„Stolica Apostolska” pospiesznie uznaje najemników za prawowity rząd Libii


Źródło : www.3rm.info/16760-svyatoj-prestol-pospeshil-priznat-naemnikov.html

Data publikacji : 21.10.2011 godz. 9:38 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Watykan w czwartek uznał Tymczasową Radę Narodową Libii za prawowitego przedstawiciela libijskiego narodu, poinformował serwis prasowy Watykanu.

„Wiadomość o śmierci Kaddafiego zamyka zbyt długi i tragiczny etap krwawej wojny o obalenie brutalnego reżimu.”– mówi się w oświadczeniu w którym zauważa się także, że „Stolica Apostolska” zanim jeszcze oficjalnie uznała prawowitość Tymczasowej Rady Narodowej Libii, miała już kilka kontaktów z nowymi władzami Libii.

Podczas takich dwustronnych spotkań było podkreślane znaczenie stosunków dyplomatycznych pomiędzy Watykanem a Libią, podkreśla służba prasowa Watykanu, donosi RIA „Nowosti”.

Jak donosiła gazeta „Wzgliad”, wcześniej w czwartek szereg światowych mediów rozpowszechnił informację z powołaniem się na przedstawiciela TRN Libii, że Muammar Kaddafi został ranny i schwytany w pobliżu Syrty. Później stało się wiadomym, że Kaddafi zmarł z odniesionych ran.

Tą informację potwierdził szef Komitetu Wykonawczego TRN Libii.

 

 

 

Komentarzy 6 to “„Stolica Apostolska” pospiesznie uznaje najemników za prawowity rząd Libii”

 1. Ość Says:

  Benek Dykta jest kapitanem. Ma cztery gwiazdki na czapce. Dwie są jeszcze z tyłu tiary.

 2. centurion Says:

  Swasty syjonazimu na Benkowym łbie. In nomine Patris et Filis et Spiritus sancti? Wątpię!

 3. XZXZX Says:

  Benedykt 16 to ANTYCHRYST !!!

 4. rambo8 Says:

  Jak ta prostytutka błogosławiła hitlerowcom, to mnie już żadna jej postawa nie zdziwi. Każdemu sie wypnie jak będzie miałą z tego profity, to jest jej nierząd z królami ziemi ale na szczęście szybkymi krokami zmierza na stracenie wraz ze swoja fałszywą wiarom.

 5. Misius Says:

  Jeszcze jeden przykad jaką diabelską organizacją jest Vatykan. Kościół Katolicki w przyspieszonym tempie staje się narzędziem w rekach syjonistów/talmudzistów a zachodnia cywilizacja traci swój kod moralno-etyczny. Wszyscy stajemy sie żydami. Doskonały link na ten temat
  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=36289

 6. anonim Says:

  nic dziwnego. kościół katolicki jest założony przez żydów, wierzy w żydów i uznaje ich za „naród wybrany” dlatego zawsze będzie stał po stronie syjonistów a nie Nas – Białych Ludzi.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: