Są plany zasiedlenia Krymu i krasnodarskiego kraju Izraelczykami


Źródło : www.3rm.info/16720-krym-i-krasnodarskij-kraj-xotyat-zaselit.html

Data publikacji : 20.10.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Zachód może rozpocząć wcielanie w życie planu przesiedlania żydów z Izraela na Krym i na terytorium kraju krasnodarskiego. Pozwoli to Waszyngtonowi i Brukseli zmniejszyć napięcie w regionie bliskowschodnim i zdobyć tym samym poparcie muzułmanów przeciwko chińskiej ekspansji. Taki pogląd wyraził w wywiadzie dla gazety „Trud-7” Konstantin Połtoranin, niedawno odwołany ze stanowiska zastępcy szefa Federalnej Służby ds. Migracji. Według niego Zachód może porozumieć się ze światem arabskim w sprawie przekazania mu kontroli nad terytorium Izraela.

„Krążą pogłoski o możliwym przeniesieniu na nasze terytorium przedstawicieli grup etnicznych krajów odległych państw, nawet Afryki i Azji. Istnieje teoria posiadająca pośrednie potwierdzenia, że z pomocą Federacji Rosyjskiej „światowe elity” planują wyciągnąć drzazgę wbitą jeszcze przez Stalina. W celu utrzymania międzynarodowej równowagi europejskie i amerykańskie władze dogadują się ze światem arabskim o przekazaniu mu kontroli nad terytorium Izraela a żydowska ludność będzie przesiedlona odpowiednio na terytorium postsowieckie czyli do kraju krasnodarskiego i być może na Krym.”– powiedział Połtoranin.

Według niego wzmocni to pozycję przeciwko chińskiej ekspansji i pozwoli ustanowić dodatkowe ośrodki wpływu dla zmniejszenia ogólnego napięcia w regionie bliskowschodnim.

„Ponadto poprzez tradycyjne islamskie centra będzie można użyć sojusznika w postaci setek milionów muzułmanów mieszkających obecnie w Chinach i Indiach co prawdopodobnie pozwoli opóźnić nabrzmiewający globalny konflikt zbrojny.”– dopowiedział Połtoranin.

On także zauważył, że realizacja tego projektu na tle chaotycznej polityki migracyjnej rosyjskich władz doprowadzi do rozbicia kraju i wyparcia z niego rdzennej ludności.

„Być może Rosję podzielą na przykład na Uralu albo na Wołdze gdzie obecnie znajdują się duże skupiska ludności islamskiej. Mogę podać prognozę, że w przeciągu najbliższych 10 lat doprowadzi to do uniemożliwienia wielu przedstawicielom miejscowej ludności prowadzenie normalnego życia i wypełnianie naturalnych funkcji prokreacyjnych.

Mówiąc prościej to dzisiaj każda normalna para planująca posiadanie dzieci staje przed wyborem miejsca w którym będzie jej lepiej i bezpieczniej żyć, kształcić się i rozwijać. W Rosji czy za granicą.”– zauważa były zastępca szefa zarządu Federalnej Służby ds. Migracji Federacji Rosyjskiej.

Konstantin POŁTORANIN

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania Są plany zasiedlenia Krymu i krasnodarskiego kraju Izraelczykami została wyłączona
%d blogerów lubi to: