Idea zawsze zamieni klęskę w zwycięstwo


Źródło : www.za-kaddafi.ru/node/6792

Data publikacji : 1.11.2011 godz. 18:43 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Mój kolega internetowy A. Jules (Francja) w swoim poście napisanym o północy napisał, że jutro (tzn. dzisiaj) czeka nas dobry dzień, po tym jak NATO wycofało się z Libii. Przy tym rozumie on NATO tylko jako jego lotnictwo ale nie najemników i wojska lądowe NATO, których tutaj jest mrowie. I on ma rację. W jednym tylko się myli. W Libii nie zaczęli oczekiwać świtu.

Tam już zmęczyli się samym czekaniem w swoim świętym gniewie. I tak jak pożoga rozpętuje się od iskry tak i w Libii rozpoczęto krzesać „iskrę” i nie w jednym rejonie, nie w jednym mieście a wszędzie i jednocześnie. Teraz jest bardzo trudno ustalić gdzie nie podpalono ziemi pod nogami okupantów Libii. Wydaje się, że w tej samej plugawej Misracie, mieście-twierdzy odszczepieńców libijskich (NATO nawet jeden raz nie bombardowało miasta) południowe plemiona tego rejonu przysięgły wierność sztandarowi Kaddafiego. A przy okazji, nie powstrzymały się one od walki o czym świadczyły nieustanne boje w tym mieście. Ale jest to nowe działanie na wezwanie ojczyzny.

Oczywiście jako pierwsi uderzyli na alarm Tuaregowie! To ci sami Tuaregowie, którzy w histerii i strachu pytają nawet na naszych stronach, gdzie są ci osławieni Tuaregowie?

Są wszędzie w Libii, a losem ich wrogów jest spotkanie ich tylko na krótki moment przed śmiercią.

Dlatego nazywa się ich „zapomniani przez Boga” bo przypominają o sobie wrogowi na jego prostej drodze do piekła jako zemście Pana!

( Tuaregowie – nazwa dotycząca plemion berberyjskich koczowników zaludniających obszary na południu Libii, Algierii, Mali, Maroko, aż do samego południa Burkina Fasso. Przypomnijmy, że na terytorium Tuaregów od dawna nie ma już szczurów, wyparci zostali jako „podgatunek.)

BANI WALID – plemiona Rafala zajęły miasto i mają nad nim pełną kontrolę po przepędzeniu najemników NATO! Ponadto plemiona te kategorycznie odrzuciły wszelakie propozycje TRN „pojednania i wybaczenia”, podkreślają doniesienia. Tylko wojna na wyniszczenie. Tutaj przecież zginął dowódca „brygady Misrata” i jego towarzysze broni!

SABHA – Bojownicy libijscy zniszczyli 15 cudzoziemskich najemników (nie Arabów) bez sprecyzowania ich obywatelstwa (byli ochroniarzami magazynu chemikaliów)

FERNADJ – Bojownicy libijscy wysadzili sztab-kwaterę TRN niszcząc wiele jeep’ów i zabijając wielu najemników. Bojownicy podepchnęli pod budynek wyładowaną materiałami wybuchowymi Toyotę i wysadzili ją w momencie największego zgromadzenia najemników tak, że nawet budynek uległ zawaleniu.

Poprawka: okazało się, że Toyotę nie podepchnięto ale pozostawiono w widocznym miejscu znając szczurze nawyki. Szczury same podepchnęły ją jako trofeum z wielką radością. Na początku. Dopóki nia zgromadzili się w odpowiedniej ilości, kiedy wysadzono ich w momencie największej radości.

SADRA – Bojownicy libijscy zaczęli operację przeciwko portowi paliwowemu w Sadra. Został wysadzony, co wywołało ogromny pożar pochłaniając życie wielu najemników i „ochroniarzy” portu. Żegnaj eksporcie ropy naftowej.

TRYPOLIS – W ciągu ostatnich godzin toczy się intensywna strzelanina, zagrzmiała eksplozja na drodze do międzynarodowego portu lotniczego. Ambulanse pracują nieustannie wywożąc ciała najemników do szpitali i kostnic. Według doniesień to „brygada Hamisa” niszczy tutaj życie najemników!

KARKAREHE – Grupa bojowników libijskich otworzyła ogień do „buntowników” na punktach kontrolnych.

NJILA – Bojownicy libijscy zabili dwóch bojówkarzy z bataliony Zenten. Na drodze nadmorskiej trwa strzelanina pomiędzy libijskimi bojownikami a najemnikami.

ZAWIJA – Ciężkie boje prowadzą plemiona Zawija i bojownicy libijscy z bandą Abu Musa (Al-Kaida)

TARHUN – Tutaj zniszczono całkowicie „brygadę Bengazi” zamierzającą po raz kolejny „kontrolować” to miasto.

SORMAN – Gwałtowne starcia w mieście Sorman pomiędzy patriotami libijskimi a najemnikami trwają jeszcze od 30 października. W mieście słychać eksplozje.

A TO TYLKO ISKRY SPRAWIEDLIWEGO GNIEWU LUDU LIBIJSKIEGO

Są jeszcze gorące wiadomości (z Twittera) ale sądzę, że dzisiaj nie damy rady ich opracować ani streścić. Bardzo jest potrzebna mapa działań bojowych, mam nadzieję, że przygotujemy ją jeszcze dzisiaj.

REUTERS„Libia pogrąża się w wir plemiennej przemocy i zemsty, które jeśli nie zostaną powstrzymane, mogą podważyć autorytet jej nowych przywódców”!!!

O jakich przywódcach ci nędznicy wrzeszczą? Nawet nie wytrzymał „premier-przywódca” Mahmud Jibril i zwiał za granicę a na jego miejsce USA mianowały nowego „premiera” w Katarze, niejakiego Abdela Rahima al Kib, urodzonego w Trypolisie.Teraz Bogu on dziękuje, że nie znajduje się w ojczyźnie wiedząc co by go tam czekało. Innego „przywódcę TRN” M. Jalila, poszukuje żona i dzieci nawet nie wiedząc gdzie on się podziewa.

„Armii brakuje żołnierzy”– powiedział przedstawiciel tak zwanego „ministerstwa obrony TRN”, co potwierdza powiedzenie, że „okręt tonie, szczury wieją”!

Ulice algierskie wczoraj zaroiły się od ludzi, kiedy dowiedzieli się o przyjeździe „delegacji libijskiej TRN” (M. Jibrila). „Jesteśmy gotowi do szturmu na międzynarodowy port lotniczy Algier”– powiedział lud algierski.

Jak już teraz stało się wiadomym, „malutka” Tymczasowa Rada Narodowa w tej wojnie była wspierana przez 70 tysięcy „powstańców” z samego tylko Egiptu nie mówiąc już o tysiącach kurdyjskich i szyickich najemnikach z Afganistanu i innych regionów. Myślę, że całkiem szybko dowiemy się wszystkiego w szczegółach, całą prawdę o islamskich faszystach wojujących po stronie NATO a popieranych przez Kreml.

Komentarze 4 to “Idea zawsze zamieni klęskę w zwycięstwo”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Idea zawsze zamieni klęskę w zwycięstwo […]

 2. kai555 Says:

  …Super…więcej takich wiesci!!…gnac tę pejsatą zgraje – na Andromede!…tam jest ich miejsce!!…

 3. galluss Says:

  Jeśli jest to spam to przepraszam,ale nie mogę się powstrzymać, Judeofaszyzm narasta w siłę

  Demonstracje w Izraelu – precz z „kushim” – „czarnuchami”. Czyli rasizm i ksenofobia według Żydowskiej „poprawności politycznej”

  Artur, ostatni raz zatwierdziłem Twój komentarz nie na temat. Pzdr. Admin

 4. Jony Says:

  Izrael wystrzelił (testował) dzisiaj rakietę jerycho zdolną przenosić ładunki atomowe.
  http://www.sfora.pl/Izrael-wystrzelil-Jerycho-Szykuje-sie-do-wojny-a37370


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: