Brat Nathanael pisze: Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim


Źródło : www.realzionistnews.com/?p=666

Data publikacji : 21.10.2011

Tłum. RX

Brutalny mord Muammara Kaddafiego popełniony przez „powstańców” na syjonistycznej smyczy jest przykładem na to co dzieje się z przywódcami politycznymi, którzy stawiają opór żydowskim bankierom międzynarodowym.

Kaddafi odmówił zgody na przejęcie przez rothschildowski, globalny kartel bankowy jego pięciu inicjatyw:

-Unii Afrykańskiej z jedną wspólną walutą pod przewodnictwem Kaddafiego

-Banku Centralnego Libii pod kontrolą Kaddafiego

-Rezerwy złota o wielkości 150 ton pod kontrolą Kaddafiego

-Libijskiego Przemysłu Rafineryjno-Paliwowego pod kontrolą Kaddafiego

-Rezerw i Zasobów Wody Słodkiej „Blue-Gold” pod kontrolą Kaddafiego

W lipcu 2011 roku syn i prawdopodobny sukcesor Muammara Kaddafiego, Seif al-Islam, stwierdził, że nie chodzi jedynie o libijskie „czarne złoto” (ropa naftowa) bo to czego pożądają to jest przejęcie libijskiego „błękitnego złota” (woda), około 500 mil Nubijskiej Podpustynnej Warstwy Wodonośnej, która znajduje się pod powierzchnią terytorium libijskiego.

Nubijska Warstwa Wodonośna jest jedynym źródłem wody słodkiej dostępnym w Afryce Północnej i dlatego jest celem tego co stało się znane jako „wodne wojny”.

Francuskie firmy wodne, największe na świecie, Veolia i Suez SA, twierdzi al-Islam, pragną posiąść Nubijską Warstwę Wodonośną ponieważ zarobią niezliczone miliardy jako zysk z żywności wyprodukowanej dzięki tej wodzie.

Zarówno Veolia jak i Suez SA oraz inne multinacjonalne korporacje są bez najmniejszych wątpliwości zasilane przez żydowski kapitał finansowy a Louis Dreyfus International, żydowsko-francuska firma będzie pośrednikiem w handlu żywnością. Al-Islam wykazuje, że każda pożyczka z Międzynarodowego Funduszu Walutowego i Banku Światowego (obie instytucje kontrolowane przez syjonistyczne żydostwo) jest udzielana pod warunkiem sprzedaży przez naród-ofiarę swoich zasobów wody pitnej inwestorom prywatnym. Wygląda na to, że świadectwo Seif al-Islama przeciwko syjonistycznemu żydostwu zostało stłumione na zawsze bo podobno został otoczony przez „libijskich powstańców” na żydowskiej smyczy w dniu 20.10.2011, tego samego dnia kiedy schwytano jego ojca i bezlitośnie zamordowano.

Głównym zagrożeniem dla międzynarodowego, żydowskiego kartelu bankowego ze strony Kaddafiego był jego plan wspólnej afrykańskiej waluty, opartego na złocie libijskiego dinara, który miał zastąpić powszechnie obowiązującego dolara amerykańskiego, brytyjskiego funta i francuskiego franka jako głównych walut Afryki (powinno być euro- tłum.).

Żydowskie interesy bankowe były najwyraźniej zagrożone ponieważ dolar USA jest utrzymywany przez prowadzony przez żydów Federal Reserve Bank, funt brytyjski przez Centralny Bank Anglii, także żydowski a frank francuski przez żydowski Banque de France (powinna być mowa o euro-tłum.). Czy to jest jakieś zaskoczenie, że trzy główne siły inwazyjne na Libię to Ameryka, Wielka Brytania i Francja, których kupieni przez syjonistów przywódcy: Obama, Cameron i Sarkozy wychwalają brutalny i perwersyjny mord na libijskim przywódcy Muammarze Kaddafim?

Nie, nie ma żadnej niespodzianki.

Syjonistyczna krwiożerczość

Wzywając do akcji na lądzie, żydowski prezydent Council on Foreign Relations, Richard Haass, po przyznaniu, że napaść na Libię miała na celu pozbycie się Kaddafiego poprzez „zmianę reżimu”, chce teraz natowskiej okupacji Trypolisu.

W szybkiej reakcji na krwiożercze apele Haassa, żydowski neokon Philip Zelikow, były amerykański doradca Departamentu Stanu i szef Komisji 9/11, napisał, że „upadek Kaddafiego” zainicjuje „demokratyczną wiosnę” (czytaj- żydowskie rządy marionetkowe) w świecie arabskim.

Prowadząc syjonistyczną burdę, to była ta sama żydowska, brudna klika, która przyniosła nam wojnę iracką poprzez jej łgarstwa o „broniach masowego rażenia” w posiadaniu Saddama, teraz pod szyldem „Inicjatywy Polityki Zagranicznej”, wezwała w swym „Liście otwartym do republikanów” z czerwca 2011 roku do obalenia Muammara Kaddafiego.

Nazwiska sygnatariuszy listu wyglądają jakby były z zaproszenia na Bar-Micwę, ale tym razem naprawdę na bardzo krwawą:

Elliot Abrams, John Podhoretz, Robert i Fred Kagan, Lawrence Kaplan, Robert Lieber, Michael Makowski, Eric Edelman, Kenneth Weinstein, Paul Wolfowitz, Randy Scheunemann.

I oczywiście lider syjonistycznej, szczurzej sfory, żydowski neokon William Kristol, który najwyraźniej dyktuje politykę wojskową USA, co było słychać w wywiadzie udzielonym przez niego dla FoxNews : „Nie, my nie możemy pozostawić Kaddafiego u władzy i nie pozostawimy Kaddafiego u władzy.”

Kristol i jego krwiożerczy kumple żydowscy teraz widzą jak ich marzenie spełnia się. Gwałcąc zarówno Prawo Międzynarodowe jak i zakaz Konwencji Genewskiej okaleczania jeńców wojennych, Muammar Kaddafi jest teraz martwy pomiędzy pomordowanymi ofiarami syjonistów.


Komentarze 22 to “Brat Nathanael pisze: Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Brat Nathanael: Syjonistyczny mord na Muammarze Kaddafim […]

 2. thetomek4791 Says:

  Bandyctwo,barbarzyństwo.Niech zdechna jak najszybciej

 3. kosak0 Says:

  mongolskie skurwysyny

 4. Ośc Says:

  Oni nas wyraźnie prowokują. Pokazują co czeka nieposłusznych goi.
  Nie chcę pisać co mam na myśli. Ale domyślacie się. Nas jest więcej. Więc…

 5. thetomek4791 Says:

  Jasne Ościu.Oni też jada na głupocie,to znaczy na propagandzie strachu,sukcesu itd.My mamy o wiele większy potencjał i gdybyśmy chcieli a prawde powiedziawszy by być uczciwym i mogli,to byśmy ich rozszarapali gołymi rękoma.Dlatego musimy sie jednoczyć i organizować.Nie patrzyć wybiórczo na korzyści własne,osobiste,tylko niech każdy działa,poświęca sie na ile może.Tylko tym sposobem ich pokonamy.Musimy cele wspólne postawić nad osobistymi

 6. Ośc Says:

  Racja Tomku. Trzeba im dawać odczuć na każdym kroku ich zbydlęcenie i niższość. Pokazać pogardę. I nie ma co się bać. Bo oni na to liczą. Ale się przeliczyli.

 7. thetomek4791 Says:

  Jednym z ich celów jest własnie zniechęcenie nas do obrony,do walki o cokolwiek.Na wszystkich frontach nie uda im sie nas pokonać.Nie ma takiego bolca.Dlatego cały czas próbują rozwalić nasza jedność,tożsamość,wiare,honor,zasady,tożsamość.Ale sie przeliczyli jak powiadasz.Sprawy nabraly przeciwnego obrotu.Oni myśleli,że jak nas zdolują,to my nie uwierzymy w siebie,poddamy sie.G…prawda.Z drugiej strony jeśli coś chcemy grubego ugrać(wywalczyć)za jednym kęsem(ruchem),to nie do końca możemy by otwarci,przejrzyści,przewidywalni.Musimy mieć tajne podziemie by ich uspokając,wypuszczać,odwracać ich uwage.Wiedz o tym że żydostwo też ma swoje wtyczni i z natury rzeczy jest wścibskie i ciekawe.Oni lubią wiedzieć co ktoś inny o nich myśli.Zwłaszcza ten jest ciekawy co powszechnie czyni zlo i okrucieństwo.Także musimy również z nimi prowadzić wojne psychologiczną

 8. thetomek4791 Says:

  prosze o publikacje.dziękuje

 9. galluss Says:

  Rząd NIE ZALEGALIZOWAŁ Marszu Niepodległości 11.11.11

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/34522,rzad-nie-zalegalizuje-marszu-niepodleglosci

  Artur, spamujesz. Ciągle wrzucasz materialy nie na temat. Admin

 10. thetomek4791 Says:

  Dzięki za info gallusie,ale ja przynajmniej wypinam sie na ten rząd i ich tą całą łaskę-legalizacje.Nie to nie,łaski bez.Damy sobie rade bez legalizacji hehe.Z reszta wcale mnie to nie dziwi,że nie udzieli zgody,aprobaty,bo sie sukinsyny boją

 11. Jasiek Says:

  Banksterzy i ich psy do czciliele szatana. Szatan im pomaga więc jest to walka duchowa na pierwszym planie, nawracajcie się i głoście Ewangelie a oni upadną.Sama walka na planie fizycznym nic nie da, oni mają wi,ęcej broni i sposobów.

 12. Ość Says:

  Blogmedia24 napisała: http://blogmedia24.pl/node/53052

  USA: Kolejnych 9 Żydów aresztowano pod zarzutem wyłudzania pieniędzy w ramach tzw. odszkodowań dla ofiar Holokaustu

  Dziewięć osób uczestniczących w procederze wyłudzania pieniędzy w ramach tzw. odszkodowań dla tzw. ofiar Holokaustu, zostało oskarżonych o kradzież 57 milionów dolarów z organizacji powołanej oficjalnie do ściągania pieniędzy od rządu niemieckiego.Wśród oskarżonych jest pięciu byłych pracowników żydowskiej organizacji The Conference on Jewish Material Claims against Germany, którzy zostali aresztowani pod zarzutem spreparowania 5 tysięcy wniosków, w zamian za łapówki.

  Od grudnia 2009 roku postawiono oskarżenia 30 osobom podejrzanym o kradzież, defraudację i inne oszustwa narosłe wokół przypływu pieniędzy dla żydowskich organizacji. Co najmniej 19 osób przyznało się do stawianych im zarzutów.

  Rząd niemiecki wypłaca 3.500 dolarów USA każdej osobie pochodzenia żydowskiego, która złożyła wniosek stwierdzający, że “uciekła” przed prześladowaniami nazistowskimi. Sprytni złodzieje skorzystali z okazji, wysyłając tysiące aplikacji na prawdziwe nazwiska, lecz ze zmienioną datą urodzenia do osób nie mających nic wspólnego z okresem tzw. Holokaustu. Jak stwierdza Carrie Fisher, specjalny agent FBI zajmujący się oszustwem: “Ustaliliśmy dużą liczbę aplikacji, których nazwiska i numery Social Security okazują się być prawdziwe, ale ich daty urodzenia zostały zmienione w ten sposób aby wyglądało, że aplikant urodził się przed lub podczas II wojny światowej”.

  Wielu z oskarżonych “rekrutowało” do składania wniosków rosyjskich Żydów – emigrantów do USA, którzy za łapówki godzili się na udostępnienie swoichdanych.

  Pięć osób aresztowanych 12 października w tej sprawie, to pracownicy żydowskiej organizacji: Genrikh Kolontyrskiy, Viktor Levin, Ella Voskresenskiy, Henry Gordon i Zlata Blavatnik, oraz Pyotr Blavatnik, Yevgeniya Abramovich, Asya Galindo i Lana Kagan. Anna Zinger aresztowana została 5 października, a Oksana Romalis – 26 sierpnia. Wszystkim oskarżonym grozi kara pozbawienia wolności do lat 20.

  Aktualizacja: 2011-10-14

 13. kris Says:

  dziwi mnie to że tych żydobanksterów jescze nikt nie zastrzelił ludzie sami powinni urządzić na nich polowanie

 14. KrisT Says:

  cyt:” nawracajcie się i głoście Ewangelie a oni upadną” Jasiek kpisz z nas? od 2000 tyś lat ludzie sie nawracają i głoszą ewangelie!! a w tym czasie syjonistyczna zmija rośnie w potęgę i ma coraz wiekszą siłe!!
  DZiwne ze tak ci zalezy aby siedziec cicho i sie modlic aby zwyciezyc z zydobaksterską pijawką!Nie tedy droga, nie słowami a czynem mozna ich pokonać.
  Siedziec cicho kazdy moze a zastraszony teoretycznie musi, siedząc i modlac sie niczego nie zmienimy, jakbys nie wiedział modlisz sie do zyda (Jezus był zydem) a Bóg ma na imie Jahwe!
  Modlitwa juz była, nadszedł czas na czyny! A broń? człowieku nie wiesz o czym piszesz! Przewaga samych chrzescijan jest taka ze gdybysmy w zwartym szyku przeszli przez iz..rael to zadepczemy ich armie… Ludzie rekoma by ich rozszarpali…Najwzniejsze aby zamiast modlitwy pisać, mowić, zakladac blogi takie jak ten, ukazywać ich prawdziwe oblicze aby jak najwiecej ludzi obudziło się i przestało byc lemingiem! Najważniejsze aby ludzie działajacy po stornie pseudoprawa (policjanci-wojsko) uzmysłowili sobie kim są i dla kogo pracują!Wazne aby staneli po właściwej stronie! Częśc nie zdaje sobie sprawy ze pracujac dla systemu są dojeni jak reszta lemingów….

 15. thetomek4791 Says:

  OSC,to ścierwa perfidne.Kara śmierci to mało

 16. kwantl Says:

  Widzę, że ktoś z lubością powtarza kłamstwa na temat marszu niepodległości, pochodzące zresztą z bardzo szemranego źródła, jakim jest NE. Organizatorzy oficjalnie zdementowali te bzdury i zastrzegli, że konto na tym portalu to zewnętrzna prowokacja (vide FB).

 17. thetomek4791 Says:

  Jakie kłamstwa?Marsz nie jest zalegalizowany przez władze Warszawki,a marsz antify tak.Takie są fakty.Czy to zbagatelizujemy,czy olejemy to nasza sprawa.Nawet gdyby była to prowokacjaczy,to ten kto pójdzie ten pójdzie.Zachęcam wszystkich do marszu niepodległości

 18. thetomek4791 Says:

  do kwanti.Nie wiem kim jestęs,ale to nie jest ważne czy jesteś sztucznym głaskaczem,czy prowokatorem.Fakt,że masz sie odbędzie.Tu nikt nie powtarza z lubością.lubość to epatuje od Ciebie gościu.Każdy sie tylko zapoznal z tą informacją i sam wyciągnie wnioski

 19. Wojwit Says:

  Gwoli ścisłości: Afryka Północna używała (i używa w rozliczeniach) właśnie francuskiego franka, którego sama Francja nie używa przyjąwszy euro…

 20. Ragnar Says:

  KrisT Rozumiem że jesteś ateistą lub agnostykiem? Co prawda to nierealne ale gdybyśmy wszyscy kilkoma milionami padli na twarze modląc się do Jezusa nie musielibyśmy ponad to nawet palcem kiwnąć by ich pokonać.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: