USA chce wystawić Libii rachunek za bombardowania


Za: geopolityka.org

W amerykańskim Kongresie pojawiła się propozycja spłaty kosztów, jakie poniosło USA na operację w Libii, z „zamrożonych” kont dawnych władz w Trypolisie. Taką inicjatywą zainteresowała się już sekretarz stanu Hillary Clinton.

Wpływowy republikański kongresman Dan Roerbaker twierdzi, że wystąpienie o „zwrot kosztów operacji” do kierownictwa Narodowej Rady Tymczasowej byłoby „polityką godną podziwu” w oczach amerykańskich podatników. „Libijczycy dysponują ogromnymi aktywami. Powinniśmy żądać od tych ludzi, żeby byli w stanie odwzajemnić się nam, jeśli liczymy na to, że, amerykański naród będzie w przyszłości kontynuować sprawę wspierania wolności na całym świecie” – stwierdził kongresman wnioskodawca.

Dan Roerbaker wystąpił z tą inicjatywa podczas posiedzenia Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Kongresu USA, które poświęcone było sytuacji w Afganistanie. Udział w nim wzięła również Hillary Clinton.

Komentarzy 21 to “USA chce wystawić Libii rachunek za bombardowania”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] USA chce wystawić Libii rachunek za bombardowania […]

 2. selto Says:

  ten sam osobnik musiał być autorem ustawy wedle której SSyjoniści żądają zwrotu kosztów burzenia domów od Palestyńczyków . Jak przydusi Irakijczyków i Afgańczyków to sanchedryn z Wall Street uzyska pokrycie na zainwestowaną kasę w kosher wojny.

 3. radtrap Says:

  Z jakiegoś dziwnego powodu ten news w ogóle mnie nie dziwi…

 4. Ość Says:

  To właśnie jest całe żydostwo. Wiecznie nienażarte bestie końca czasów, które wszystko dopasowują dla swoich korzyści.
  Zapłacą za to straszną cenę. Oby jak najszybciej

 5. Mickeyyy Says:

  Polakom tez każą płacić za II wojnę !!!!!

 6. thetomek4791 Says:

  Ość.Tak nam dopomóż Bóg

 7. Bart'ek Says:

  Kurestwo…

 8. thetomek4791 Says:

  Perfidne kurestwo z premedytacją.Gorszego już być nie może

 9. Jack Ravenno Says:

  @thetomek47

  oj może być gorsze… może 😦

 10. nieśmiertelny Says:

  to tak jakby wysyłać rachunek za kule rodzinie rozstrzelanego

 11. thetomek4791 Says:

  Raczej nie może,bo nie ma niczego gorszego od zabijania i żądania płacenia ofiarom za zabijanie,czyli zwrotu kosztów.Więc Jacko nie filozofuj bo nie czas na to.Nawet Hitler i Stalin nie byli tak perfidni i wyzuci jak ci niby od utrzymania pokoju na świecie.Hahahaha.Rozbawiłeś mnie

 12. szuja Says:

  A Kadafi za dużo wiedział i zaczął nawet już mówić tak jak wy.

 13. brakslow Says:

  szczerze powiem ostatnio bylem w Lublinie w jednej z knajp. Calkiem bylo fajnie do momentu kiedy jakis izraelczyk nie zaczal sie lizac jak swinia z jemu podobna. Kolezanka zwrocila mu uwage a on do niej z lapami. Szczyt powiem we wlasnym kraju ja mam sie obawiac ze jak pojde do baru to mi jakis zapicznialy palant znajomych bedzie obrazal… w sumie nie do konca bo jak gonga dostal to sie kopytami nakryl i dopiero po pietnastu min go obudzili, ale sam fakt mnie tak wkr!! ze szok.

 14. Anonim Says:

  ciekawe co zrobia jak im libiiczycy wystawia rachunek za zniszczenia i zabitych

 15. Anonim Says:

  Do brakslow – jesteś FACET!!! Wielki szacun!

 16. BladyMamut Says:

  W tej chwili to tylko mogą likwidować napastników, kilkudziesieciu snajperów mogłoby działać na pełen etat

 17. thetomek4791 Says:

  do brak słow.No bo te ścierwa rządza sie jakby byli u siebie a nawet gorzej,bo u siebie sie tak bezczelnie i chamsko nie zachowują.To pokazuje jaką pogarde do nas żywią w naszym kraju.To jest karygodne i niedopuszczalne.Jeśli sami nie będziemy reagować,zwalczac tego typu zachowania,to antypolska władza nam nie pomoże niestety.Oj nie.Wręcz przeciwnie,oni zezwalają różnej plugawej hołocie na wjasd do naszego kraju

 18. antysyjonista totalny Says:

  Mi kiedyś było dane grać z P. płk. Kaddafim w nogę. 🙂 Serio… Przeczytałem potem sobie tą jego „zieloną książeczkę” i tak czekam, aż któryś polski „niezależny dziennikarz”, wskaże błędy, głupotę, lub coś, co nie pasuje do „standardów demokracji”… Myślę, czy nie pojechać do Libii. Podobno jest tam już Juba, albo ktoś, kto pracuje tak samo… A może w kwiecie wieku, pasowałoby zrobić coś, zająć się czymś uczciwym i tak deko pomóc ludziom powalczyć z żydowskim kapitałem i tymi „rebeliantami” ??? Skoro Polska nazywa ulice szmaciarzem Kuklińskim, skoro dziennikarz, który sprzeniewierzył się zasadom dziennikarstwa, (podobno zabijał Ruskich), zostaje ministrem spraw zagranicznych, to ja mogę mieć w odbytnicy żydów, NATO i pojechać sobie powalczyć ” za wolność naszą i waszą” 🙂 A lekkie doświadczenie posiadam i od X-lat podziwiam Jubę….. Pozdro dla Juby…. :-))) (Eazy… IP zmieniam co chwilę… :-)))

 19. okularyprzeciwsloneczne Says:

  Ciężko się to czyta, a jeszcze ciężej sobie uświadomić że to całkowicie poważnie. Po prostu NIE DO WIARY. Jak tutaj nie powiedzieć że świat schodzi na psy?

 20. osoba prywatna Says:

  Brakslow
  Stary, postapiles jak prawdziwy Polak.
  Masz u mnie dobrego browara.

 21. piccolo61501 Says:

  szczyt hamstwa od przekletych scier zydowskich


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: