Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „W Watykanie działają cztery loże masońskie rytu szkockiego” – mówi biskup Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X


Źródłó : www.virgo-maria.org

Data publikacji : 1.11.2006

Tłum. z jęz. franc. GREGORIUS

Wywiad udzielony przez biskupa Fellay’a księdzu Steiner’owi z niemieckiej gałęzi Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X w 1999 roku.

Biskup Fellay potępia Sobór Watykański II jako owoc spisku masońskiego przeciwko Kościołowi Katolickiemu, realizowanemu od 100 lat i ujawnia obecność w Watykanie czterech lóż masońskich Rytu Szkockiego. Biskup Fellay potępia również członkostwo i udział w pracach tych lóż prałatów watykańskich zajmujących najwyższe stanowiska w hierarchii watykańskiej, potępia ich prace w tychże lożach nad stworzeniem JEDNEJ ŚWIATOWEJ SUPERRELIGII.

VIDEO www.virgo-maria.org/Documents/eveques/mgr-fellay/Video_with_English_subtitles.html

„Duch masoński w Kościele Katolickim”- wywiad przeprowadzony przez ojca Steiner’a, członka Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X (FSSPX) w Niemczech.

KOMENTARZ: Monsignore Fellay jest jednym z czterech biskupów konsekrowanych przez arcybiskupa Lefebvre’a w Econe w 1988 roku.

Z tego powodu został ekskomunikowany być może żeby napiętnować czyn który ośmielił się popełnić założyciel FSSPX na skutek apostazji hierarchii kościelnej od czasu II Soboru Watykańskiego.

MONSIGNORE FELLAY: „Niemożliwością jest udowodnić to bezpośrednio ale pomimo to sądzę, że te czyny, te zachowania są częścią ogólnego planu, który został nakreślony niedawno, około początku XX wieku, być może nieco wcześniej, a polegał on na ustanowieniu rządu światowego z JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĄ.

I to wszystko należy do planu tworzenia jednej superreligii. W rzeczywistości jest to absolutnie sprzeczne z religią katolicką i jej tradycją.

KOMENTARZ: Na takiej podstawie jak można nakazać wiernym katolickim zanosić modły do Boga, który odrzuca Jezusa Chrystusa jako jedynego i wyłącznego pośrednika pomiędzy Bogiem a człowiekiem?

MONSIGNORE FELLAY: Co do tego właśnie, to jest obowiązkiem by dostrzec palec masonerii i jej dzieła w łonie Kościoła Katolickiego. Jest to zwłaszcza bardzo ważne aby pamiętać, że w 1992 roku mason o wysokim stopniu wtajemniczenia oświadczył, że w samym Watykanie działają obecnie cztery loże masońskie Rytu Szkockiego i te cztery loże są zwłaszcza złożone z watykańskich duchownych na wysokich stanowiskach.

Tak działają więc tajemni bracia… i niszczą, nie tylko z zewnątrz, ale także z samego jego wnętrza Kościół Katolicki, z samego jego łona.

Arcybiskup Marcel Lefebvre

WYPOWIEDŹ ARCYBISKUPA LEFEBVRE’A Z DNIA 4.10.1987

(Po rozmowach z Ratzingerem w Watykanie)

„…Rzym stracił wiarę moi drodzy przyjaciele. Rzym jest w stanie apostazji. To nie są słowa, które są pustymi słowami, te słowa które wypowiadam. To jest prawda. Rzym jest w stanie apostazji.

Nie możemy absolutnie ufać temu światu, porzucił on Kościół, oni porzucili Kościół.

To oczywiste, oczywiste, oczywiste.

Powiedziałem kardynałowi Ratzingerowi: „Eminencjo, proszę posłuchać, nawet jeśli dacie nam biskupa, (…) my nie możemy współpracować, to niemożliwe, niemożliwe, (…).

Dla nas Chrystus jest wszystkim, nasz Pan Jezus Chrystus jest wszystkim, jest naszym życiem.

A dla Waszej Eminencji odwrotnie (…). Otóż to. Nie ma zgody między nami.

I to, zapewniam, jest istota.

Nie możemy naśladować tych ludzi (…).

To jest niepojęte, niepojęte (…).To było niewiarygodne, niewiarygodne!

Więc jak sądzicie, czy możemy polegać na takich ludziach. To już dłużej jest niemożliwe…

 


Komentarzy 5 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „W Watykanie działają cztery loże masońskie rytu szkockiego” – mówi biskup Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X”

 1. VS Says:

  Jeśli prześledzisz masonerię, poprzez jej wszystkie odłamy, i dojdziesz do jej samego szczytu, do głównej głowy (szefa) masonerii swiatowej, odkryjesz że owa głowa oraz szef Zakonu Jezuitów(zwany Czarnym Papieżem, generałem zakonu…) to jedna i ta sama osoba
  – James Parton (American historian)

  Jezuici to organizacja militarna, nie religijny zakon. Ich szef to general armii, a nie ojciec w jakims klasztorze. Celem tej organizacji jest władza, w najbardziej jej despotycznym znaczeniu. Absolutna, uniwersalna wladza by kontrolowac swiat wedle woli jednego czlowieka
  Generał Jezuitow jest mistrzem, suwerenem nad suwerenami. Gdziekolwiek Jezuici zostana przyjeci, staja sie mistrzami, za wszelka cene. Kazdy czyn , kazde przestepstwo, jakkolwiek okropne, jest chwalebna praca, jesli popelnione jest w interesie Zakonu jezuitow lub z rozkazu jego generała
  Napoleon Bonaparte , źródłó:
  Fifty Years In the Church of Rome, Charles Chiniquy, (Grand Rapids, Michigan: Baker Book House,
  1968; originally published in 1886) p. 487.

  Pomimo tego że Jezuici pierwotnie, (podobnie jak inne Zakony Kościoła Rzymskiego), byli poddanymi Papieża, zapewnili sobie, zgodnie z listem datowanym na październik 1836, że papież Grzgorz XVI praktycznie oddał siebie i cały kościół pod ich kontrolę. Konsekwencją tego że dla nich łatwiej było rządzić jednym człowiekiem niż wieloma niezależnymi biskupami, było utrzymywanie w ich interesie nieomylności jednego człowieka, Papieża –
  John McDonald, 1894
  Scottish Reformed Pastor
  „Romanism Analyzed”

  Przeczytajmy historie wszystkich konspiracji, ktore kiedykowiek mialy miejsce na Ziemi. Rozwaz kwalifikacje(cechy), jakie sa potrzebne do osiagniecia sukcesu w takich przedsięwzięciach, ich szefów, ktorzy podejmuja sie takich zadań; niebezpieczenstwa ktorym muszxa stawic czoła; wydatki ktore musza poniesc. Rozwaz to jak te niebezpieczne konspiracje powstawaly, jak sie konczyly. Nie znajdziesz zadnej konspiracji, której mózg bylby w stanie zorganizwoac swoje sily przy tak malym niebezpieczenstwie i z taka przewaga, jak General Jezuitów w 24 godziny”
  M. Louis Rene De Caraduc, 1762
  French Parliamentary Statesman (francuski parlamentarzysta)
  „Report on the Constitutions of the Jesuits”

 2. jo pee Says:

  moze by to ktos przetlumaczyl

 3. staromodny Says:

  Ten zacny abp. byl konsekrowany przez masona Leniarta wiec…

 4. Ość Says:

  No właśnie Adminie. Może by się znalazł ktoś chętny i zamienił to na ludzka mowę.

 5. Admin Says:

  Nie wiem Ość, jeśli znalazłby się ktoś, kto zrobiłby klip w polskiej wersji, w sensie, nałozył napisy, to można poszukać ochotnika 😉


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: