Chwała pułkownikowi Kaddafiemu!!!


Przywódca Libii Muammar Kaddafi wpisał się na karty historii jako bohater. I nie tylko jako bohater Libii, ale jako bohater całego WOLNEGO i cywilizowanego świata. Nigdy nie chylił karku przed ludobójczym syjonizmem i żydoglobalizmem. Kochał swój naród i zapewnił mu życie w dostatku.  Zdradzony, zaszczuty i rzucony na pastwę światowej tyranii, przez 9 miesięcy bronił Libii walcząc w nierównej walce przeciwko najpotężniejszej machinie wojennej na naszej planecie. Za swoją odwagę i męstwo zapłacił najwyższą cenę, będąc torturowanym i brutalnie zamordowanym przez najemnych siepaczy. Opór Libijczyków trwa. Redakcja.

Andriej SAWIELIEW

Źródło : www.pravoslav-voin.info/pravvoiny/891-slava-polkovniku-kaddafi-andrej-savelev.html

Data publikacji : 26.10.2011

Tłum. RX

Kaddafi zabity. Jego zwłoki zbezczeszczone przez morderców. Ostatnie minuty jego życia zniesławione i załgane. Jego kraj zniszczony i podbity. Jego lud ograbiony przez Brytyjczyków, Amerykanów, Francuzów, Włochów (a także żydów/admin) i podczepionych pod nich Katarczyków.

Plugawi zdrajcy triumfują. Szajka zbójów, zleciwszy mord, zaciera łapska z chciwości i pożądania marząc o szybkim powiększeniu swoich niezmierzonych bogactw.

Kaddafi walczył do ostatniego tchu. Pomimo podeszłego wieku stanął do boju gotów na śmierć.

Pomimo kolosalnej przewagi wroga w potędze wojennej on nie poddał się, nie zdradził, nie stchórzył. Zmagał się za swój kraj do końca tak jak wypada to czynić mężczyźnie i wojownikowi.

My Rosjanie dawno już nie widzimy w naszym kraju przywódców, których można mienić wojownikami, którym można zaufać, że pójdą za swój kraj i swój lud na śmierć, tak jak to wielokrotnie bywało już w naszej historii, o czym przypomniał nam swoim czynem pułkownik Kaddafi. Kaddafi przypomina nam czyny naszych przodków, nie cofających się przed wrogiem, nie zwijających rosyjskich chorągwi w żadnych okolicznościach.

My Rosjanie powinniśmy brać przykład z takich mężów stanu i marzyć by na naszej ziemi rodzili się tacy bohaterowie. Chociaż dla nas Kaddafi jest innowiercą i cudzoziemcem, to my Rosjanie zawsze umieliśmy cenić godność i męstwo innych narodów i czyny na polu bitwy.

Dlatego dzisiaj powinniśmy skłonić głowy przed heroizmem sławnego syna swojego narodu.

CHWAŁA CI PUŁKOWNIKU KADDAFI !!!

Komentarzy 7 to “Chwała pułkownikowi Kaddafiemu!!!”

 1. Halina Says:

  Chwała Pułkownikowi Kadafiemu, bohaterskiemu Wojownikowi i Obrońcy Dobra, Prawdy i Narodu. Niech Bóg otoczy tego wspaniałego Człowieka – swoim świętym ramieniem i obdaruje Go wszelkimi łaskami. Amen.

 2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Chwała pułkownikowi Kaddafiemu!!! […]

 3. Wolff Says:

  Chwala bohaterowi!

 4. felicyta Says:

  Niech zyje pulkownik Kaddafi, prawy narod libijski i wszyscy ludzie dobrej woli!
  Niech zwyciezy dobro! Niech tak sie stanie!

 5. Taki Jeden Says:

  Chwała i Cześć Jego Pamięci!
  Mnóstwo userów zamknęło swoje laptopy po tym, gdy BEZSKUTECZNIE prosiłem o jeden jedyny link do rzekomych „zbrodni” które On, niby popełnił. I wiecie co się okazało?? Że tak jak przewidywałem, nie było i nie ma na temat Pułkownika Kaddafiego niczego, co mogło by zostać uznane za „tyranię”, „Despotyzm”, Jego lud był szczęśliwy, niemowlęta rodziły się bez ciążących na nich długach (w Polsce np. każde niemowlę na start, do spłaty ma 17tysięcy długu… Publicznego długu)
  Nie ma w całych odmętach niczego złego na Kaddafiego!
  Nie ma niczego, prócz kłamstw i pomówień tych samych ludzi, którzy oskarżali Osamę Bin Ladena o WTC z 9/11. A teraz oskarżają Iran chcąc go osaczyć i zniszczyć.
  Drodzy Państwo, US-Army nareszcie, po 10ciu latach nie uzasadnionej okupacji, wychodzi z Iraku lecz to, w tym czasie nie powinno nas radować. USA przegrupowuje siły do kolejnego ataku.
  NATO podjęło decyzję o potrzebie zostania na terenach LIBII, tłumacząc tym, że zostali o to „poproszeni” Syria jest na celowniku, a w mediach głównego nurtu, trwa podła i fałszywa nagonka na Iran.
  USA jako Obama i sponsorzy Obamy, dążą do tego do czego i Hitler dążył. Dziś „elity” z Grupy Bilderberg Pragną Wojny Totalnej z całą Persją, ci przebogaci ludzie są spokojni o przyszłość swoją i dzieci, bo stać ich na prywatne promy kosmiczne, by z przestworzy obserwować piekło na ziemi, sygnalizowane „fajerwerkami”
  Celem jest zniszczenie każdej suwerenności. Ci ludzie mają w doopie nawet samą amerykę jako kraj. Ci ludzie, na gruzach starego, pragną zbudować Nowy Porządek Świata.
  Kaddafi pognał z Libii Banksterów, i te zachodnie, rządne ropy pijawki.
  40bez mała lat rządził. W tym czasie niewiele było o Nim słychać, czasem widywano Go wśród możnych tego świata, ściskał się z uśmiechniętymi ludźmi, którzy Teraz Go zdradzili…
  Obawiam się że tym razem nie chodzi już o samą ropę, wodę i żywność,której źródła dał Kaddafi Libijczykom nawadniając ogromne pustynne wcześniej połacie.
  Obawiam się ze USA potrzebuje przyczółku do Napaści na Iran. Wszystko zapięte na ostatni guzik… Nawet Opinia Publiczna zdążyła przywyknąć…

 6. KrisT Says:

  masz racje, juz pisalismy o tym ze libia to przyczułek wypadowy na syrie i iran.
  mało kto zdaje sobie z tego sprawe ale taka jest prawda! Zabiając Kaddafiego zrobili z go niesmiertelnym!
  Niech zyje Kaddafi!!!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: