Libia: rebelianci zabijają siebie nawzajem


Za: geopolityka.org

Setki rebeliantów walczyły między sobą w Trypolisie wcześnie rano w poniedziałek (31.10.2011). Było to najpoważniejsze starcie zbrojne między rebeliantami po zamordowaniu Muammara Kaddafiego.

Dwóch rebeliantów zmarło od ran postrzałowych, siedmiu zostało rannych. Bitwa rozpoczęła się, kiedy ochroniarze z brygady „Trypolis” zatrzymali członków milicji z miasta Zintan, którzy przyjechali do stolicy do centralnego szpitala miasta, żeby zabić pacjenta.

Lekarze i pacjenci zostali zmuszeni opuścić budynek, dwóch chorych w podeszłym wieku zmarło na atak serca podczas całego zdarzenia, które trwało od godziny pierwszej w nocy do świtu.

Strzelanina zaczęła się, kiedy grupa uzbrojonych ludzi przyjechała do szpitala w poszukiwaniu człowieka, którego wcześniej raniono. Według świadków bojownicy byli pijani, przyjechali dobić człowieka, gdyż uznali, że przeżył wcześniejszą strzelaninę i został przyjęty do szpitala.

Szczury

Komentarze 2 to “Libia: rebelianci zabijają siebie nawzajem”

  1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Libia: rebelianci zabijają siebie nawzajem […]

  2. Whodek Says:

    …rebelianci…juz 6- u ( jak na zdjeciu powyzej) dla ” odpowiednich” mass mediow to ” tlum” i wyraziciele woli wiekszosci – w tym wypadku przekaz bardzo czytelny… kiedy patrze na te pustke za tym ” spontanicznym zgromadzeniem” – ciesze sie


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: