Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Papież” Jan Paweł II: Auschwitz to „Golgota współczesnego świata”


Źródło : www.mauricepinay.blogspot.com

Data publikacji : 19.10.2011

Tłum. GREGORIUS

„Pobłogosławiony” przez rabinów „papież” Jan Paweł II klęczy przed ścianą śmierci w Auschwitz - 1 czerwca 1979 roku.

„Auschwitz, wraz z tak wielu innymi obozami koncentracyjnymi, pozostaje straszliwie wymownym symbolem skutków totalitaryzmu. Jest naszym obowiązkiem pielgrzymowanie do tych miejsc w pięćdziesiątą rocznicę, myślami i sercem. Jak powiedziałem na mszy odprawionej w 1979 roku w Brzezince niedaleko Auschwitz: „Ja klęczę przed tą Golgotą współczesnego świata.” (przesłanie Jana Pawła II na 50-tą rocznicę zakończenia II Wojny Światowej w Europie, 8 maja 1995 roku).

http://www.vatican.va/holy_father/john_paul_ii/speeches/1995/may/documents/hf_jp-ii_mes_08051995_50th-end-war-europe_en.html

W TYM PRZERAŻAJĄCYM I SKANDALICZNYM (DLA KAŻDEGO CHRZEŚCIJANINA- tłum.) OŚWIADCZENIU „PAPIEŻ” ZATWIERDZIŁ I POTWIERDZIŁ WCZEŚNIEJSZĄ PROKLAMACJĘ RABINA IGNAZA MAYBAUMA, KTÓRY POWIEDZIAŁ: „GOLGOTĄ WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA JEST AUSCHWITZ”

HOLOCAUST I NEW WORLD ORDER

Źródło : http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2011/09/holocaust-new-world-order.html

Data publikacji : 11.09.2011

Tłum. GREGORIUS

IAN J. KAGEDAN, z Canadian Jewish Congress i B’nai B’rith Canada (żydowska loża masońska założona w Nowym Jorku w 1843 roku przez żydowskich masonów) powiedział nam wcześniej: „Pamięć o holocauście jest rdzeniem New World Order…” „Osiągnięcie naszego celu jakim jest New World Order zależy od naszego zrozumienia lekcji holocaustu”

STARSI BRACIA W WIERZE (LUCYFERIAŃSKIEJ) BŁOGOSŁAWIĄ STARSZEGO BRATA W WIERZE (KATZ-OLICKIEJ) ZA WIELKIE ZASŁUGI POŁOŻONE NA POLU ZWALCZANIA JEZUSA CHRYSTUSA. WIELKIE ŚWIĘTO FUNKCJONARIUSZY SYNAGOGI SZATANA.

VIDEO: http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/rabbis.html

Żydowski historyk: “Istnieje wiele dowodów na to, że Papież Jan Paweł II był Żydem”

Aktualizacja: 2006-06-26 12:00 am

Yaakov Wise, żydowski historyk mieszkający w Manchester twierdzi, że papież Jan Paweł II miał pochodzenie żydowskie. Yaakov Wise, badacz żydowskiej historii i filozofii zainteresował się pochodzeniem Karola Wojtyły po przyglądnięciu się fotografiom matki Karola Wojtyly, Emilii Kaczorowskiej. Wise pokazał zdjęcia matki Karola Wojtyly kilku osobom, nie informując czyje jest to zdjęcie. “Wszyscy [moi rozmówcy] powiedzieli, że [osoba na zdjęciu] wygląda na Żydówkę. Wobec tego rozpocząłem badania jej pochodzenia.” – powiedział Yaakov Wise.

Wise twierdzi, że jakkolwiek ojciec Karola Wojtyły był etnicznym Polakiem, to matka mogła mieć pochodzenie żydowskie. “Emilia Kaczorowka to po angielsku Emily Katz, a Katz jest popularnym nazwiskiem Żydów z Europy Wschodniej” – uważa Wise.

Yaakov Wise przypomina również, że ojciec Emilii – Feliks Kaczowski, był przedsiębiorcą w Bielsku-Białej. Babcia Emilii – ciągnie dalej Wise – nazywała się Maria Anna Scholz, “to po angielsku Schulze, co jest równie popularnym nazwiskiem wśród Żydów, tak samo jak Rybicka, bądź “Ryback”, jak nazywała się prababcia Karola Wojtyły, Zuzanna”. Wszystkie te nazwiska i ich odpowiedniki znajdują się na cmentarzu żydowskim w Bielsku-Bialej – dodaje Yaakov Wise.

“Pochodzenie Papieża [Jana Pawła II] było badane przez amerykańskich historyków” – mówi Wise – “Ale nikt nie badał korzeni rodzinnych poprzez pryzmat społeczności żydowskiej, a ja jako żydowski historyk, mam dostęp do informacji, o których nie-żydowscy historycy nie wiedzą [że istnieją]“.

“Nie czynię żadnych ostatecznych podsumowań” – mówi Wise – “ale twierdzę, że istnieje wiele dowodów na to, że [Papież Jan Paweł II] był Żydem.”

“Matka [przyszłego] Papieża pochodziła z żydowskiej społeczności i wyszła za mąż za katolika. [Ten fakt pochodzenia żydowskiego] rzucałby światło na to dlaczego [przyszły] Papież musiał się ukrywać przed Nazistami w listopadzie 1940 roku. Jeśli byłby czystym etnicznie Polakiem, nie byłoby to konieczne.”

“Wyjaśnia to również dlaczego ten Papież czuł wielką potrzebę poprawienia stosunków pomiędzy Kościołem w Rzymie a ludem żydowskim.” – konkluduje Yaakov Wise.

Źródło : http://www.bibula.com/?p=425

Data publikacji : 26.06.2006

Komentarzy 10 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Papież” Jan Paweł II: Auschwitz to „Golgota współczesnego świata””

 1. thetomek4791 Says:

  Niestety,karty historii sie powoli odkrywają nieubłagalnie i prawda wychodzi na jaw.

 2. Admin Says:

  Żydowski oszust Katz aka „Karol Wojtyła” rzuca zaklęcia:

 3. Ość Says:

  Tomek, układamy piosenkę.

  PIOSENKA

  (piosenka na melodię „Dziś prawdziwych cyganów już nie ma”)

  Dziś prawdziwych Izraelitów już nie ma
  dzicz chazarska do władzy się rwie
  kult fallusa pierwotny się budzi
  a judaizm ich leży na dnie

  zaświecili się w oku piramid
  niecne cele pokazali nam
  trzeba wyrżnąć to gówno mieczami
  nim feudalizm ukaże się nam

  refren:

  trzeba wyrżnąć to gówno mieczami
  nim feudalizm ukaże się nam

  Można więcej dopisać… Myślę nad resztą

 4. thetomek4791 Says:

  Ościu,z miłą chęcią bym pomógł,ale nie mam weny twórczej,brak skupienia na dziś.Pzdr.

 5. Świętowit Says:

  Świetny tekst, podrzucę jeszcze tytuł filmu o agentach – „Bolek,Lolek i Matolek”.
  Chyba nie muszę wyjaśniać o kogo chodzi.

 6. Fujiwara Says:

  Co do biblii – Biblia nie zakazuje samoobrony , wręcz przeciwnie – Chrystus sam kazał kupić apostołom miecze. Chrystus zakazał nienawiści i nakazał opatrywać rany jeńcom i okazywać im miłosierdzie. A nie zakazał nam się bronić. Podkreślam, BRONIĆ, nie atakować.

 7. kai555 Says:

  …najlepszą obroną jest…atak!…o tym trzeba pomyslec i to wdrażać!!…nie bać sie!…jak Ciebie lub mnie zabiją – przyjdzie 10 innych!!…co mamy do stracenia?…i tak nas chcą zabic!…przynajmniej paru zboczonych psubratów-bedzie mniej!…

 8. thetomek4791 Says:

  Dobrze prawisz Fujiwara,tylko czasem najlepsza obroną jest atak.Oczywiście,obrone jak i atak można interpretować na wiele sposobów.Ale do rzeczy.Nam w Polsce chodzi o to by pozbyć sie okupanta i to jest obrona.A jak my to będziemy robić,jakich metod i narzędzi użyjemy,to jest to już sprawa drugorzędna,insza inszość.Okupant jest agresorem i nieproszonym gościem

 9. thetomek4791 Says:

  prosze o publikacje.dziękuje


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: