Libijskie Siły Oporu zabijają szczura w czasie kiedy NATO chełpi się zwycięstwem i niesie flagę hańby

Komentarzy 6 to “Libijskie Siły Oporu zabijają szczura w czasie kiedy NATO chełpi się zwycięstwem i niesie flagę hańby”

 1. Mickeyyy Says:

  Dla świata będzie to terrorysta, bo tak go media nazwą.
  W czasie drugiej wojny, w Polsce tez byliśmy terrorystami.

 2. Hemh Says:

  pier*ole rzad tego nigdy sie nie wypre!! kiedy ludzie sie obudza … ja juz jestem w stanie gotowosci nawet na gaciach moge wybiec na ulice bylebym zdarzyl

 3. KrisT Says:

  powiem tak, zaczeła się wojna psyhologiczna dla przeciwników Kaddafiego, snajper chce zastraszyc ludzi aby nikt nie odwazył się wziasc rebelianckiej flagi do ręki! Wiem ze nato zabilo tysiące cywili walczacych o swoje, ludzi sa wsciekli mają do tego prawo, zniszczono im kraj i dostatnie zycie…
  Ale moim zdaniem ten snajper powinien strzelac do uzbrojonych rebeliantów i….ludzi (najemnicy, jednostki specjalne) oficjalnie tam nie bedących i nie majacych prawa tam być!
  Strzelanie do człowieka z flagą w dłoni a nie bronią jest nienormalne, wiem zaraz ktos napisze ze Kaddafistów też tak potraktowano….

 4. Admin Says:

  Szczur trzymający flagę szczurów jest współodpowiedzialny zdrady, a tym samym zbrodni dokonanych na Libii i Libijczykach. Spotkał go zasłużony los – jaki powinien spotkać każdego okupanta. Swe troski należy zwrócić w stronę lojalistów, na których obecnie przeprowadzane są czystki etniczne.

 5. Sylwek71 Says:

  Równie dobrze mogła być to prowokacja…
  Strzelanie do nieuzbrojonych ludzi nie jest sportem powszechnie akceptowanym.

 6. Admin Says:

  Sylwek71, cóż, jeśli będzie więcej takich „prowokacji”, to jedyne flagi jakie będą powiewać nad Libią będą mieć kolor wyłącznie zielony.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: