NATO eksterminowało 2% populacji Syrty


http://english.pravda.ru/

Tłumaczenie: Maya


Libia pozostanie zielona teraz i na zawsze; żeby wygrać tę wojnę, NATO musi zabić 98% Libijczyków

Lisa Karpova, 13.10.2011

NATO-wskie nieustające ludobójcze bombardowania zdołały eksterminować 2% populacji Syrty, włączając 1000 dzieci. Według jakich kryteriów może to być uznane za „ochronę” cywili?

Prawda jest taka, że jedynymi, których “chroni” NATO, są ich terrorystyczne zbrodnicze pachołki, tak żeby mogły tworzyć chaos i całkowitą katastrofę dla nieprzyjaznej ludności, która nienawidzi ich i wszystkiego, co sobą reprezentują: terroru, morderstw, destrukcji, zbrodni, gwałtów, rabunku, zdrady  i zapraszania kolonialnych sił krzyżowców, by przejęły kraj tak, by oni mogli finansowo na tym skorzystać.

NATO prowadzi wojnę przeciwko prawdzie. Wszyscy wiemy, jak to wygląda. Libia jest zredukowana do jednego źródła komunikacji, podczas gdy krzyżowi agresorzy mają rozliczne kanały. Jednakże są śmiertelnie przerażeni tą jedną latarnią prawdy i szaleńczo próbują zablokować sygnał i uciszyć ją oraz wszystkich, którzy usiłują mówić prawdę.

NATO prowadzi wojnę przeciwko wolności. NATO prowadzi wojnę przeciwko demokracji. To są wszystko wojny, których NATO nigdy nie wygra, niezależnie od tego, jak wiele żyjących świateł ubiją z bohaterskich bojowników o wolność. Libia pozostanie zielona teraz i na zawsze.

Prawie każde jedno sąsiedztwo w Syrcie zostało uderzone bombami NATO. Ratownicy, którzy usiłują ocalić pogrzebanych w gruzach, są natychmiast bombardowani lub ostrzeliwani przez pilotów helikopterów NATO. Czy ONZ dała NATO przyzwolenie, by to robić?

Gdzie jest teraz ONZ?

Innym dobrym pytaniem byłoby: co właściwie robią śmiecie z SAS usiłując wejść do Syrty? Na szczęście bojownicy oporu zabili 16 z nich i wzięli 44 jako więźniów. To pogwałcenie rezolucji 1970 i 1973 ONZ, która mówi jasno: „żadnych sił na lądzie”. A jednak oto są ci śmierdzący najeźdźcy, próbujący wedrzeć się do Syrty by zrobić to, co robili w innych częściach kraju.

Zachowują się jak terroryści, włącznie z okaleczaniem i odcinaniem głów ludziom jeśli od razu ich nie zamordują.

Pod koniec zeszłego tygodnia NATO ogłosiło, że jego nieubłagana kampania bombardowań będzie kontynuowana. Wskazało, że bombardowania będą kontynuowane do czasu, kiedy cała opozycja nie zostanie wyeliminowana i uciszona, lub dopóki terrorystyczna zbrodnicza nieudolna TRN nie poprosi ich, by przestali.

My oczywiście wiemy, że TRN nigdy nie poprosi ich o zaprzestanie. Nie są zdolni do pokonania oporu, dostawali solidne baty. Więc ten scenariusz nie wchodzi w grę.

Rzecz w tym, iż biorąc pod uwagę, że około 98% Libijczyków popiera rząd Jamahiriyi i Muammara Kadafiego, NATO będzie musiało zabić 98% ludności Libii.

Nawet naziści nie osiągnęli takiego poziomu morderczego ludobójstwa. Samego 12 października 40 śmierdzących, wstrętnych samolotów bombardowało bohaterskie miasto Syrty, celując we wszystkie obszary cywilne.

ONZ – milczy

Organizacje praw człowieka – milczą

Większa część grup anty-wojennych – milczy

Liderzy państw świata – milczą

Ten świat jest naprawdę obrzydliwy. Co musi się stać, by został powstrzymany ten upadek w całkowite barbarzyństwo?

Jakakolwiek wojna czy katastrofa dosięgnie tę planetę, naprawdę nie chcę o niej słyszeć, jeśli nie podnoszą się głosy protestu. Tak samo nie chcę słyszeć żadnego narzekania lub jęczenia ze strony następnego celu NATO, który nie tylko mógł być cicho, ale również mógł być współwinnym zbrodni NATO.

Czyż nie uznali terrorystów za rząd Libii? Zatem żadnego współczucia.

Komentarzy 12 to “NATO eksterminowało 2% populacji Syrty”

 1. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] NATO eksterminowało 2% populacji Syrty […]

 2. Anonim Says:

  Też się wstydzę, że jestem „europejczykiem”. Biały człowiek na prawdę jest okropny

 3. Polak Says:

  Biały człowiek sterowany przez parchów,niestety.

 4. Mieczyslaw Says:

  No dobrze, ale jak praktycznie zapobiegac takim okropnosciom i mordowaniu panstw narodowych czy tez wielonarodowych takich jak chociazby Irak, Jugoslawia?
  Jak zapobiegac takim wyrezyserowanym przewrotom jak m.in. w Egipcie itp., a teraz unicestwianiu Libii.
  Jak zapobiec eskalacji wydarzen na Syrie i Iran?
  Jak zopobiez osaczaniu Rosji?
  To tylko kilka z baaardzo wielu pytan!!!
  Doprawdy nie umiem na te pytania znalezc odpowiedzi, tym bardziej rozwiazania.
  Byc moze dlatego, ze koncepcje HOOLY- WOODU poszly tak daleko i siegnely tak gleboko w umysly ”ogladaczy” filmow, wszelkiego rodzaju programow medialnych grozy i strachu, ze ZNIECZULILY doglebnie ich umysly.
  Rezultatem jest patrzenie na sceny grozy wojen tzw.”lokalnych” i niszczenia – jednych OBIEKTOW WYBRANYCH za drugimi – celow WIELKIEJ HUCPY!!!
  I, albo nie ma reakcji emocjo-praktycznych na swiecie, na ktore te wydarzenia zasluguja, albo sa one nieadekwatne to skali tragedii jaka sie podczas nich odbywa.
  Nazwalbym to zjawisko: SUNDROMEM CNN.
  JAK W KINIE!!!
  Z powodow jak wyzej NIE DZIALAJA ORGANIZACJE SWIATOWE powolane do zapobiegania roznym okropnosciom dzisiejszych czasow, ktore sa jeszce okropniejsze niz te z przeszlosci!!!
  A WAZ tak sparalizowal ducha ludzkosci, ze popadla w letarg.
  Nadchodzi czas KONSUMPCJI LUB WYBUDZENIA!!!

 5. Stev Says:

  Mordowali mordują i będą mordować bo ich ojcem jest nienawiść.

 6. Ość Says:

  Co Wy NATO? Bo ja NATO fraszką:

  INWAZJA GÓRALI

  Co za czasy…
  wszędzie się panoszą
  z wzgórz Golan juhasy

  21.10.2011

 7. olo Says:

  Twierdzenie że „krzyżowcy” chcą zagrabić Libię jest nadużyćiem. UE jest z załozenia organizacją sprzeciwiającą się wartosciom chrześcijanskim. Po za tym – trudno uznać za chrzescijanina tego kto nawołuje do mordów- to chyba logiczne. Chrzescijanin nie morduje i nie wywołuje konfliktów !!!

 8. Wojwit Says:

  @Anonim
  To une chcą, żebyś źle myślał i mówił o swoich, żebyś miał swoją nację, rasę, tradycję za gorszą, bardziej krwiożerczą od innych. Tylko nie napiszą w merdiach o naszej prawdziwej chrześcijańskiej kulturze, sztuce… Kiedy widziałeś w tel-a-wizji jakiś naprawdę patriotyczny program (nie piszę film, bo niedawno wyemitowali „Hubala”…) odnoszący się z szacunkiem (a nie z przekąsem) do polskiej tradycji? Biali ludzie są ogłupiani przez unych od wielu pokoleń, a teraz mają ogłupiać się sami?

 9. Admin Says:

  Wojwit, ogłupiono ich tak wiele, że ogłupiają się już sami wzajemnie. Dzisiaj rozmawiałem z człowiek naprawdę inteligentnym, z „dr” przed nazwiskiem, który oglądał filmy o WTC, a mimo to twierdzi, że planowane wyburzenie to science fiction i wierzy w oficjalną propagandę o garstce mitycznych talibów z al CIAidy.

  To jest dramat.

 10. BladyMamut Says:

  Admin co do doktorka to jedynie co mozna zrobic to tlumaczenie i przekonywanie nic nie da lepszy efekt albo jaki kolwiek beda mialy nie wygodne pytania do tej sytuacji to np jak wyjasni zawalenie WTC7 w kontekscie wypowiedzi jak dobrze pamietam zyda Livingstona ze to bylo planowane wyburzenie, jak wyjasni ze wtc7 ladunki byly juz gotowe? Zmusic przez chwile do myslenia i zostawic. Nastepna potyczke slowna ustawiac bardziej w strone pytan. Kto jest otwarty na wiedze to mozna swobodnie mowic a z opornymi, ignorantami i kompletnie nie zainteresowanymi to zaleznie od okolicznosci, wyksztalcenia zainteresowan, sympatii, osob ktorych nie nawidza, sytuacji materialnej porcjowac fakty, wiedze, wlasne przemyslenia metoda chinskiej tortury kropla wody. Efektow pewnie dlugo nie bedzie widac, slychac ani czuc ale dla kazdego nadejdzie kropla ktora zacznie sprawiac coraz wiekszy „bol” w umysle. Trzeba przytym duzo cierpliwosci ale samemu przy okazji mozna rozwinac ceche docierania do cudzych umyslow:)

 11. BladyMamut Says:

  Raz slyszalem na filmie tekst mistrza sztuk walki, cos w tym stylu : Trenujac 1000 bedziesz juz cos umial ale trenujac 10 000 bedziesz mistrzem. Nie wiem czy to wybor, przeznaczenie czy cos innego bedac takim wspolczesnym wojownikiem prawdy trzeba sie rozwijac i to z wielu dziedzin , czasem przyczaic i innym razem napierac ostro do przodu.

 12. Admin Says:

  BM, taki zapał mi się podoba ;]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: