Cała prawda o AIDS – początek wojny przeciw czarnej Afryce


W oryginale tytuł brzmi: „Początek wojny białych przeciw czarnej Afryce”, co jest zdecydowanym nadużyciem. Niezależnie od koloru skóry jesteśmy poddawani tym samym metodom depopulacji przez światową tyranię. Światowa Organizacja Zdrowia wraz z farmaceutyczną firmą Baxter jest także odpowiedzialna za eksperymentalnie – ludobójcze szczepionki na ptasią i świńską grypę – i to bynajmniej nie dla krajów czarnej Afryki. Admin.

http://www.mathaba.net/news/?x=628839

źródło: http://www.hiddenrealities.8m.com/aids.html

tłum. iXgrek

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyprodukowała wirusa AIDS i umieściła go w szczepionkach

W latach siedemdziesiątych stało się oczywiste, że populacja Europy i białych Amerykanów [Białej Ameryki-tłum.] gwałtownie malała; chyba, że zostało zrobione coś, dzięki czemu nastąpił wzrost populacji wśród narodów Trzeciego Świata. A to mogłoby być poważnym zagrożeniem dla Bezpieczeństwa Narodowego krajów kontrolowanych przez masonerię.

Moc konsumpcji i produktywności Zachodu zmalałyby i w rezultacie Zachód stałby się całkowicie zależny od populacji Trzeciego Świata. W jakiś sposób należało połączyć te dwie populacje aby odnowić Zachodnią Supremację a mówiąc dokładniej – Masońską Supremację w skali globalnej.

OCENA ŚMIERTELNEGO RAPORTU

W latach 70tych, amerykański prezydent Jimmy Carter zlecił opracowanie raportu Global 2000 <linked:http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/master_file/global2000.htm>. Wnioski z raportu obwiniały za wszystkie problemy świata wzrost populacji osób rasy innej niż biała. Raport mówił więcej, zalecał „zmiecenie z powierzchni Ziemi” co najmniej dwa miliardy ludzi w krajach Trzeciego Świata w celu przywrócenia zachodniej supremacji.

Bardzo interesującym jest również wybuch epidemii AIDS w latach siedemdziesiątych, zbierającej ogromne żniwo wśród narodów Trzeciego Świata oraz wśród rosnącej populacji kolorowych Amerykanów [czarnej i hiszpańskiej – tłum.]. Mówiono, że wirus pochodzi od zielonych małp z Afryki i został przekazany miejscowej ludności albo przez akt seksualny albo przez spożywanie ich jako pokarm. Od tego momentu, AIDS zaczął się rozprzestrzeniać jak pożar na kontynencie afrykańskim, a później na całym świecie – wszędzie powodując miliony ofiar śmiertelnych. Historia ta była jednak tylko zasłoną dymną.
RZECZYWISTOŚĆ POZA TĄ ZASŁONĄ

Drugiego czerwca 1988, Los Angeles Times opublikował artykuł <linked:http://articles.latimes.com/1988-06-02/news/mn-5832_1_monkey-virus> obalający ideę jakoby wirus ludzkiego AIDS pochodził od zielonych małp. Ujawnia on dowody świadczące, że skład DNA AIDS było całkowicie niezgodne z tym od zielonych małp. W rzeczywistości można było udowodnić, że wirus AIDS nie występuje nigdzie w naturze i jedyne środowisko w jakim mógłby przetrwać jest … człowiek.

Jeśli ten wirus nie występował nigdzie w naturze, pojawia się pytanie, skąd dokładnie się wziął…?

„Świat ma raka, tym rakiem jest człowiek”, A. Gregg, Ludzkość W Punkcie Zwrotnym.

AIDS: STWORZONY W LABORATORIUM?

Czwartego czerwca 1984, The Patriot, gazeta wychodząca w New Delphi w Indiach opublikowała artykuł, który po raz pierwszy szczególowo ujawnia „użycie AIDS jako broni biologicznej”.

Anonimowy amerykański antropolog twierdzi, że wirus AIDS jest sztucznie wyhodowany przez genetyków w laboratoriach biologicznych armii Stanów Zjednoczonych w Fort Detrick w pobliżu Fredrick, Merlin. Wtedy, 30-go października 1985, rosyjskie czasopismo „Lituratania Gazetta” ponowiła zarzuty wysunięte przez indyjską gazetę „The Patriot” mówiąc o międzynarodowym spisku.

Jakkolwiek zawsze było łatwo pokazać to przez Masoński Zachód jako atak komunistycznych mediów, 26-go października 1986 brytyjski Sunday Express, jako pierwsza zachodnia gazeta, opublikował na pierwszej stronie artykuł pod tytułem „AIDS może być wytworem laboratoryjnym”, potwierdzający ustalenia indyjskich i sowieckich gazet.

W tym artykule wybitni lekarze, dr.John Seal i prof.Jacob Seagal, emerytowany dyrektor Instytutu Biologii na Uniwersytecie Berlińskim dochodzą do wniosku, że wirus AIDS został stworzony przez człowieka oraz że wybuch epidemii jest związany z programami szczepień na całym świecie.

„… jako radykalni ekolodzy, postrzegamy AIDS nie jako problem, lecz jako niezbędne rozwiązanie.” Pani Ann Trophy (pseudonim), Earth First! Journal.

Cieszący się międzynarodowym szacunkiem londyński Times, 11-go maja 1987, opublikował na pierwszej stronie artykuł zatytułowany: „Mała szczepionka przeciw ospie wywołuje AIDS”. W artykule tym został przedstawiony bezpośredni związek pomiędzy szczepionkami p/ospie, zaaplikowanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) mniej więcej 50-70 milionom ludzi z różnych krajów Centralnej Afryki i wybuchu AIDS w tychże regionach.

„Podejrzewam, że wyeliminowanie ospy nie było takie dobre. Odgrywała ważną  rolę w równoważeniu ekosystemów”. John Davis, wydawca Earth First! Journal.

AIDS: OSTATECZNE ROZWIĄZANIE DZISIAJ

WHO jest medycznym skrzydłem Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ). Dowody, że AIDS jest genetycznie wyprodukowanym wirusem, wyhodowanym w wojskowych laboratoriach, rozprzestrzeniony poprzez programy szczepień w krajach Trzeciego Świata jako biologiczna wojna przeciwko słabym i niewinnym [bezbronnym – tłum.], skończył eliminując całe społeczeństwa z powierzchni Ziemi. AIDS jest niczym innym, jak dzisiejszym „ostatecznym rozwiązaniem”. A to wszystko w celu wdrożenia polityki gospodarczej, która dałaby kompletną globalną dominację Masońskiemu Zachodowi.

„Jeśli reinkarnacja istnieje, chciałbym wrócić na Ziemię jako zabójczy wirus w celu obniżenia poziomu ludzkiej populacji.” Książę Filip, Światowa Fundacja Dzikiej Przyrody.

„Wymieranie gatunku ludzkiego nie tylko może być nieuniknione, ale przydatne … To nie znaczy, że wzrost ludzkiej cywilizacji jest bez znaczenia, ale nie sposób wykazać, że będzie to pomocne dla świata w kontekście długoterminowym.” Redakcja Economist.

„Kanibalizm jest radykalnym, realistycznym rozwiązaniem problemu przeludnienia.” Lyall Watson, The Financial Times, 15 czerwca 1995.

Jednakże, dla wolnomularstwa, dominacja ekonomiczna na własną rękę jest niewystarczająca. Utworzenie masońskiego Rządu na czele Unii Globalnej z całkowitą unią gospodarczą może wystarczyć. Ale utrzymanie go tam wymagałoby Unii Wojskowej. A tą Unią będzie nic innego jak ONZ<linked:http://www.peoplesconference.org/united_nations.htm>.

WHO made the AIDS VIRUS THEN PUT IT IN A VACCINE

Jedna odpowiedź to “Cała prawda o AIDS – początek wojny przeciw czarnej Afryce”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: