Apel plemienia Tuaregów do wszystkich plemion Libii


Źródło : www.libyasos.blogspot.com

Data publikacji : 31.10.2011

Tłum. RX

Do wszystkich naszych plemion. Ponieśliście ogromne straty z powodu tej fałszywej rewolucji, rewolucji natowskich najemników.

My bracia, plemiona Tuaregów Libii i Afryki, wybraliście zmarłego Kaddafiego na waszego przywódcę i wiemy, że Tuaregowie, kiedy jeden z ich wodzów jest zabity, mobilizują się by zająć się sprawcami.

Moi bracia Tuaregowie, muszę wam powiedzieć, że wasz wódz został zabity rękoma ludzi, którzy nie znają Boga ani proroka jego i popełniają okrucieństwa takie jakie popełniali żydzi.

Jak widzieliście, oni zbezcześcili ciało waszego wodza, dlatego nadszedł czas by podjąć działania.

My wiemy gdzie stawiacie opór tym najemnikom i to jest wasze działanie, które naznaczy los tych sprawców, najemników i kolonizatorów.

Tak, moi bracia Tuaregowie Libii, Algierii, Zachodniej Sahary, Mali i Nigru, wy, którzy zwykliście przybywać z odwiedzinami do waszego Wodza i wy wiecie o jego postawie szacunku dla Tuaregów. Byliście cenieni i stawiani na stanowiskach przywódczych i oficerskich.

BRAT I WÓDZ KADDAFI

Dzisiaj musimy zadąć w bojową trąbę i rozpocząć zawziętą i okrutną walkę, paląc ziemię pod ich stopami. Wasz dziad Omar Mokhtar jest prawdziwym wzorcem dla was do naśladowania.

Niechaj GRÓB KADDAFIEGO będzie waszym i naszym światłem przewodnim na naszej drodze w walce przeciwko renegatom.

WOJOWNICY PLEMION TUAREGÓW WALCZĄ PRZECIWKO SZCZUROM

Komentarzy 8 to “Apel plemienia Tuaregów do wszystkich plemion Libii”

 1. thetomek4791 Says:

  Idźcie i walczcie wojownicy,to wasz obowiązek,sprawa honoru.Ja jestem z wami.Spalmy ten zdegenerowany,zepsuty,chory,niesprawiedliwy świat tych koszernych,nienażartych hien

 2. Polak Says:

  Najważniejsze żeby nasze parchy naszych pachołków tam nie wysłały

 3. justyna Says:

  tak taugerowie to sprawa honoru -kadafi zostal do konca i zabila go banda sprzedajnych dzikich bandytow -zbeszczescili nawet grob rodzicow kadafiego -bydlo dzicz -taugerowje walczcie -lwy sahary tak jak wasz wodz -muamar kadafi –

 4. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] 01/11/2011=> Apel plemienia Tuaregów do wszystkich plemion Libii 01/11/2011=> Libia – profanacja – ciało Muammara Kaddafiego spalono a prochy rozrzucono 01/11/2011=> Libia – zdrajcy z Benghazi i ich makabryczne czyny 30/10/2011=> VIDEO Amerykanie znęcają się nad cywilami w Afganistanie 29/10/2011=> Zmarł wielki heretyk arcyekumenista – Metropolita Staikos […]

 5. Student PG Says:

  thetomek47
  jeszcze od gadania nikt nic nie zdziałał,a większość Twoich postów to tylko wzniosłe teksty. Gadać to sobie każdy może…bez urazy ale ja lubię ludzi czynów a nie tylko mistrzów klawiatury. Jest coś nie tak? To zacznijmy zmiany od siebie od swojego podwórka. popieranie i wirtualne wspomaganie jeszcze nikomu nie pomogło zwłaszcza literkami
  Dla mnie tematy międzynarodowe są ważne ale biadolenie o nich nom stop mija się z celem. Niebawem wezmą się za Łukaszenkę a tutaj będą komentarze,”jesteśmy z Tobą,jesteś wielkim przywódcą” Komu to pomorze?!
  Że tak powiem jak się konkretnie do roboty nie weźmiemy to szkoda naszego czasu na klikanie. Ja jestem za młody żeby zaczać coś zmieniać bo nie mam autorytetu,ale są na pewno tutaj czytelnicy którzy mogą dużo więcej.
  Proszę o zatwierdzenie komentarza bo uważam że dyskusje między użytkownikami też są ważne.

 6. KrisT Says:

  cyt:”Ja jestem za młody żeby zaczać coś zmieniać” a ja za stary moge powiedzieć!
  dlaczego sam jako ze jestes młody,energiczny nie zaczniesz czegoś robić?!
  starzy po częsci sa juz wypaleni…. Sorry ale twoja gadka tez jest pusta jak kibel z dziurawym dnem! Innych wymyslasz ale sam nic nie zrobisz argumentujac to młodym wiekiem!!!!
  powiem dlaczego tak piszemy, aby inni w swiecie widzieli ze popieramy Libijczyków i wiemy o co walczą! My jako naród juz walczylismy w przeszłosci i niestety na czasy obecne brakuje nam juz energii a bynajmniej nam sie tak zdaje bo jestesmy od 1918r stale urabiani na stado głupich lemingów.. a po IIws to stało się praktycznie priorytetem zydokomuny aby zdławic u nas patriotyzm i wole walki!!
  dlatego podziwiamy i wychwalamy walczących Kaddafistów!!!

 7. Jasiek Says:

  Vivat Tuaregowie..

 8. kornak Says:

  Wstaną Wojownicy i pokonają potomków diabła, a ziemia się odrodzi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: