Stop Judaizacji Polski

Komentarzy 9 to “Stop Judaizacji Polski”

 1. Ość Says:

  Po cholerę oni to robią? Czy to tak dla tzw. jaj? A może to współplemieńcy? Trzeba by zainscenizować w takim razie ostatnia wieczerzę. Nie bardzo rozumiem co to miało znaczyć. Ale co by nie było trzeba młodzież uświadamiać do czego rządy żydowskie prowadzą.

 2. thetomek4791 Says:

  Podobny do tego diabła i upiora Rostowskiego hahaha

 3. Admin Says:

  Panie Jurku, jacy Polacy?

  Dochodzę do wniosku, że naszym rodakom należy się codzienny kubeł zimnej wody zamiast wiecznego słodzenia – na które zresztą dzisiaj nie zasługują.

 4. Admin Says:

  Ps. koleżanka z ostatniej klasy liceum jakiś czas temu mi opowiadała, że w jej szkole, w ramach zajęć pozalekcyjnych nauczyciel polecił sprawdzić i przekonać się uczniom jak to jest z tą polską tolerancja. I tak dziewczyny ubrane w muzułmańskie burki miały inkognito doświadczać na sobie polskiej tolerancji i zachowanie Polaków notować.

  Osobiście mam pewien pomysł na sprawdzenie żydowskiej tolerancji,dla takowych nauczycieli. Sugeruję im ubrać się w koszule z napisem Free Palestine i udać się na podróż autostopem po Izraelu.

 5. Admin Says:

  Rabin Alon Goshen – Gottstein wziął udział w Nabożeństwie Słowa Bożego z okazji XIII Dnia Judaizmu w Kosciele Katolickim w Polsce:

  *****************************************
  W Tarnowie rozpoczęły się Dni Pamięci Żydów Galicyjskich. Tradycyjnie zainaugurowane zostały się wspólną modlitwą duchownych żydowskich i katolickich w lesie Buczyna w Zbylitowskiej Górze. Tam podczas drugiej wojny światowej zamordowano mieszkańców Tarnowa, pochodzenia żydowskiego.

 6. Admin Says:

  Myślę, że z podobnymi nagraniami będę musiał utworzyć osobną kartę na górnym panelu. Trzeba to wszystko skolekcjonować aby przedstawić ogół problemu judaizacji. Kto ma coś ciekawego, zachęcam do przysyłania.

 7. thetomek4791 Says:

  Co do słodzenia,to sie z Adminem w 100% zgadzam.Polakom w żadnym wypadku nie można słodzić,kadzić,kokoietować,bo ten narod popada w blogość,euforie i przestaje być sobą.To jakaś magia,hipnoza.Polak musi czuć bata,mądrą dyscypline.Bez bata,dyscypliny głupieje,staje sie zniewieściały jak papka

 8. thetomek4791 Says:

  Co do tolerancji,to byłby dobry pomysł hehe:))))Aprops Polaków.Przyjrzyjmy sie co demokracja a defacto żydokracja zrobia z Polakami.Stali sie zwiędniętymi,bezmózgimi istotami coś w rodzaju lemingów


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: