NATOwscy terroryści i kremlowscy kolaboracjoniści


Źródło : www.za-kaddafi.ru/node/6434

Data publikacji : 27.10.2011

Tłum. RX

Miedwieputy - "męże stanu"

Jeśli Miedwiediew jest zadowolony, że Kaddafi został schwytany przez siły specjalne i najmitów NATO i jeśli to „wspaniała nowina” dla kremlowskiego błazna to jest już zupełnie jasne co to za towarzystwo rządzi Rosją.

Ponadto Miedwiediew także wypowiedział plugawy żart, („to nie my to zrobiliśmy”) tak jak swego czasu uczynił to Putin po storpedowaniu przez Amerykanów łodzi atomowej „Kursk”.

Gdyby taka wypowiedź padła z ust osoby prywatnej to taką osobę można by zaliczyć do durniów albo prowokatorów, ale jeśli tak wypowiada się pierwsza osoba w państwie (i nie członek Bandyckiego Sojuszu) to śmierdzi to nie kliniką psychiatryczną ale jest już w rzeczywistości PRZEKIEROWANIEM struktur państwowych na wykonywanie poleceń zagranicznych organizacji w rodzaju NATO, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Światowa Organizacja Handlu, Bank Światowy, Unia Europejska itd.

W ciągu 25 lat Kreml przekształcił się we wrażą, uzurpatorską enklawę niewiele mającą wspólnego z Rosją ale za to całkowicie wysługującą się obcym interesom…

To że tandem (mowa o Putinie i Miedwiediewie-tłum.) i reżim oligarchiczny wpisał się i dostroił do zachodniego systemu kolonialno-globalistycznego dowodzi, że Kreml w pełni uznaje pryncypia rozboju i bandytyzmu w stosunkach międzynarodowych a oznacza to, że ponosi on odpowiedzialność za pomocnictwo w okrucieństwach euroamerykańskiej, totalitarnej (faszystowskiej) społeczności. Tym samym „rosyjski” rząd zatwierdza, razem z rządem amerykańskim, antykonstytucyjną zmianę ustroju socjalistycznego libijskiej Dżamahiriji na wahabicko-szariatski reżim, wspiera finansowane przez specsłużby Zachodu bandyckie formacje, co w pełni odpowiada drapieżnej, kapitalistycznej ideologii kremlowskiej szajki…

Kim jest Łżedmitrij Miedwiediew, czy to genereł-gubernator kolonii Rosja, gauleiter protektoratu Russland czy menedżer super-mega-kasina „Rosja”?

Pindrzy się przepięknie ale postać nieciekawa, nikt go w Rosji nie wybierał bo mianowała go Kremlowska Junta Okupacyjna.

To nie ma znaczenia czym w danej chwili on jest, łbem czy dupą tandemu bo ludzie już znużyli się cyrkiem z tańczącym niedźwiedziem i operetkowo-marionetkową maskaradą pilotów, sportowców, nurków, dżudoków, alpiinistów i wędkarzy…

Uprawiajcie w innym miejscu swój pijar, panowie likwidatorzy, i nie na nasz koszt, a ludzie sami sobie wybiorą przywódców bez wszechobecnej „Jedinoj Rossiji” i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Odejdźcie- to wezwanie do was i zajmijcie się hazardem w jakimś kasyno, bo tam wasze miejsce a nie na czele wielkiej Rosji.

 

PUTIN-OPOKA IZRAELA

PUTIN-MYŚLICIEL

MIEDWIEPUTY-NARCIARZE ALPEJSCY

PUTIN-KAWALERZYSTO-KULTURYSTA

MIEDWIEDIEW-INTELEKTUALISTA

PUTIN-ADMIRAŁ

PUTIN-JUDOKA

PUTIN-ŁOWCA ZŁOTEJ RYBKI

MIEDWIEDIEW-FILOZOF SCEPTYK

PUTIN-STALOWY BICEPS

PUTIN-ODDANY PRZYJACIEL

PUTIN-CZŁOWIEK WIERZĄCY

PUTIN-DOKTOR PEDIATRA

PUTIN-PSÓW MIŁOŚNIK I KYNOLOG

PUTIN-MISTRZ HOKEJOWY

PUTN-AS MYŚLIWSKI

MIEDWIEDIEW-CHABADOWIEC I BRODATY SATANISTA BERL LAZAR

 

 

Komentarze 2 to “NATOwscy terroryści i kremlowscy kolaboracjoniści”

  1. NATOwscy terroryści i kremlowscy kolaboracjoniści « Prawosławny Partyzant Says:

    […] Źródło : https://stopsyjonizmowi.wordpress.com […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: