Najnowsza wiadomość: Znamy ostatnią wolę przywódcy Kaddafiego


Źródło : www.resistencialibia.info/?p=356

Data publikacji : 22.10.2011

Tłum. GREGORIUS

Według agencji „Sevendaysnews” ostatnimi dniami przywódca Muammar Kaddafi przekazał swój testament kilku swoim współpracownikom-przyjaciołom, z których jeden zdołał go ujawnić.

Zapewnia on, że jest podpisany Moammar ben Mohamed ben Abdellah ben Abdessalem ben Hamid ben Amouniar ben Hamid ben Nayel el Kahssi el Kadhafi.

Przekazuje następującą wolę :

-Nie chce być obmyty i pragnie być pochowany zgodnie z prawem islamskim w ubraniu, które miał na sobie w chwili śmierci. Chce być pochowany na cmentarzu w Syrcie z mieszkańcami Syrty i ich rodzinami.

Pragnie by traktowano z szacunkiem jego rodzinę a zwłaszcza jego żony i dzieci.

Libijczycy muszą zachować swoją tożsamość, swoje osiągnięcia, historię i pamięć o swoich przodkach i bohaterach.

Musimy prowadzić opór przeciwko obcej agresji w całej Libii.

Musimy ufać w wyzwolenie ludu Libii i w świat spokojnego ludzkiego życia.

Dodaje, że zdecydował się stanąć do walki z obowiązku i z powodu honoru i nawet jeśli Libijczycy nie odniosą wkrótce zwycięstwa to na pewno zwyciężą przyszłe pokolenia a walczący o swój kraj są bohaterami w przeciwieństwie do sprzedawczyków-zdrajców.

Przekazuje słowa pożegnania członkom swojej rodziny i ludziom oddanym Libii a także wszystkim ludziom świata, którzy wspierali go nawet jeśli mogli to czynić tylko w swoich sercach.

Komentarzy 12 to “Najnowsza wiadomość: Znamy ostatnią wolę przywódcy Kaddafiego”

 1. kosak0 Says:

  jeśli naprawdę nie żyjesz ,niech Ci ziemia lekką będzie.a żydowskie ścierwa wkrótce zapłacą za swoje zbrodnie

 2. Admin Says:

  Zewsząd dochodzą informację o śmierci M. Kaddafiego, co potwierdził jego syn, w infie poniżej.

  Niech żydofile, miłośnicy judeokracji, nakarmią swoje oczy teatrem kłamstw w żydoTV. A odnośnie M. Kadafiego kłamstwom nie będzie końca. Niech bawią się przy tym świetnie.

  Ich kolej także przyjdzie.

  Seryjni mordercy triumfują. Dzięki ludzkiej obojętności i głupocie.

 3. KrisT Says:

  nadejdzie dzień w którym bedą uciekać te ……. i chowac się jak szczury po kanałach aby ludzie ich nie rozszarpali. Nadejdzie taki dzień wyzwolenia od syjonistycznych morderców. Goje będą górą!!!
  Teraz Kaddafi stał się nieśmiertelnym męczennikiem w walce z tą ogolnoswiatową osmiornicą-mafią białych kołnierzyków i ich marionetkowych rządów!!

 4. Ość Says:

  Żeby kwitło zło wystarczy nic nie robić. A przecież na każdym szczeblu można coś zrobić. Jak nie kulą to słowem, które jest też bronią. Żydy nie zdają sobie sprawy, że ich całkowity upadek zbliża się nieubłaganie. Wzbudzili już taką nienawiść do siebie, że cofnąć jej nie zdołają. To plemię genetycznych głupców nie potrafiących w swoim zaślepieniu patrzeć perspektywicznie. Już widać ich koniec!!! Jahwe da im władzę nad światem tylko najpierw musiał by istnieć ten Jahwe. (który schodzi na ziemie by rabinów się radzić ponoć co ma począć jak ma kłopoty w niebie) Zer…ć ze śmiechu się można. Przez nich stworzony Jahwe jest tylko mitem żałosnym.

 5. jozefbiega Says:

  sytuacja światowa jest obecnie bardzo skomplikowana, wiadomo że mośki rządzą całym światem i będą układać klocki jak im się to podoba.

 6. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Ostatnia wola przywódcy Muammara Kaddafiego […]

 7. Jedziemy dalej. Says:

  Nie sadze, aby M. Kaddafiego zabili Libijczycy, jak widac ze zdjec, filmow to sa najemnicy Clintonowej zwanej Chalka. Jej zachowanie odnosnie przywodcy Libii jest skandaliczne, gdyby ktokolwiek wypowiedzial sie tak o zydach to mialby klopoty tak jak ta nauczycielka z Kalifornii. Ciekaw jestem kto teraz bedzie nastepny, czy nie spowoduja jakiegos zamieszania na Bialorusi.

 8. GoyimWorldOrder Says:

  Szanowny Generale Kaddafi, mamy nadzieje, ze to nie prawda, ze Pana smierc to tylko dezinformacja. My normalni ludzie z polnocy bylismy, jestesmy i bedziemy zawsze w naszych SERCACH z Panem, z Libia i za prawdziwym pokojem swiatowym. My normalni ludzie z polnocy potepiamy 100% zachowanie i decyzje naszych rzadow. Jezeli Panska smierc to prawda, bardzo prosimy o pomoc duchowa z walka o prawdziwa wolnosc!!!

  P.S. A my modlmy sie o zwyciestwo Libi

 9. PORHUNT Says:

  Przecież na wielu ujęciach widać białych „powstańców”,a poza tym mamy w Europie tyle muzułmanów,że z łatwością można za pieniądze wysłać ich do Libii,aby zapanować nad przestrzenią lądową Libii.Święć panie nad Kaddafim,mam nadzieję,że zdobycie władzy w Libii przez jewów będzie ich drogo kosztowało!!!

 10. cz Says:

  kosak0 :
  jeśli naprawdę nie żyjesz ,niech Ci ziemia lekką będzie.a żydowskie ścierwa wkrótce zapłacą za swoje zbrodnie

  Żyd a syjonista to dwie różne rzeczy często. Zauważ, że ten blog ma nazwę „stopsyjonizmowi” a nie „stopżydostwu”. Używajmy słów mądrze, żeby więcej ludzi nie popełniało błędów a faktycznego wroga dosięgnęła sprawiedliwość.

 11. Admin Says:

  cz,

  Nie ma różnicy między żydem a syjonistą. Są tylko różne gatunki pasożyta.

 12. justyna Says:

  LWIE SAHARY WIELKI WODU NIE UGIETY JARZMEM -ZACHODU I SYJONIMU -JEELI NAPRAWDE CIE ZABILI -SPOCZYWAJ W POKOJU -NIE ZAPOMNIEMY O TOBIE I NALEZNA CI CZESC -UMARL KROL NIECH ZYJE KROL


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: