Prowokatorzy z KOR i syjonistyczne, marcowe hieny znów szykują Polakom uliczny kocioł


Źródło: http://wiernipolsce.wordpress.com

Paziem

Przygotowania do Marszu Niepodległości 11.11.2011 są w ostatniej fazie.  Oprócz rzesz szczerych, ale często naiwnych patriotów, raptownie wzrastają szeregi patriotów na pokaz,  celebrytów zapatrzonych w swoją próżność, którzy chcą upiec prywatne kasztany w narodowym ognisku.  Nie szanując powagi święta wielu medialnych pieszczochów z lewa i prawa – od liberałów mniej, czy bardziej realnych, po ceremonialnych, katolickich dewotów- szykuje się do Marszu i publicznej kąpieli w biało-czerwonej pianie.

Marsz Niepodległości ma jednak także dużo groźniejszy wymiar, bowiem przez żydowskich, zakulisowych dyrygentów polskiej polityki – rodem z grona Marcowych’68 „komandosów” oraz postKOR-owskiej bandy ’76 ,  ’80 i ’89, którym przewodzi Gazeta Wyborcza – szykowana jest warszawska prowokacja europejska 2011.

Podjęto działania do sprowokowania ulicznych zamieszek o nieprzewidzianych (aczkolwiek oczekiwanych) skutkach. Temu służą mające już swoją kilkuletnią historię wezwania syjonisty- Seweryna Blumsztajna – do „antyfaszytstowskiej reakcji” na ulicach polskich miast. Tegoroczne obchody dają niespotykaną okazję do wywołania poważnych zamieszek: 1) mamy kryzys finansowy wywołany przez  globalnych lichwiarzy, 2) mamy,  przez zaplecze tego samego lichwiarskiego raka sztucznie wywołany, ruch tzw. „spontanicznie oburzonych”( pani dyrektor Blumsztajn patronuje  ruchowi „oburzonych” w KORowskim liceum w Warszawie, 3) mamy wyreżyserowaną przez lichwiarzy i przetrenowaną w Pn. Afryce praktykę „ulicznej demokracji”, 4) mamy coraz bardzie radykalizujące się postawy Polaków przecierających oczy na widok skali dewastacji kraju i zubożenia społeczeństwa, 5) mamy pełen hipokryzji, kłamstwa i bezradności rząd sklecony z kolejnej mutacji pomagdalenkowych przestępców, 6) mamy idealną sytuację do wywołania chaosu społecznego, z którego wyłonią się „spontanicznie”  tzw. „nowe , stare elity”.  Tym razem ma się to odbyć w sztafarzu przejęcia władzy przez „tolerancyjnych, wielokulturowych,  nieklerykalnych, nie nacjonalistycznych, nowoczesnych Eurpejczyków”.

Aby przygotować grunt do libertyńsko-syjonistycznego zamachu trzeba przerazić Polaków widmem faszystowskiej kontrrewolucji. Temu ma służyć prowokacja 11.11.11  w kabalistyczny sposób odczytana. Dowodem na to, że nie ma tu mowy o spontaniczności, a wręcz mamy do czynienia z misternie wyreżyserowanym spektaklem, jest to, że od pewnego czasu w kluczowych miejscach w Warszawie zostały zainstalowane specjalne głośniki służące do ogłuszania demonstrantów i rozpędzania zgromadzeń.

Trzeba spytać panią prezydent H. Gronkiewicz-Walz z jakim zamiarem, i z czyjego polecenia zakupiła ten sprzęt, bo to, że ów zakup sfinansowali warszawiacy, to jest ich gojowska powinność.

Od władz Warszawy, ale głównie od wiecznie przestraszonego premiera D.Tuska i jemu podlegających służb, tj. ABW i  Policji,  należy żądać zapewnienia Polakom bezpieczeństwa w demonstrowaniu swoich narodowych wartości i świąt, czemu musi towarzyszyć zakaz wjazdu do Polski syjonistyczno-lewackich band tzw. „antyfaszystów”.

PZ

Komentarzy 7 to “Prowokatorzy z KOR i syjonistyczne, marcowe hieny znów szykują Polakom uliczny kocioł”

 1. galluss Says:

  Cześć Admin!!

  Jeśli możesz to dodaj linka na stronę główną twojego bloga z tym artykułem. Zebrałem tam najważniejsze informacje o 11 listopada i Antifie!!!

  http://marszniepodleglosci.nowyekran.pl/post/31597,niemcy-zablokuja-marsz-niepodleglosci-11-11-11

  pozdro:)

 2. KrisT Says:

  pół biedy zakaz wjazdu, jak zrobią zadyme to wyłapać, spałowac i w ciągu 24h osadzic i skazac na odsiatke…a reszte pogonic tak aby musieli przed granica porzucic auta i biegusiem w popłochu spier…. do siebie. Kibole niech przygotuja sobie proce i niech żaden autobus z niemieckimi syjonistycznymi faszystami nie wyjedzie z tego kraju z jakakolwiek całą szybą!!! lac ich ile wlezie PANOWIE!!! oni nawet nie powinni dojechac do Wa-wy!!!
  to kurwa nasze swięto! i szczytem bezczelnosci jest wjazd i najazd naszych patriotów!!! zdeptaniu patriotychnych wartosci butem syjonistycznych terrorystów stanowczo powiedzmy NIE !!!

 3. thetomek4791 Says:

  Ja ide na marsz.Nie jest ważne co sie będzie dziać.Chwała wolnej Polsce

 4. Anonim Says:

  Proste, że tam pójdę. Polska moją ojczyzną!

 5. Polak Says:

  Zatem chętnych na marsz zapraszam,będę wraz z ONR Pomorze

 6. kwantl Says:

  Przeczytawszy pierwszy akapit miałem wrażenie, że ktoś zgubił cudzysłów i cytuje artykuł z wybiórczej jako swój tekst, ale widzę że jest gorzej niż myślałem.
  Jednak pomijając ten fragment, z całą resztą wpisu nie sposób się nie zgodzić. Zobaczymy jak się to wszystko skończy, przed rokiem też niby miała być prowokacja, a skończyło się kompromitacją lewaków.

 7. Halina Says:

  Rok temu (w 2010r.) przez przypadek – byłam na zebraniu „Zielonych” w Warszawie. To są łotry nie z tej ziemi. Tam dowiedziałam się, że są gotowi do walki z pokojowymi demonstrantami Marszu Niepodległości – z użyciem GORĄCEJ WODY z termosów, że będą szkodzić maszerującym Polakom w każdy dostępny sposób. Powodem – że to nie jest ich łajdaków „opcja”. Spotkanie z tą Lucyfer bandą to bardzo złe doświadczenie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: