W kongresie USA zastanawiają się nad zabójstwami szefów irańskich służb specjalnych


Źródło : www.3rm.info/16935-v-kongresse-ssha-pomyshlyayut-ob-ubijstvax.html

Data publikacji : 27.10.2011

Tłum. RX

Wezwania do przeprowadzenia „tajnych operacji” przeciwko Iranowi, w tym fizyczną eliminację szefów irańskich służb specjalnych, zabrzmiały na przesłuchaniach w Kongresie USA, donosi ITAR-TASS.

Na spotkanie proceduralne pod przewodnim tytułem „Irańskie operacje terrorystyczne na terytorium amerykańskim” zaproszono szereg ekspertów, w ich liczbie także byłych wojskowych i przedstawicieli specsłużb. „Ja nie sądzę, że można realnie przestraszyć tych ludzi, zwrócić ich uwagę, jeśli tylko nie zastrzeli się kogoś”– szczerze oświadczył na przesłuchaniach były pracownik CIA, Ruelle Mark Gerekt.

W tym stylu wypowiadał się generał w stanie spoczynku Jack Kane, wzywający do „odcięcia tlenu (Irańczykom) we wszystkich dziedzinach, gdzie tylko widać ich zainteresowanie.”

USA wcześniej w tym miesiącu ogłosiły ujawnienie spisku terrorystycznego, skierowanego przeciwko ambasadorowi Arabii Saudyjskiej w Waszyngtonie, Adilowi al-Dżubeira.

Amerykanie natychmiast oskarżyli o udział w przygotowaniach zamachu terrorystycznego władze irańskie i zagroziły im sankcjami.

Równolegle rząd USA aktywnie próbuje skierować na tę sprawę uwagę międzynarodowej społeczności.

„Jeśli my uważamy Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej za zaangażowany w tej operacji to wtedy trzeba także pociągnąć do odpowiedzialności Hasama Soleimani (szefa służb specjalnych Al-Quds)” -powiedział Gerekt. „On wiele podróżuje. Trzeba spróbować albo pojmać go albo go zabić.”

„Dlaczego pozwalamy szefom Al-Quds, którzy w ciągu ostatnich 30 lat organizują zabójstwa naszych obywateli, kontynuować te operacje?”– postawił pytanie generał w stanie spoczynku Kane. „W takim układzie dlaczego ich nie zabijamy? My niszczymy tych, którzy dowodzą terrorystycznymi organizacjami przeciwko Stanom Zjednoczonym.” Przemawiający na przesłuchaniach kongresman Peter King, szefujący w Izbie Reprezentantów Komitetowi Bezpieczeństwa Narodowego, nazwał „irański spisek terrorystyczny aktem wojny” i oświadczył, że żadne warianty działań w stosunku do Teheranu, w tej liczbie militarne, nie powinny być pomijane.

Komentarze 3 to “W kongresie USA zastanawiają się nad zabójstwami szefów irańskich służb specjalnych”

  1. Halina Says:

    Widać jak na dłoni – jakie kreatury są obecne w amerykańskiej polityce. I te amerykańskie potwory – jeszcze żyją w realnym świecie !!! Ci zbrodniarze już nie kryją swojej zbrodniczej działalności wobec Krajów nie-żydowskich!!! Kto im nie wygodny – planują zabić !!! Co za dranie !!! Te bestie same zabijają swoich oponentów – i natychmiast oskarżają o swoje zbrodnie – innych, niewinnych ludzi !!!!!!!!!!! Mężczyźni wszystkich krajów muszą zorganizować społeczną armię do obrony gatunku ludzkiego przed amerykańsko-żydowskimi degeneratami i potworami. To trzeba zrobić już – bo teraz zbiry chcą zabić elity Krajów Bliskiego Wschodu. Potem, w kolejności np. ruletki – ich zbrodnicze zainteresowanie może zostać skierowane w dowolnym kierunku ….

  2. thetomek4791 Says:

    Masz racje Halina.To bestie,potwory z ludzkimi twarzami.A wszystko przez ich wszechobecną propagande walki z terroryzmem i utrzymaniu pokoju na świecie.Na tym koniu jadą już kilkadziesiąt.Ale ludzie powoli budzą sie z letargu.Pytanie tylko czy sie obudzą na czas.Trudno powiedzieć.Czas działa na nasza niekorzyść i na prawde musimy sie spieszyć w zjednoczeniu,jednomyślności

  3. Halina Says:

    Podłożem ich zbrodniczej działalności jest Lucyfer i wszystkie siły demoniczne z piekieł, których celem jest zawlec DUSZE LUDZKIE DO PIEKIEŁ. Jest to skutek zniszczenia KK przez żydowską „armię” 666. Ludzie już nie proszą Boga o prowadzenie w życiu. Ludzie nie znają Biblii. Obrażają Boga przez bluźniercze „msze błazeńskie” … brak modlitwy u pojedynczych ludzi i u całych narodów – niegdyś religijnych, chrześcijańskich … OTO DALI NAM – WYRZUCENIE BOGA ZE WSZYSTKICH DZIEDZIN ŻYCIA LUDZI … OBRAŻANIE BOGA WSZĘDZIE I NIEUSTANNIE, także np. przez „świeckich szafarzy”,zabijanie i rozbój na Bliskim Wschodzie…. bezwstydne życie europejskich świeckich i duchownych. Oto jest kompletna degrengolada całej cywilizacji białego człowieka.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: