowanych terenach najgorszych aktów barbarzyństwa.

Po zdobyciu Syrty przez NATOwskie bojówki dziennikarze odkryli w wielu punktach miasta setki ciał – ofiar masowych egzekucji. Pomordowani mieli skrępowane ręce, przy wielu odnaleziono dokumenty – byli to urzędnicy państwowi oraz osoby w inny sposób powiązane z aparatem państwa, oficerowie, żołnierze, zwykli mieszkańcy Syrty.

Drugim z najbardziej wymownych przykładów ugruntowywania władzy przez reżim z Bengazi jest los 10 – tysięcznego, portowego miasta Tawerga. O tym, co się tam dzieje, wiemy m.in. z raportu organizacji Human Rights Watch. Tawerga położona jest nieopodal Misraty i zamieszkują ją głównie imigranci z krajów Czarnej Afryki. Miasto to było jednym z bastionów poparcia dla Muammara Kaddafiego. Po przejęciu kontroli nad tym rejonem oddziały zbrojne podporządkowane reżimowi z Bengazi rozpoczęły operacje oczyszczającą – większość mieszkańców wygnano, 1300 z nich zostało aresztowanych – wielu z nich następnie zamordowano. Na masową skalę dochodziło do gwałtów na kobietach z Tawergi. Porzucone domy były ograbiane, a następnie palone.

Raport HRW

Przykłady takie można mnożyć. Największym smutkiem napawa fakt, że świat przymyka oczy na poczynania rzeźników z Bengazi. Gdy w lutym/marcu 2011 roku zaczęły pojawiać się mgliste informacje o krwawym tłumieniu protestów w Cyrenajce przez rząd libijski, Zachód posłał bombowce. Gdy dane te okazały się nieprawdziwe, a wspierani przez „wielkie demokracje” rebelianci zaczęli eksterminację swoich przeciwników politycznych, na co niezbite dowody napływają każdego dnia, świat milczy.

Komentarze 4 to “Ludobójstwo w Libii”

 1. Kikka Says:

  Brutalne morderstwa „rządu” Al-kaidy w Libii

  Psychopaci z wypranymi mózgami, szkoleni przez CIA, Mossad i inne „agencje” w Guantanamo z Al-Kaidy, dokonują brutalnych czystek w Libii przy czynnej pomocy ze strony NATO. Szczególnie brutalny jest niedawny mord na kobietach z ochrony Muammara Kaddafiego. Bandziorom uznanym przez rządy wielu krajów jako „legalny rząd Libii” udało się zlokalizować „Amazońską Straż” i wzorem Hunów wyrżnąć ją w pień, wcześniej torturując i gwałcąc. Te, które zostały zastrzelone miały szczęście, jedna kobieta była torturowana przez kilka dni zanim ją uduszono.

  Warto się przyjrzeć w jakiej kolejności kraje uznają ten terrorystyczny „rząd” zwany Narodową Radą Tymczasową. Otóż jako pierwszy uznała go Francja już 10 marca 2011, zaraz potem Niemcy (nieformalnie), Katar, Kuwejt i Gambia. W maju terroryści byli legalnym rządem dla Hiszpanii, Danii i Holandii, potem dla Turcji i Rosji (nieformalnie) oraz Jordanii. W czerwcu Hiszpania, Australia, Niemcy (już formalnie), Kanada, Bułgaria, Chorwacja i Czechy. 8 lipca OK dla terrorystów dała Polska.

  Jak na razie terrorystycznej NRT nie zaakceptowały oficjalnie takie kraje jak m.in. Argentyna, Brazylia, Peru, Izrael czy Meksyk, choć 16 września w ONZ głosowały za jej uznaniem. Przeciwko uznaniu terrorystów za legalny rząd tymczasowy nadal jest kilkanaście krajów, takie jak m.in: Angola, Boliwia, Kuba, Ekwador, Namibia, Zambia, Republika Płd. Afryki czy Wenezuela.

  Nieobecne podczas głosowania były takie kraje jak m.in. Białoruś, Korea Płn, Haiti, Turkmenistan, Uzbekistan czy Pakistan. Co ciekawe, za legalizacją terrorystów był nawet Iran. Nikt nie może też zrozumieć stanowiska Rosji, która dotąd popierała bezwarunkowo Kaddafiego. Ogólnie za było 107 krajów, 22 przeciw, a 12 nie głosowało.

  Historia surowo oceni świat za to, co się stało w Libii. Z jednej strony Al-Kaida występuje jako organizacja terrorystyczna, a jej liderzy są poszukiwani na całym świecie, a z drugiej akceptuje się rząd złożony z członków tej ludobójczej organizacji, nie wspominając nawet o tym słowem w mediach. Jest to wynikiem tego, że Al-Kaida od samego początku była tworem międzynarodowej sitwy posługującej się agencjami wywiadowczymi takimi jak CIA, MI5, FSB czy Mossad. Współpracy NATO z Al-Kaidą podczas terrorystycznego przejęcia rządów w Libii nie można wytłumaczyć w inny sposób.

  Głosowanie w ONZ potwierdza to, że większość krajów dała się sterroryzować przez neofaszystowski NWO.

  Przykładem kooperacji mediów z terrorystami światowymi jest cenzura materiałów filmowych zamieszczanych na YouTube. W przypadku drastycznych zdjęć, filmy są usuwane lub blokowane, jako że zawierają treści „potencjalnie obraźliwe lub nieodpowiednie”. Zob.: http://www.youtube.com/watch?v=4R3sFvy1zGg

  Należy tu dodać, że w opinii uczciwych, dobrze poinformowanych dziennikarzy, takich Allain Jules, NATO w swoim działaniu jest gorsze od nazistów. Jak wiadomo, USA i NATO jest w rękach satanistycznych syjonistów – tu jest cała przyczyna zła. I nie skończy się to dobrze dla planety i ludzkości.

  Na podst.:

  * http://truthfrequencynews.com/?p=18842
  * http://www.un.org/News/Press/docs/2011/ga11137.doc.htm

  Za: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/11/07/wydarzenia-i-komentrze-7-listopada-2011r/

 2. Kikka Says:

  Admina proszę o umieszczenie w komentarzu zdjęć zamordowanych komandosek ze strony:
  http://www.chinasmack.com/2011/pictures/gaddafi-female-bodyguards-found-murdered-chinese-reactions.html

 3. seler Says:

  po prostu odbiera Mowę, gdy widzę co zrobiono z Libią, dlatego nawet nie komentowałem…
  ale zrobię wyjątek
  Zamordowanie Libii pod pozorem ocalania… zdrajców, płatnych zbrodniarzy i oprawców !!!

  Niech widzi cały Świat jak giną prawdziwi Przywódcy narodu, patrioci i obrońcy, kobiety i …dzieci, wszyscy co nie zaprzedali się synagodze szatana, Mamonie i agentowi antychrysta.
  Cały świat niech widzi, jak skończą narody, gdy nie oddadzą Pokłonu Bestii Politycznej !!!
  …i jak skończy każdy kto w Ojca wierzy, w Prawdę i w Zbawiciela
  Świat cały niech Widzi, nawet Jednym Okiem, że zbrodnia była poparta przez Agenta B16 !!!
  …i jak skończy każdy chrześcijanin, który odrzuci świętojebliwą Moralność Tego agenta
  Widzi niech świat Cały obłudę NATO, Watykanu, ONZ, UE i niech pokłon odda Im !!!
  …i niech odda pokłon Wielkiej Kato Nierządnicy Rzymskiej – bo JeJ się słusznie należy Tron

  Nie potępia zbrodni, tej zbrodni, Bombowiec Szesnasty – a nawet Ją pochwala !!! ??? !!!

  „Czy Watykan wystąpił z orędziem potępiającym brutalny mord na najprawdopodobniej niewinnym człowieku, którego Polska z pewnością chciałaby mieć za prezydenta. I nie tylko Polska.
  Kadaffi praktycznie stworzył najbogatsze państwo w tym regionie, bogatsze nawet od Arabii Saudyjskiej…”
  „Watykan w pełni poparł to morderstwo, nazywając je – Gaddafi’s death marks end of ‘harsh and oppressive regime’(Śmierć Kaddafiego oznacza koniec twardego i nieludzkiego reżimu)”

  http://www.proroctwa.com/watykan-i-globalizacja-czesc-2.htm
  czyli
  obłudnymi, przewrotnymi, judaszowskimi i szatańskimi Słowy Pobłogossławił tę Zbrodnię,
  czy tylko tę ? i czy tylko teraz ? Agent antychrysta przygotowuje przyjście swemu bogu na naszych oczach, a my nie protestujemy ? – kto jeszcze Liże jego Pierścień na kolanach ?
  Oczyszczono Zaropiałe Oko Oświeconego Odbytem za pomocą przelanej Krwi i ropy Libii.
  Niech Ojciec przyjmie swe upodlone Dzieci.
  Zapłata niech spadnie na Oprawców.
  Oko niech Zgaśnie.
  Chwała Panu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: