Polskojęzyczne szczury


Skrajnie lewicowi ekstremiści coraz śmielej postępują w Polsce. Jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia aby organizacje lewacko-faszystowskie (anty w nazwie, nazi w działaniu) blokowały marsz z okazji 11 listopada – jak to miało miejsce w ubiegłym roku, albo jak ma to mieć miejsce obecnie, sprowadzały do pomocy niemieckich ekstremistów. Rozzuchwalone bezkarnością, skrajnie lewicowe środowiska znów nawołują do profanacji pomnika polskiego bohatera narodowego:

„Roman Dmowski nie zasługuje na gloryfikację. Swoją ideologię polityczną oparł na nienawiści, był antysemitą nawołującym do usunięcia Żydów ze społeczeństwa „ – czytamy na stronie lewackich faszystów pod:

 http://pl.indymedia.org/pl/2011/11/54829.shtml

którzy nawołują do zasłonięcia pomnika Romana Dmowskiego cyt:

„Tak wstydliwą część miasta trzeba przysłonić. Zapraszamy wobec tego na Uroczyste Zasłonięcie Pomnika Romana Dmowskiego, które odbędzie się 9 listopada, w Międzynarodowym Dniu Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem (czyżby nowa „tradycja” w okupowanej Polsce?Admin). „

A przez obrazek prezentowany na ichniej stronie także do jego profanacji:

Cyt: "Festyn, balony, samba, cyrkowcy, przemalowywanie pomnika – przyjdź i baw się z nami!"

Liczymy na kontrreakcję mieszkańców Warszawy. I nie tylko Warszawy…

Komentarzy 13 to “Polskojęzyczne szczury”

 1. Polskojęzyczne szczury « Dziennik gajowego Maruchy Says:

  […] https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/ Oni cię obronią przed faszystami, antysemitami i nacjonalistami. Share this:Email […]

 2. KrisT Says:

  Panowie i panie na w/w stronie prosze wystawiac odpowiednie komentarze nt zasłaniania pomnika i blokady marszu 11-go!!

 3. whodek Says:

  a moze wyjedzcie gdzies…. np do Libii i tam sprobujcie zaslaniac pomniki czy burzyc sie przeciwko tubylcom

 4. Polak Says:

  Po co jak i tak je pewnie usuną,z ich akcji pewnie wyjdzie lipa mącą tylko piane przed 11 listopada który bedzie dlanich totalna porażką 🙂

 5. Michał Says:

  Witam
  zastanawiam sie na kupnem tej ksiązki
  http://allegro.pl/kwestia-zydowska-roman-dmowski-i1881978120.html
  nie chodzi o cene a o to jak daleko wdarła się w to cenzura.
  Czy ktoś ma doświadczenie z tym wydaniem ?
  Pozdrawiam

 6. Admin Says:

  Michał, tam nie ma cenzury. Do kolekcji jeszcze zdobądź broszurę pt: „Separatyzm żydów i jego źródła” Romana Dmowskiego. Warto. Pozdrawiam.

 7. Halina Says:

  Kiedy widzę na ulicach polskich miast jak młodzi mężczyzni popychających wózki z niemowlętami – mam ochotę ich obkładać – pięściami. Żydo-lewackie szczury właśnie kończą niepodległy byt Państwa Polskiego – a ci młodzi Polacy – zamiast rozumnie bronić Polski i Polaków przed szczurami – dla dobra swojego i swoich dzieci – i dla dobra następnych pokoleń Polaków – ci młodzi mężczyźni popychają kołyski !!!!!!! Zgroza zawitała pod polskie niebo …. Boże! dopomóż !! Przywróć rozumne myślenie tym, którzy je utacili wskutek szczurzego zakłamania mediami.

 8. Admin Says:

  Pani Halino, być może gdy niemowlaki podrosną i odczują na swych barkach dług – z jego wszystkimi skutkami, zaciągnięty przez żydostwo na koszt ich zjudaizowanych tatusiów, w kraju całkowicie puszczonym z torbami, to okażą mniej „zrozumienia” dla parchatej okupacji.

  Oczywiście pod warunkiem, ze się w tychże tatusiów nie wdadzą, ponieważ ta bezwolna – polskojęzyczna masa jeleni pójdzie do grobu wierząc w swoją „wolność” i „miłościwie” panującą nam „demokrację”.

  Ohyda.

 9. KrisT Says:

  Pani Halino dopowiem tylko tyle iz to zony tych tatusiow maja na nich taki wpływ, ilez razy mozna usłyszec słowa „wez dziecko- czy tylko ja mam pchac ten wózek?!!” Czasem wiadomo upragnione dziecko musi powozic ojciec nie ma w tym nic złego ale jak Pani pisze bez przesady a winę za to ponoszą kobiety (nie wszystkie!!) bo coraz czesciej pracują bądz mają dzieci na głowie a mąż do garów i szykowac obiad…. Więc proszę się nie dziwic ze jest jak jest. Prawda jest taka ze dzisiejsze młode kobiety bez mezow nie wiedziałyby co mają robić, wiem sa matki samotnie wychowujace i ich to nie dotyczy. Np. moja zoda zadała pytanie w stylu co by było gdyby…wybuchła wojna i poszedłbym walczyc- padło pytanie „chyba byś mnie samej z dziecmi nie zostawił..??!!” I kobiet ktore zadałyby takie pytanie byłoby moze miliony. A ja odpowiadam skoro moja babcia i prababcia dały sobie radę to TY też możesz…. Tylko ze teraz nie ma tak „twardych” kobiet jak nasze prababki….pzdr.

 10. maran Says:

  Obowiazkowo do przeczytania i przeslania dalej. Umieszczajcie wazne info gdzie sie da, gdzie tylko mozecie.
  „Gdy zacząłem zajmować się tematyką skrajnej lewicy nie przypuszczałem, że moje życie nabierze nieco bardziej dramatycznego charakteru. Sprawa zeszłorocznego brutalnego pobicia pasażerów pociągu, jadących na Marsz Niepodległości to tylko jeden z wielu aktów przemocy ze strony tzw. „antyfaszystów”, tuszowanego przez odpowiednie organy i media. Wielomiesięczne śledztwo doprowadziło mnie do zatrważających rezultatów – pisze Aleksander Majewski….
  http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/(anty)faszysci._sledztwo_portalu_fronda.pl_16620

 11. MatkaPolka Says:

  LISTOPADA – TRAGIFARSA I POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA
  2008-11-12
  Autor: Paweł Lesiak
  Obchodziliśmy wczoraj 90 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, jedno z najważniejszych dla Nas świąt narodowych. Od kilku dni w prasie brukowej, dziennikach, tygodnikach, miesięcznikach w radiu i telewizji jesteśmy bombardowani różnymi dodatkami czy wkładkami niepodległościowymi w formie rzekomo historycznych wywodów. Niestety już powierzchowna lektura prasy czy zapoznanie się z audycjami radiowymi i programami telewizyjnymi daje nam ponury obraz totalnie politycznie poprawnej historii. W myśl tej szalejącej poprawności politycznej, której nadrzędnym celem jest walka z prawdą kreuje się w ogólnopolskich – tylko z nazwy polskich – mediach nowe podejście do historycznego faktu odzyskania przez Polskę niepodległości. W myśl tej poprawności polityczno – historyczno – ideologicznej prowadzi się świadomą i bezpardonową walkę z rzeczywistym twórcą niepodległej Polski, człowiekiem bez którego marzenia o niepodległości czekałyby jeszcze długi czas na urzeczywistnienie, czyli z Romanem Dmowskim.
  http://www.11listopada1918.pl/?q=node/85
  Roman Dmowski o tworzeniu Polskiej Armii we Francji
  Ciągle usiłowano buntować nam żołnierzy, ciągle szła agitacja, prowadzona głównie w imię Polski, utworzonej aktem 5 listopada, w imię legionów i ich twórcy, …
  http://www.11listopada1918.pl/?q=node/85

  Recenzja Filmu „Bitwa warszawskaa1920 „ plus krytyka oszustwa i zdrady Piłsudskiego
  Krótkie naświetlenie sytuacji „ Dlaczego Roman Dmowski przez żydostwo jest tępiony „
  http://marucha.wordpress.com/2011/11/01/recenzja-filmu

  . Odrodzona Polska powstała w Wersalu i to był największy dyplomatyczny sukces w dziejach Polskj.

  . Piłsudskiego w Wersalu nie było. Istnienie Brygady Strzeleckich Piłsudskiego sprzymierzonych z Niemcami było największa przeszkodą w negocjacjach w Wersalu. .

  Dopiero powstanie Armii Dmowskiego pod dowództwem gen. Hallera tą przeszkodę zlikwidowało. Armia Hallera powstała i została uzbrojona w znacznej mierze wysiłkiem Polonii amerykańskiej i kanadyjskiej, a Piłsudski po wylądowaniu 100 000 cznej Armii Hallera w Polsce zaczął od jej rozbrajania!!

  W tym miejscu wypada zapytać, . co w tym złego być Endekiem, inaczej Narodowcem tj. „Być Polakiem i mieć obowiązki Polskie” ..

  To Piłsudski wsadzał endeków i patriotów polskich do więzień i obozów do Brześcia i Berezy Kartuskiej.
  Gen. Rozwadowskiego został otruty w wiezieniu w Wilnie na Antokolu, i wkrótce potem zmarł.
  Gen. Zagórskim ślad zaginął eskortowanego z wiezienia przez „Chłopców Komendanta”. Gen. Sikorski salwował się ucieczką, bo wiedział, co mu grozi i i dzięki temu mieliśmy dobrego Naczelnego Wodza w drugiej wojnie światowej.

  Dziś NIKT nie niszczy pomników Piłsudskiego, a tymczasem zbezczeszczono kilkakrotnie pomnik Romana Dmowskiego .
  No właśnie. O tym tak ważnym aspekcie polskiej rzeczywistości owych czasów film Jerzego Hoffmana w ogóle nie wspomina.

  To nieprawda, że temat jest wyłącznie historyczny. Jest to temat niezwykle aktualny, bo ta sama formacja ideowa i polityczna zagraża cały czas Polsce.

  O prawdę historyczną trzeba walczyć.!!
  Neonaziści stają się coraz bardziej agresywni. AGRESJA NA POLSKĘ TRWA WSPÓŁCZEŚNIE i przyjmuje najróżniejsze formy. Wręcz polityka rewanżyzmu niemieckiego jest oficjalną doktryną polityczną Niemieckiej Republiki Federalnej.

 12. Sylwek71 Says:

  Halina, (i inni)
  Ile razy widzę chłopaka/faceta który idzie z żoną w ciąży lub też z małym dzieckiem (np. z wózkiem) jestem dobrej myśli. Po prostu super! Kolejne dziecko, które ma bardzo dużą szansę na to, że wyrośnie w NORMALNEJ kochającej się RODZINIE na normalnego człowieka. To widać, kiedy facet od początku stara się być dobrym ojcem.
  (niestety widzę też bardzo dużo samotnych matek z wózkami. One dopiero szukają „tatusiów” dla swoich dzieci. Czy dla Ciebie to ideał?)
  Oni bowiem (ci faceci z wózkiem) właśnie ” w rozumny sposób bronią bytu Polski”.
  Niestety, wielu jest zbyt mało rozumnych ludzi, aby to dostrzec…
  Jak jelenie powtarzają słowa byłego premiera L.Millera, „W Polsce jest źle, bo jest za dużo dzieci!”.(Jakoś tak to leciało…)
  Poza tym w Twojej wypowiedzi znajduję masę … zazdrości. Wręcz wściekłej zazdrości. (Jakieś retrospekcje z dzieciństwa? )
  Lał, to okładanie pięściami…
  Co tak ostro siostro? Polaka chcesz bić? 🙂
  Może ideałem dla Ciebie jest facet typu „macho”, co to w pysk przywalić potrafi lub co idzie przodem, a żona i dzieci parę kroków za nim (jak u arabów lub w państewku powstałym po II WŚ)?
  Może jednak menel spod budki z piwem, który sam nawet nie jest pewien ile dzieci ma?

  Pozdrawiam
  (Adminie, szczególne pozdrowienia dla Oli, której coś ostatnio nie widzę…(ale może za rzadko ostatnio zaglądam…))


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: