Przesłanie od Mutasima Kadafiego


Za: Zielona Libia

Mutasim Kaddafi wśród żołnierzy na linii frontu

Publikujemy przesłanie dowódcy obrony Syrty – Mu’tasima al-Kaddafiego, opublikowane 13.X w odpowiedzi na rozpowszechnianie przez „n”TC pogłosek o jego pojmaniu.

Wiadomość od Al-Mu’tasima Billaha Al-Kaddafiego w przeddzień Wielkiego Powstania: Wzywamy do światowej rewolucji.

 

Ludu całego świata!

Wróg jest w odwrocie.

Ruch oporu, którego nie widzi i którego działań nie potrafi przewidzieć, wzbudza w nim przerażenie.

Teraz to my wybieramy kiedy, gdzie i jak uderzyć. I tak jak nasi przodkowie wzniecili pierwszy ogień cywilizacji, tak my teraz na nowo pokażemy, co oznacza słowo „podbój”.

Dzisiaj piszemy nowy rozdział w sztuce miejskiej walki partyzanckiej.

Nie potrzebujemy ani broni, ani żołnierzy. Mamy ich pod dostatkiem.

Wzywamy Was do stworzenia światowego frontu przeciwko wojnie i NATO. Frontu, którym będą dowodzili ludzie mądrzy. Frontu, który przyniesie zmianę, nowy porządek i nowe instytucje, które zastąpią te, które się skompromitowały. WZYWAMY DO ŚWIATOWEJ REWOLUCJI.

Ludu całego świata!

Te słowa pochodzą od tych, którzy walczą o przetrwanie pod ogniem zbrodniczych i zmasowanych bombardowań NATO.

O naszym położeniu nie donoszą Zachodnie korporacyjne media.

Jesteśmy po prostu ludźmi, którzy wybrali zasady ponad strach.

Padliśmy ofiarą przestępstw, sankcji, masowych zbrodni i grabieży, które uznajemy za prawdziwą broń masowego rażenia.

Trwaliśmy tygodnie i miesiące w rozpaczy i agonii, podczas gdy przeklęte ONZ handlowało zyskami z naszej ropy naftowej w imię „ochrony cywilów”.

Ponad 60 000 niewinnych poniosło śmierć, czekając aż pojawi się światło w tunelu bez końca, ratunek dla naszego kraju przed kolonizacją i rabunkiem naszych bogactw.

Po tych zbrodniach, dokonanych w Libii przez rządy Francji i Wielkiej Brytanii, sami zdecydowaliśmy się wybrać naszą przyszłość.

Będzie to przyszłość każdej walki wyzwoleńczej i ruchu oporu w historii ludzkości.

Jest naszym obowiązkiem oraz prawem odpowiedzieć zbrojnie przeciwko siłom kolonizatorów i uznać ich narody za moralnie i gospodarczo odpowiedzialne za to, co ich wybrane rządy zniszczyły i ukradły na naszej ziemi.

Nie przekroczyliśmy oceanów i mórz po to, aby okupować Francję czy Wielką Brytanię. To nie my spowodowaliśmy europejski kryzys gospodarczy, który próbuje się złagodzić poprzez kradzież naszych bogactw.

Kryminaliści usiłowali ukryć swoje prawdziwe plany zdobycia kontroli i zmonopolizowania surowców energetycznych świata w odpowiedzi na zagrożenie, jakie płynie z rosnącej potęgi Chin oraz silnej, zjednoczonej Afryki.

Ironią jest to, że właśnie Libijczycy ponoszą pełen ciężar tego ogromnego i stale pogłębiającego się konfliktu w imieniu reszty śpiącego świata!

Nie potrzebujemy ani broni ani żołnierzy. Mamy ich pod dostatkiem.

Wzywamy Was do utworzenia światowego frontu przeciwko wojnie i NATO. Frontu, którym dowodzić będą ludzie mądrzy. Frontu, który przyniesie zmianę, nowy porządek i nowe instytucje, które zastąpią te, które się skompromitowały.

Zaprzestańcie interesów z Francją, USA, Wielką Brytanią, Katarem i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Zmniejszcie lub zrezygnujcie z konsumpcji ich produktów i propagandy. Połóżcie im kres, zanim oni zniszczą cały świat.

Uczcie tych, którzy mają wątpliwości co do prawdziwej natury tego konfliktu.

Nie wierzcie w kłamstwa korporacyjnych mediów.

Straty ich sił specjalnych na ziemi libijskiej i ich libijskich marionetek są znacznie większe, niż przyznają. Gdybyśmy tylko mieli więcej kamer, żeby pokazać światu ich prawdziwą klęskę. Wróg jest w odwrocie. Boi się ruchu oporu, którego nie potrafi dostrzec ani przewidzieć.

To my wybieramy kiedy, gdzie i jak uderzyć. I tak jak nasi przodkowie wzniecili pierwszy ogień cywilizacji, tak my teraz na nowo pokażemy co oznacza słowo „podbój”.

Dzisiaj piszemy nowy rozdział w sztuce miejskiej walki partyzanckiej.

Wiedzcie, że pomagając Libijczykom pomagacie sobie, gdyż jutro może przynieść wam takie samo zniszczenie. Ten konflikt to nie jest lokalna wojna.

Pomaganie Libijczykom nie oznacza robienia nowych interesów z Francją, USA, Wielką Brytanią, Katarem i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

Izolujcie ich.

Świat nie może pozostać zakładnikiem ich kontroli nad ONZ, która służy do ukrywania ich zbrodni i rozbojów.

Złapiemy ich w pułapkę, tutaj w Libii, która będzie pochłaniać ich zasoby, siły ludzkie i wolę walki.

Sprawimy, że będzie ich to kosztowało co najmniej tyle, ile ukradli. Jak nie więcej.

Przeszkodzimy im i zatrzymamy przepływ skradzionej nam ropy naftowej, sprawiając, że ich strategie okażą się przestarzałe.

Im szybciej narodzi się światowy ruch rewolucyjny, tym szybciej upadną.

Żołnierzom NATO mówimy „Wracajcie do domów, do waszych rodzin i ukochanych. To nie jest wasza wojna. Nie walczycie za Libię.”

A Sarkozemu i Cameronowi odpowiadamy: to wasze dzieło, którego my się nie spodziewaliśmy.

Czy macie jeszcze jakieś wyzwania zanim spotka was koniec?

AL-MU’TASIM BILLAH AL-KADDAFI

Przetłumaczył: Bie

Jedna odpowiedź to “Przesłanie od Mutasima Kadafiego”

  1. A. Says:

    Wszystko na temat! a kłamliwe media mówiły, że ta cała akcja zbrojna w Libii to dla dobra ludności. Totalna bzdura! Najbardziej boli, że większość ludzkości tak sądzi.
    Pozdrawiam
    A.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: