Szczury błagają NATO o zapewnienie im ochrony przed eksterminacją ze strony Libijczyków


Źródło : www.resistencia.info/?p=494

Data publikacji : 26.10.2011

Tłum. GREGORIUS

Szef założonego przez NATO gangu najemników przed mediami i tzw. „nowym rządem libijskim”, Abdel Jalil, sojusznik imperialistów, błaga aby NATO nie opuszczało kraju i przedłużyło swoje operacje wojskowe aż do, co najmniej, końca 2011 roku.

Ten apel pokazuje, że szczury boją się siły i zemsty libijskiego ludu w przypadku wycofania się imperialistycznych sił zbrojnych. Obawa zasadza się na wielkim prawdopodobieństwie, że najemnicy mogą zostać wyrżnięci bez miłosierdzia.

Wskazuje to także, że opór narodowy Libijczyków ma wiele postaci a mianowicie wojskowy, cywilny, plemienny, religijny i świecki i ma wystarczające możliwości operacyjne do sterroryzowania szczurów pomimo otrzymanych ciosów, włącznie z zamordowaniem przywódcy Muammara Kaddafiego, pułkownika Mutasima Kaddafiego i ministra obrony.

Jalil i szczury potrzebują więcej czasu żeby kryminaliści z Al-Kaidy, oddziały najemników i służby wywiadowcze założonych przez NATO milicji najemniczych zorganizowały się na tyle by samodzielnie stawiać opór a nie być wybijane przez siły patriotyczne.

NATO stanęło tym samym przed dylematem. Opuścić kraj i zostawić swoich sługusów albo zostać i prowadzić długą i krwawą wojnę z niewiadomym finałem.

Komentarze 2 to “Szczury błagają NATO o zapewnienie im ochrony przed eksterminacją ze strony Libijczyków”

  1. Zobacz również: « Prawosławny Partyzant Says:

    […] 27/10/2011=> Szczury błagają NATO o zapewnienie im ochrony przed eksterminacją ze strony Libijczyków […]

  2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Szczury błagają NATO o zapewnienie im ochrony przed eksterminacją ze strony Libijczyków […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: