Doniesienia Agencji Mukawama: Kaddafiego ani nie raniono ani nie pojmano


Za : www.resistencialibia.info/?p=211

Źródło : www.3rm.info/16759-soobshhenie-agentstva-mukawama-kaddafi-ne byl-ni.html

Data publikacji : 21.10.2011 godz.9:17 czasu moskiewskiego

Tłum. RX

Jeszcze jedno łgarstwo NATO. Kaddafi nie był ranny ani nie był schwytany. Po ośmiokrotnym obwieszczaniu śmierci generała Chamisa Kaddafiego, niejednokrotnym oświadczeniom o ujęciu Saif al-Islama i Mutassima, po wydawaniu przez Kaddafiego viagry Libijskim żołnierzom gwałcącym kobiety i doniesieniach o lotnictwie atakującym ludność w Bengazi, po doniesieniach o tym, że jego armia składa się z „czarnych najemników” a Belhach nigdy nie miał nic wspólnego z bandziorami Al-Kaidy, po oświadczeniach o „prawdziwych” intencjach NATO „obrony cywilnej ludności”, dzisiaj chcą żebyśmy uwierzyli, że szczury pojmały Przywódcę Kaddafiego w Syrcie.

Wiarygodność informacji NATO i jego pachołków nie wymaga komentarzy.

Naród libijski stawia opór i zwycięża!

Portal www.za-kaddafi.ru wypowiada sugestię, że to łgarstwo jest potrzebne, żeby obniżyć oczekiwania i nadzieje na piątkowe wystąpienie przeciwników „szczurzego reżimu”.

A może było to jakoś i dla Hillary Clinton oczekującej na to podczas swojej wizyty.

Komentarz portalu: Telewizja Al-Jazzeera pokazała i „ciało martwego Kaddafiego wleczone przez najemników.” I Miedwiediew zdążył wypowiedzieć głęboko intelektualną prognozę o tym „że teraz w Libii zapanuje porządek.” Cóż, przecież Fidela oni już grzebali z pięćdziesiąt razy. SĘPY!

Komentarzy 10 to “Doniesienia Agencji Mukawama: Kaddafiego ani nie raniono ani nie pojmano”

 1. maran Says:

  Super ciekawy wywiad radiowy z Gilad Atzmon. Wali prawde prosto w oczy.
  http://www.gilad.co.uk/writings/gilad-atzmon-on-jeff-renses-radio-show.html#entry13388922

 2. thetomek4791 Says:

  O Boże,jak słysze sołwo NATO,UNIA CZY WHO,ONZ,to mnie krew zalewa.Banda oszustow,terrorystów,łgarzy i zlodziei.Precz z nimi

 3. Kikka Says:

  Bez względu na to, czy płk Kadafi żyje, czy nie, warto przeczytać:

  Hańba i upadek Zachodu

  czyli co zostało z cywilizacji „białego człowieka”…

  Ku pamięci pułkownika Muammara al-Kaddafiego.

  Gdy agentura banksterów rządząca w Dużym USraelu podała do publicznej wiadomości, że najemnicy – płatni mordercy (zwani żołnierzami) z jednostki specjalnej armii amerykańskiej zabili domniemanego Osamę Bin Ladena, zachodnie żydo-media zawyły z zachwytu. A polityczne marionetki Zachodu, w komplecie agentura koczowniczych banksterów, składały szabas-gojowi Kenijczykowi Obamie gratulacje.

  Na marginesie wyjaśnię jak z Bin Ladenem było naprawdę. Jak ludziom zorientowanym jest wiadome, Bin Ladena nie można było zabić w tym roku, gdyż zmarł on śmiercią naturalną 16 grudnia 2001 roku w Afganistanie. Ponadto nie miał on nic wspólnego z atakami na WTC i Pentagon. To była operacja pod „obcą flagą” zrobiona przez CIA, Mossad i Pentagon, pod nadzorem Białego Domu.

  Zachodnia żydo-propaganda utrzymywała fikcję żywego Bin Ladena, aby NATO pod wodzą wiodącego koczowniczego folwarku – Dużego USraela miało preteksty do kolejnych wojen, a cały polityczna agentura banksterów żydo-Zachódu miała pretekst do legalizacji inwigilacji własnych społeczeństw – szermując medialnie hasłem zagrożenia atakami terrorystycznymi.
  O tym, że domniemane zamordowanie Bin Ladena było żydo-medialną fikcją świadczy to, że jego domniemane zwłoki „pochowano” szybciutko w morzu, a najemników-morderców, którzy go rzekomo dopadli i zabili zlikwidowano w zainscenizowanej katastrofie helikoptera. To było zrobione tak, na wszelki wypadek, aby któryś z nich kiedyś się nie wypaplał, kogo oni wtedy rzeczywiście zamordowali.

  Radość z domniemanej śmierci Bin Ladena była przykładem degeneracji i degrengolady zachodnich żydo-mediów i zachodniej politycznej żydo-agentury. Bo oceniając rzecz uczciwie, na oczach całego świata, na polecenie agenta banksterów kwaterującego tymczasowo w Białym Domu, bez udowodnienia winy, bez wyroku sądowego zamordowano człowieka. Takich morderstw CIA organizuje setki, a nawet tysiące rocznie, przy czym w morderstwach przy pomocy samolotów bezzałogowych giną w ogromnej większości niewinni cywile. A załgany po dziurki w nosie żydo-Zachód albo milczy, albo nawet z tych morderstw się cieszy i składa gratulacje zbrodniarzom.

  To, co robi CIA jest odpowiednikiem „płatnego mordercy” w świecie przestępczym. Na (polityczne) zamówienie agenci CIA dokonują zabójstw. Nie potrzebują wyroków sądowych, nie potrzebują mordowanym udawadniać winy. Po prostu ludzi mordują. Zleceniodawcami tych zabójstw jest polityczna agentura koczowniczych banksterów rządząca żydo-Zachodem.

  Czy można moralnie upaść niżej, niż gratulować udanych, bezkarnych, robionych w biały dzień na oczach całego świata morderstw? Gratulować zarówno samym płatnym mordercom (żołdakom-najemnikom otrzymującym żołd), jak i ich mocodawcom i zleceniodawcom tych haniebnych mordów?
  Czy można upaść jeszcze niżej, niż cieszyć się z tych morderderstw i je wychwalać?

  Dzisiaj na oczach całego świata żydo-agentura Zachodu kolejny raz wyraziła zadowolenie ze śmierci człowieka. Jeśli potwierdzą się doniesienia o śmierci przywódcy Libii, pułkownika Muammara al-Kaddafiego, będzie to kolejny mord bez wyroku, bez udowodnienia winy, dokonany przez najemnika żydo-Zachodu.
  Winą pułkownika Muammara al-Kaddafiego było to, że zbudował socjalne państwo bez biedy i głodu.

  W Libii Kaddafiego nie tylko własna ludność żyła sycie i bezpiecznie, ale dodatkowo Libia dawała setkom tysięcy Afrykańczyków-imigrantów z innych państw Czarnego Lądu pracę i chleb.
  Co było najgorsze dla banksterów – Libia nie była finansową ani polityczną ich kolonią.
  Tylko z tego powodu zbrodniarze-globaliści, koczownicy-baksterzy, wydali na Libię i na pułkownika Muammara al-Kaddafiego wyrok śmierci.

  W podstępny sposób, rękami płatnych najemników z zewnątrz wywołano zamieszki, a następnie zaczęto bombardować to niezależne państwo. Samoloty zbrodniczego żydo-NATO zabijały ludność cywilną tysiącami, ale żydo-propaganda przedstawiała agresorów i morderców jako obrońców ludności cywilnej. Kwitnące, bogate i wolne państwo żydo-Zachód w ciągu kilku miesięcy zamienił w ruiny, głód i bezprawie.
  Libia została zniszczona, a obecnie przy pomocy żydo-agentury Zachodu zostanie zniewolona. Agentura zainstaluje w niej fasadową, załganą, agenturalną „demokrację” – taką samą, jaka doprowadziła do bankructwa finansowego całego żydo- Zachodu.

  Z ohydą przyglądam się radości rządzących żydo-Zachodem z ramienia koczowników-banksterów politycznym marionetkom. Okazały one kolejny raz ich moralną degrengoladę, ich zgnojenie.
  A co najgorsze, ta zdegenerowana agentura oczekuje od nas, że staniemy się takimi samymi moralnymi degeneratami, jak ona sama.

  Zamordowano wolną Libię. Zamordowano pułkownika Muammara al-Kaddafiego.

  Kto będzie następny?

  Kiedy zamordują Twoją rodzinę, Ciebie?

  opolczyk

  ps.

  Aby nie było niejasności…

  Zamordowanie Andrzeja Leppera czy wcześniejsze zamordowanie Dariusza Ratajczaka idzie na konto pomagierów tych samych morderców, którzy mordują w Afganistanie, Pakistanie, Jemenie, Iraku, Libii, Strefie Gazy…

  Tak więc nie mów, że Ciebie, że Polski te morderstwa nie dotyczą, że Tobie nie grożą.

  Banksterskie szwadrony śmierci grasują i u nas. Tyle, że mordują mniej, bo nie walczymy przeciwko okupantom jak Afganistan czy Libia.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/21/hanba-i-upadek-zachodu/

 4. olo Says:

  Niestety ale pułkownika te ch…e zamordowali. W necie sa zdjecia – i to wyrażne
  A ten pier…ny Buzek wyraził z tego powodu radość. By…ak

 5. Myślący Says:

  Nie wierzę w śmierć Kadafiego. Zdjęcia mogą być spreparowane lub mogą to być fotki jego sobowtóra, a miał ich kilku. Do dziś także nie widziałem zdjęć zabitego Osamy.

 6. PokójWam Says:

  Śmierć Bin Ladena to była szopka, natomiast Kaddafiego najprawdopodobniej naprawdę zabito. Gdyby żył nagrałby swoje przemówienie w internecie i zdementował te informacje, rzekome o jego śmierci. Chyba, że dzieje się coś czego nie wiemy:

  1. Przetrzymują go gdzieś
  2. Nie ma dostępu do internetu by zamieścić swoje oświadczenie

  http://poznajprawde.xtreemhost.com/aktualnosci/165-muammar-kaddafi-nie-zyje.html
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/smierc_kadafiego_i,p1462610075
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/nadchodzacy_kryzys,p284253888

 7. Doniesienia Agencji Mukawama: Kaddafiego ani nie raniono ani nie pojmano. « Dziennik gajowego Maruchy Says:

  […] Komentarz portalu [Stop Syjonizmowi]: Telewizja Al-Jazzeera pokazała i „ciało martwego Kaddafiego wleczone przez najemników.” I Miedwiediew zdążył wypowiedzieć głęboko intelektualną prognozę o tym „że teraz w Libii zapanuje porządek.” Cóż, przecież Fidela oni już grzebali z pięćdziesiąt razy. SĘPY! https://stopsyjonizmowi.wordpress.com […]

 8. Rafal Says:

  To sa poprostu cyrki.

 9. Starr Says:

  Cyrk sie kontynuuje:
  http://aangirfan.blogspot.com/

  Pare godzin wstecz wiadomosci o zywym Kadafim byly jeszcze na blogu „snippits and snappits”, ktory sie stal jakos trudno dostepny. Teraz je zdjeto.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: