Jak wielu sobowtórów Kadafiego zostało zabitych


Źródło : www.libyasos.blogspot.com

Data publikacji : 21.10.2011

Tłum. RX

???

Analizują film video z „zabicia Kaddafiego” rodzą się następujące refleksje:

1 – Na filmach video, które rzekomo zrealizowano w Syrcie słońce oślepiająco świeci, wszędzie unosi się pył… jednakże w rzeczywistości dzień wcześniej Syrta była zalana (ulewnym deszczem-tłum.)

2 – Na dwóch różnych fragmentach tego samego video…widzimy, że „pułkownik” ma włosy o dwóch różnych kolorach… na jednym fragmencie video ma on włosy jasnobrązowe, na innym zaś ma czarne włosy.

3 – Na jednym z filmów „martwy pułkownik” ma garbaty nos, który wygląda na złamany w dziwny sposób, na drugim filmie ten mężczyzna jest martwy a jego nos jest prosty.

4 – Na wcześniejszych video (z Syrty) jego twarz wygląda na bardzo młodą a my wszyscy wiemy jak jego twarz jest poorana zmarszczkami.

5 – Mówiono, że był postrzelony w nogi i że wykrwawił się na śmierć… ale ten schwytany „pułkownik” stoi na nogach podczas popychania go i szturchania (przez oprawców-tłum.).

Ponadto dolna część ciała nie nosi śladów krwi.

6 – Obnażona górna część ciała „pułkownika” jest młoda bez żadnych śladów starzenia jak widać na videofilmie, ale prawdziwy pułkownik jest w wieku 70 lat. Czy wiecie jak wygląda ciało 70-cioletniego starca, zwłaszcza mężczyzny, który spędził całe swe życie na pustyni?

7 – Niektóre z videofilmów były zrealizowane dzień wcześniej, 19 października (!!!).

8 – Według jednej z ich propagandowych opowieści znaleziono „go” w ścieku. A ku zaskoczeniu na video wygląda „on” na schludnie ogolonego, jego broda dobrze przystrzyżona…

9 – Jest także jeszcze inny osobliwy szczegół na video z Syrty, mianowicie jedna czarna kobieta-cywil, która stoi i obserwuje wydarzenie i wygląda na bardzo zrelaksowaną.

Czarna kobieta w Syrcie po stronie szczurów (!?). To niemożliwe. Wszyscy wiedzą co NATO-Al-Kaidowskie szczury robią czarnym mężczyznom, kobietom i dzieciom w Libii.

Wieszają, linczują i ścinają głowy. Zwłaszcza czarne kobiety w Syrcie, JEŚLI JAKIEŚ JESZCZE TAM ZOSTAŁY (w co wątpię), nigdy nie stanęłyby po stronie rasistowskich bandziorów.

To jest najbardziej dziwne.

10 – Na video widać „Kadafiego”pokrytego krwią, kiedy umieszczają go na pick-up’ie, na innych znowu z tej samej „akcji” jego twarz jest czysta jakby wybierał się na wesele.

11 – Fakt: Masowe demonstracje przeciwko NATO i Tymczasowej Radzie Narodowej Libii były przygotowane, zjednoczony i skoordynowany kontratak, powstanie już zaczęło się 14 października.

12 – Właśnie parę dni po wizycie Hilary Clinton, która powiedziała, że chce martwego Kaddafiego, „on” został zabity.

13 – Ani on, ani jego synowie i ani jedna osoba na wyższym stanowisku o której można pamiętać, nie została zabita tego właśnie dnia W SYRCIE, i jest wiadome, że Kaddafi i jego synowie dowodzili różnymi brygadami na różnych frontach w Libii (UWAGA! Libia to terytorium o powierzchni 1/3 Europy a Syrta jest tylko małym miastem, które miesiącami było oblegane)

14 – Córka Kaddafiego, Aisza, twierdzi, że ojciec żyje.

15 – Kaddafi ma dwunastu sobowtórów.

Pytanie : ILU WŁAŚCIWIE SOBOWTÓRÓW KADDAFIEGO ZOSTAŁO ZABITYCH ?

************************************************

Ps. Zdjęcia z: http://pracownia4.wordpress.com/2011/10/22/o-smierci-kaddafiego/#more-4495

Zwróćcie uwagę na "opadające powieki" i linie zmarszczek.

Co się stało z "opadającymi powiekami" i liniami zmarszczek?

Komentarzy 5 to “Jak wielu sobowtórów Kadafiego zostało zabitych”

 1. PokójWam Says:

  Można prosić link potwierdzający wypowiedź Aiszy w której mówi, że jej ojciec żyje??

  Jeśli nie zginał, to czemu jeszcze nie zdementował i nie obśmiał tej propagandy?

 2. orlik Says:

  A więc po raz kolejny pro-syjonistyczne media kłamią i mydlą massom oczy.

 3. Anonim Says:

  „14 – Córka Kaddafiego, Aisza, twierdzi, że ojciec żyje.” kopie w necie i nigdzie nie ma wzmianki o tym , sa starsze takie wypowiedzi ale po 20 paź brak…

 4. Kardan Says:

  „Jeśli nie zginał, to czemu jeszcze nie zdementował i nie obśmiał tej propagandy?”

  Tylko trzeba pomyśleć czy dla Kadafiego nie jest bezpieczniejsze, aby uważali go za martwego?

 5. Anonim Says:

  Może czeka aż Libijczycy najedzą się wyzwoleńców z NATO i narodowej rady libijskiej, w tedy łatwiej będzie przeprowadzić rewolucje i pokazać jak bardzo zakłamane były ich ontencje


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: