Przerażenie szczurów. Bagdadzki snajper Dżuba jest już w Libii

Komentarzy 16 to “Przerażenie szczurów. Bagdadzki snajper Dżuba jest już w Libii”

 1. KrisT Says:

  ja pier…. usamani go jeszcze nie namierzyli?! snajperzy-potrafią siac postrach w szeregach wroga….
  ten film jest chory ten ktos traktuje zabijanie jak gre!!!chyba zdaje sobie sprawe ze snajperów nie bierze sie do niewoli…..

 2. Admin Says:

  To nie jest gra, ale walka z USraelską okupacją, która ponosi odpowiedzialność za smierć dwóch milionów ludzi w tym kraju. Jest odpowiedzialna za zrzucanie napalmu, bomb kasetowych, ze zubozonym uranem, na ludność cywilną. Za eksterminację elit, bombardowania szkół i szpitali. Kradzież surowców naturalnych, muzeów i totalne zniewolenie itd.

  Kto tu jest chory?

 3. xes23 Says:

  Ten film to wybrane sceny z innego zrobionego bodajże w 2004 roku, kiedy w Iraku trwała jeszcze sunnicka rebelia
  w kazdym razie nic aktualnego a z Libią ma tyle wspólnego co nic

  To nie jest film o Libii. Jak w tytule. Admin

 4. KrisT Says:

  chory to jest ten film adminie, a nie walka ludzi o swoje. Takie filmy mogą, dla jednych byc przestrogą a dla innych np małolatów i gowniarzy zachetą do nasladowania.Niestety ale widze juz jak gównarzernia oglada sobie na komórce i rechocze -„zobacz jak dostał w pałe..” to jest chore! Niestety część dzieciaków nie rozumie powagi sytuacji i jedynie co mogą to przyrównac ten film do gry RPG…bo nie zdają sobie sprawy ze kazdy taki strzał to smierć człowieka.
  A prawda jest taka że syjonisci rozkazują a giną niewinni po obu stronach, płacz i łzy matek,żon, dzieci jest taki sam….
  To syjonistyczne skur….y urabiaja ludzi, niestety ci idą jak lemingi w przekonaniu iz walczą o słuszną sprawe, a tu gó..o prawda!

 5. Admin Says:

  Osobiście nie żałuję ani jednego leminga który zaprzedał się globalnemu żydowi i morduje ludzi w wojnie za „izrael”. Dotyczy to na równi USraelskich cowboy’ów jak i polskich najemników. Wybrali swój los. I w tym przypadku niewinni są tylko po jednej stronie.

  Ps. Fakt, lepiej żeby dzieci oglądały bajki, np. holokreskówki z Iranu:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/prawda-za-bramami-auschwitz-%e2%80%93-film/zabawne-holo-kreskowki-z-iranu/

  Na filmy j.w. jeszcze przyjdzie czas.

 6. Polak Says:

  Gdyby te nędzne psy okupowały Polskę robił bym to samo co ten snajper.koniec kropka.

 7. Bart'ek Says:

  Polak :Gdyby te nędzne psy okupowały Polskę robił bym to samo co ten snajper.koniec kropka.

  Co racja to racja.

 8. czaplicki krzysztof Says:

  Polak masz rację.Ci ludzie po prostu walczą z najeżdżcami tak jak nasi partyzanci za okupacji.

 9. Polak Says:

  Dzięki chłopy za uznanie,ale zawsze jest jakieś ale,za mało jest ludzi stanowczych i zdecydowanych nawet w ruchach patriotycznych(które sa podzielone bo ten jest taki tamten taki a następny popiera tego no i ogólnie Polska najważniejsza ale każdy ma jakieś swoje inne wizje i jest za przeproszeniem chujnia)

  W zeszłym roku na marszu 11 listopada miała rzecz karygodna moim zdaniem,doszło do tego ze ozjasz goldberg niby zaczął prowadzić cały marsz tylko pewnie po to by podwyższyć liczbe głosów bo w końcu wybory były.to było po pierwsze a po drugie pokazał żydostwu że prowadzi bandę zażydzonej hołoty.W tym roku to sie nie stanie bo do tego nie dopuszczę

  Teraz ludzie sami sie nim ogłupiają bo donek stadiony zamykał no to na kogo głosujemy??na goldberga!!

  Zabrzmi to może polonofibicznie ale tak naprawdę jako Polacy jesteśmy wiekowymi frajerami.dlaczego tak sądzę a to dlatego że potrafimy sie zjednoczyć tylko i wyłącznie gdy już jest totalna klapa a potem co jest??kalpy ciąg dalszy tylko że inny.

  Nie mamy szczęścia do władców,dajemy sie łatwo oszukać władzy a świadomość polityczna ekonomiczna i historyczna to jakaś komedia.I co z tego że mamy najwyższy poziom edukacji w europie jak taki pseudointeligent po studiach siedzi przed telewizorem który myśli za niego.

  W naszym rządzie jest najgorszy wróg ludzkości.wywołał dwie wojny światowe kombinuje nad trzecią.wywołali nie zliczone konflikty zbrojne i mordują ludzi bezkarnie,a świat patrzy milczy.

  Nasi dziadowie(ja pamiętam jeszcze pradziadków)żyli w świadomości że Polacy będą pracować dla żydów jako bydło za psie pieniądze.zobaczcie 2 pokolenia a jaka różnica,narkotyczny amok szał prostytucji w śród nieletnich(bo mam 16 lat i jestem dorosła/y)luz bluz brak wychowania totalny,zamiast mózgów telewizor i zajawka z legalizacji narkotyków,popieranie pedałów i jest tak jak mówiono 2 pokolenia wcześniej czyli upadek totalny.a no nie zapominajmy o 6 milionach żydów 🙂

  Jeżeli nie będzie drugiego Powstania Wielkopolskiego i nie wygoni sie tych wszystkich parchów z naszego kraju,jeżeli nikt nie zadba o świadomość naszych rodaków to bedziemy mieli druga ameryke po drugim okrągłym krzywym stole i Polska sie nie będzie nazywała Polską tylko jebana drugą ziemia obiecaną z dwoma pejsami bo już o rodakach z kresów wschodnich to mało kto pamięta mało tego mało kto wie ze są tam w ogóle Polacy.

  ps chyba wszystko wyrzygałem co mi leżało na sercu

  Pozdrawiam

 10. A®thas Says:

  Skąd pewność że ten snajper jest w Libii ,skoro nie wiadomo jak wygląda ?

  Może ma ktoś dane z jakiego karabinu strzela ?
  Dragunov ?

 11. Admin Says:

  A®thas, informacja o tym pojawiła się na:

  http://za-kaddafi.ru/

  A przekonamy się jak zobaczymy go w akcji.

  Ps. W Bagdadzie się spisał.

 12. yarekok Says:

  film zostal usuniety. sa jakie inne zrodla??

 13. Admin Says:

  Za 15 minut będzie w innym miejscu. Juz się wgrywa.

 14. felicyta Says:

  @Polak , Bartek
  Gdyby te nędzne psy okupowały Polskę robił bym to samo co ten snajper.koniec kropka.

  -piszecie jakby te nedzne psy pejsate nie okupowaly Polski

 15. yarekok Says:

  znów odrzucony…..wrzuć moze gdzie indziej……..cenzura YT nie pusci..

 16. Kikka Says:

  No to niech ktoś ten klip wrzuci na jakiś ruski serwer czy gdzie indziej (teraz zdjęli akurat z dailymotion a nie jewtube), Admin ma chyba dość zajęć przy blogu, jeszcze ma walczyć z jednym filmem i go wrzucać 10 razy na różne serwery? Pomóżcie trochę wy i się zaangażujcie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: