Libia – profanacja – ciało Muammara Kaddafiego spalono a prochy rozrzucono


Serdeczne podziękowania dla Pani Marii za pomoc. Admin

Źródło: http://www.algeria-isp.com

Opublikowano 25.10.2011

Tłum. z j. francuskiego: Maria

Podczas gdy NATO ściga się z czasem w celu schwytania drugiego syna przywódcy Libijskiego Muamara Kaddafiego, Saifa, aby dokończyć swojego okrutnego dzieła w Libii, horror osiągnął swoje apogeum. Według źródeł wewnętrznych i współpracujących, okrucieństwo to nie ma swojego końca.

Plan B zadziałał, w  przeciwieństwie do tego co twierdzi Tymczasowa Rada Narodowa. Z obawy aby ciało Muammara Kaddafiego i jego syna Mutasima nie zostały odnalezione przez Beduinów, zorganizowano ich pochówek na pustyni. Ciało przywódcy libijskiego poddano całkiem zwyczajnie kremacji w okolicy na wschód od Misraty w pobliżu miejsca zwanego Qasr Ahmed a jego prochy, wrzucono do Morza Sródziemnego pod nadzorem NATO. Co za skandal!

To co dzieje się w Libii przekracza wszelką podłość wyobrażalną i tę nie wyobrażalną. Zresztą, to nie wymaga komentarza. Po tym jak nagle pojawił się (wypłynął) Osama bin Laden, czyja będzie teraz kolej? Baszar al  Assad czy Mahmud Ahmadineżad? Chorobliwa trylogia:

Lincz i morderstwo w Syrcie

Ciało przywódcy przewieziono na wozie ciągniętym przez osła i zwłoki umieszczone w kontenerze, który wystawiono na widok publiczny w Misracie w centrum handlowym, w miejscu zupełnie do tego nie przeznaczonym! I w dodatku poddano kremacji!

De facto, okazuje się, że  lincz i kremacja stanowią jawne pogwałcenie konwencji genewskich. Są to zbrodnie wojenne a nawet zbrodnie przeciwko ludzkości. Czy ich autorzy są ścigani za to? Ależ nie. Dlaczego ?

Wystawienie na widok publiczny ciała przywódcy jest profanacją obrzędów pogrzebowych, choćby dlatego, że Muammar Kaddafi był człowiekiem bez względu na to co o nim myślano. Muzułmanie muszą zrozumieć, że dali się nabrać i wciągnąć w grę zorganizowaną przez Zachód, która ma na celu okryć ich hańbą barbarzyństwa.

Spalenie zwłok  stanowi klucz tego spektaklu. Potwory o ludzkiej twarzy nie przestrzegają już żadnych granic. Według wiary muzułmańskiej, kremacja jest zabroniona ponieważ ciało musi być zachowane na zmartwychwstanie.

Pogrzebanie, co ja mówię,  rozrzucenie i/ lub rozsypanie prochów przywódcy stanowi najwyższą obrazę. Jak można było do tego dopuścić?

Ze starchu, aby informacja ta nie rozeszła się oraz biorąc pod uwagę rozłam i opór jaką  budzi to świętokradztwo łamiące zasady islamu i podstawowe prawa, zdrajcy z Bengazi, rozważali przedłużenie mandatu NATO, którego misja kończy się 31 października,

Ludzie niezdolni uszanować śmierci są jak naziści. Ich przybycie do Afryki po to aby pozbawić Afrykę, rodzinę, całe pokolenie i klan Kaddafiego, ciała tego, który był dla nich ,,wszystkim’’ jest nikczemne i nieludzkie. Dla nich wszystkich, jest to odmowa i oficjalny zakaz aby przeżywać żałobę i zachować pamięć o tym wydarzeniu.

Siły oporu zdają sie odradzać. Szczątki informacji docierają do nas jakoby podjęto na nowo nieśmiałą walkę wokół Bani Walid i Szaby. Ponoć 100 osób zabito i 50 raniono w zamachu w Syrcie, który zdrajcy chcą aby uznano za wypadek. Wrócimy do tego.

Komentarze 4 to “Libia – profanacja – ciało Muammara Kaddafiego spalono a prochy rozrzucono”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Libia – profanacja – ciało Muammara Kaddafiego spalono a prochy rozrzucono […]

 2. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] plemienia Tuaregów do wszystkich plemion Libii 01/11/2011=> Libia – profanacja – ciało Muammara Kaddafiego spalono a prochy rozrzucono 01/11/2011=> Libia – zdrajcy z Benghazi i ich makabryczne czyny 30/10/2011=> VIDEO […]

 3. justyna Says:

  teraz to bydlo rebels -msci sie na syrcie na mieszkancach -dzalil zdrajca sprzedal libye za rope -teraz w libi bedzie demokracja czyli -korupcja -narkotyki -prostytucja -to jest walasnie demokracja zachodu –rebels banda mordercow zlodzieji —

 4. justyna Says:

  muamar gadafi -lwie sahary pamietamy o tobie -niech ci ziemia lekka bedzie -my tez dolaczymy do ciebie -modlimy sie za twoja dusze


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: