Uwaga!!! NATO ściąga oddziały wojskowe do Łotwy pod granicę z Rosją


Źródło : www.3rm.info/16541-nato-stiagivaet-vojska-v-latvii-k-granice-s.html

Data publikacji : 14.10.2011

Tłum. z jęz. ros.RX

Od razu uprzedzamy, że ta informacja jest niepotwierdzona. Dlatego prosimy naszych łotewskich braci i siostry o potwierdzenie lub zaprzeczenie informacji. Prosimy naszych czytelników o rozesłanie LINKU do swoich znajomych, przyjaciół a także po różnych forach i czatach (najlepiej łotewskich), żeby szybciej wyjaśnić sytuację.

LIST DO REDAKCJI

Otrzymałem list od przyjaciela z Łotwy. Donosi on, że przez terytorium kraju ku granicy z Rosją NATO przemieszcza ogromną ilość sprzętu wojskowego i wojska. Łotwa nie posiada armii jako takiej, dlatego rzuca się w oczy obecność mnóstwa wojskowych w mieście a kilka dni w tygodniu przejeżdżają przez miasto transporty kolejowe z bateriami rakietowymi, sprzętem wojskowym i ładunkami w kontenerach, w kierunku granicy z Rosją. Odstępy czasu pomiędzy transportami to około 10-15 minut. Jest to nienormalna sytuacja ponieważ zwykłe składy kolejowe w ilości 2 lub 3 przejeżdżają przez miasto tylko nocami. W Rydze pojawili się dziwni wojskowi bez rozpoznawalnych oznaczeń na mundurach. Wśród tych wojskowych praktycznie wszyscy czarnoskórzy. Szpitale naprędce wyposaża się w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Z rejonów przygranicznych z Rosją ewakuuje się mieszkańców. Niedawno przeprowadzone ćwiczenia na Bałtyku miały za zadanie szkolenie w działaniach przeciwko krajowi podobnemu do Rosji.

W policji przeprowadzono czystkę składu osobowego, zwolniono wszystkich Rosjan.

Rosjan można policzyć na palcach jednej ręki. Na przykład sprawy narodowościowe w Służbie Bezpieczeństwa Łotwy prowadzi generał Tarasow.

Analizując te fakty, przyjaciel dochodzi do wniosku, że NATO przygotowuje się do ataku na Rosję z terytorium Łotwy.

Komentarze 22 to “Uwaga!!! NATO ściąga oddziały wojskowe do Łotwy pod granicę z Rosją”

 1. mk Says:

  Czas szykować schrony bo niewiele brakuje do wybuchu III Wojny Światowej.

 2. Jacek Says:

  Żydki pochowają się do schronów aż goje się wytłuką

 3. Ość Says:

  A Polska będzie pasem skażonym broniącym dostępu do Jewropy zachodniej. Gdzie żyd rządzi tam, bydlacyzm, wojny i zdziczenie.

 4. Anonim Says:

  to pewnie pic na wode

 5. Mateusz Says:

  No to bardzo dużo czasu nie zostało na przygotowanie sie do tego masowego rażenia. Zacznie sie rakietami, a skończy na wirusach itp broni chemicznej i biologicznej. To juz wiadomo dla kogo chińczycy budują te miasta „widma”. Myślałem że jeszcze zorganizują ME piłce nożnej. Ale byc moze już świadomość ludzi staje sie nie do opanowania przez elity. Trzymajcie sie mocno Szaty JAHUSZua bo tylko ON moze uchronić tych którzy strzegą przykazań Boga (dekalogu) i wiary Mesjasza (AP 14,12) Jedni zostaną na tym wielkim ucisku, a drudzy będą zabrani stąd( Ap 3 – filadelfia) . Trzymajcie się.

 6. Admin Says:

  Jak działa ludobójcze NATO na przykładzie Libii:

  (uwaga, drasytczne)

 7. kuba Says:

  nie rozumiem pewnej sprawy – dlaczego NATO ma napadac na Rosje, jezeli Putin i Miedwiediew sa zydami? Czyzby w NATO oszaleli i napadali na swoich?

 8. maran Says:

  Super, super video. Marine vs 30 NYC cops. Konieczne do obejrzenia.
  Ten zolnierz ma swieta racje.
  „Why are you hurting those innocent people”.” They don’t have guns”. „Why are you doing it to our people.” „You are citiznes”, How can you sleep at night”. „There is no Honor in this shit”.

 9. Admin Says:

  Kuba, wojna w słowniku żydowskim jest niczym synonim słowa „biznes”. Kiedy Goje posyłane są na rzeź, kasta „nietykalnych” liczy profit, a globaliści wdrażają swe plany.

 10. Jedziemy dalej Says:

  Kuba, a dlaczego Hitler napadl na Polske, przeciez tez byl zydem, a w Polsce mieszkalo takze troche zydow. Adolf mordowal Polakow i przy okazji oporzadzil sie ze swoimi, dlatego teraz oni jemu zawdzieczaja kase. Ogladalem film, nie przypominam sobie tytulu, redaktor zapytal sie: „dlaczego nie walczyliscie tak jak Polacy„, odpowiedz brzmiala: „bo nie wiedzielismy kto wygra„. Przeciez, banki zydowskie z USA finansowaly ta kanalie, tak jak i dzis finansuja wszystkie starcia zbrojne na calym globie. To dla nich jest ynteres.

 11. Emil Says:

  Amerykańscy neokoni, wskazują winnych kryzysu w USA są to Chiny i RFN. We wtorek 11.10.2011r., Senat USA przegłosował ustawę zaproponowaną przez senatora Sherroda Browna z Ohio, która nakłada na rząd obowiązek wypowiedzenia wojny walutowej Chinom. Prezydent Barack Obama domaga się od Francji i RFN większego zaangażowania ekonomicznego UE. Zapewne w ratowanie amerykańskiej gospodarki. Kanclerz Merkel nie pozostaje dłużna prezydentowi Obamie. Po jego krytyce pod adresem Francji i RFN za postępowanie w kryzysie, szefowa rządu A. Merkel domaga się od USA zgody na opodatkowanie transakcji finansowych. Na co neokoni amerykańscy – ustami Obamy odpowiadają, że wprowadzenie tego podatku grozi utratą wielu miejsc pracy. Zapewne wśród amerykańskich bankierów.

  Kapitalizm kasynowy jest najbardziej wydajnym sposobem zarabiania gigantycznych pieniędzy, nie roniąc przy tym ani jednej kropli potu! Tak, więc nie jest możliwe, aby zaistniał konsensus na wyjście z kryzysu zrodzonego przez piramidalną chciwość neokonów.

  Chińczycy i Rosjanie wiedząc, w jakim kierunku zmierza współczesna amerykańska polityka neoliberalna. W ubiegłym tygodniu podpisali wiele porozumień i umów powiedzmy nie tylko gospodarczych. Wiadomo natomiast z wypowiedzi stałego przedstawiciela Rosji przy ONZ p. Dymitra Rogozina, że Federacja Rosyjska nie ma zaufania do rozmów prowadzonych z USA oraz NATO. Na ten brak zaufania min. istotny wpływ ma sposób realizacji rezolucji nr 1973 ws. Libii. Co expressis verbis wyraził ten rosyjski dyplomata.

  Przed unijnym szczytem zapowiedzianym na 23 października br. w dniu 21 października 2011 roku minister, Siergiej Ławrow będzie publicznie odpowiadał na pytania skierowane pod adresem polityki Rosji. W tle jego wystąpienia będzie odbywała się rosyjska demonstracja siły. Czyli kolejne testowanie rosyjskiej międzykontynentalnej rakiety balistycznej „Buława”, które wyznaczono na 20-22 października. Zostanie ona wystrzelona z pokładu podwodnego krążownika rakietowego o napędzie atomowym „Jurij Dołgorukij”. Poprzedni pomyślny start „Buławy” odbył się 27 sierpnia. Rakieta pokonała odległość 9,3 tysiąca kilometrów. „Buława” jest najnowszą rosyjską trzystopniową rakietą, pracującą na paliwie stałym, zdolna jest do przenoszenia do 10 hiperdźwiękowych manewrujących rakiet jądrowych naprowadzanych indywidualnie, zmieniających trajektorię lotu pod względem wysokości i kierunku. „Buława” odpalana jest z głębin oceanu z podwodnego krążownika będącego w zanurzeniu i przy jego pełnej podwodnej prędkości. Natomiast z dniem 1 grudnia 2011 roku w Rosji zostanie stworzony nowy rodzaj wojsk – Obrona Powietrzno-Kosmiczna. O potrzebie ich stworzenia poinformował w listopadzie ubiegłego roku podczas przemówienia do Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej prezydent Dmitrij Miedwiediew. Podstawą nowych wojsk będą dozbrojone Wojska Kosmiczne Rosji.

  Rosja zaczyna przygotowywać wojskową odpowiedź na amerykańską tarczę antyrakietową w Europie – pisze w ubiegłym tygodniu rosyjski dziennik „Kommiersant”, powołując się na niewymienione z nazwiska wysoko postawione źródło na Kremlu. – „Ogólny zarys tego, co należy zrobić, już jest. Nasza odpowiedź będzie tania, ale nadzwyczaj skuteczna” – dowiadujemy się z tego rosyjskiego dziennika.

  Chiny, że tak napiszę, zbroją się w kosmicznym tempie. Świadczy o tym min. wyniesienie w kosmos na początku tego miesiąca, modułu przyszłej chińskiej stacji kosmicznej. Ponadto o tym świadczy wiele udanych prób, których celem było zestrzeliwanie satelitów szpiegowskich i komunikacyjnych w kosmosie. Taka próbna wojna z kosmitami, czy jakoś tak….

  Reasumując.

  Jeżeli któregoś dnia stwierdzimy, że nie działa internet, nasz telefon komórkowy, GPS w naszym samochodzie i samochodzie sąsiada to znaczy, że jest to konkretny początek… rozwiązywania zainspirowanego przez USA kryzysu.

  Wiedzą o tym wszystkim, co piszę demonstranci w USA, którzy obawiają się o swoją przyszłość i swoich rodzin. Nie chodzi, więc tylko o michę i 20 dkg salcesonu na śniadanie tak jak onegdaj w PRL-u. Jest to zupełnie inne odniesienie i skala problemu. W końcu to nie tylko chciwi neokoni będą umierali, jak taką „Buławą” przywalą Rosjanie w NYC. Hiroszima i Nagasaki mają to niezwykłe doświadczenie już za sobą.

  Czas, więc jeszcze się zastanowić nad sensem realizacji amerykańskiej mapy drogowej wojen, o której onegdaj mówił i często to powtarza w trochę zmienionym stylu amerykański generał Wesley Clark.

 12. Emil Says:

  Post scriptum,
  ta informacja na temat Łotwy na pierwszy rzut oka, wygląda na ponury żart lub intrygę. Ewentualnie ktoś dostrzegł coś nietypowego na Łotwie i tym sposobem bardzo chciał zwrócić uwagę na to co się tam dzieje. Świadczą o tym te „ogromne nocne transporty” i takie tam inne… emocjonalne teksty.
  W mojej ocenie Łotwa jest potencjalnym „lotniskowcem” USA i NATO w Europie i co do tego to nie powinno być żadnej wątpliwości.
  Emil

 13. Ość Says:

  Nie tylko dwie wojny światowe udało się Żydom wywołać. Do tego trzeba dodać rewolucję Hiszpanii, Meksyku Rosji (ok. 70 mln ofiar). Żeby był spokój na świecie trzeba pozbawić ich jakiejkolwiek władzy.
  Strach ich nawet wysłać na drugi świat bo i tam zrobią burdel i nie będzie gdzie po śmierci iść. To najbardziej destrukcyjne plemię świata. Genetyczna pomyłka stwórcy. Jahwe chyba był naćpany jak ich robił.

 14. Ość Says:

  I rewolucja francuska do tego – bym zapomniał.

 15. antyspisek Says:

  Ludzie bez paniki, nic sie nie dzieje. To tylko zblizajace sie manewry NATO.

 16. asd Says:

  No, my też mieliśmy Niemieckie manewry (w 1939)

 17. Anonim Says:

  gdzie do schronu tylko dzieci i kobiety bronic kraj a nie się chować tchórze bo jak was z wyciognom z schronu to kula wlep i do piachu to wam nic nie pomorze

 18. III Wojna Światowa w przededniu. Atak na Syrię, napięcia na linii Turcja – Izrael, atak na Iran i pogłoski o militaryzacji Łotwy w celu wojny z Rosją. Operacja endgame nabiera tempa? polityka, wojskowość, militaryzm, groźba wojny i kryzys 2 Says:

  […] dochodzi do wniosku, że NATO przygotowuje się do ataku na Rosję z terytorium Łotwy.” źródło Podziel się:FacebookPrintEmailRedditDiggStumbleUponTwitterLinkedInLike this:LikeBe the first to […]

 19. III Wojna Światowa w przededniu. Atak na Syrię, napięcia na linii Turcja – Izrael, atak na Iran i pogłoski o militaryzacji Łotwy w celu wojny z Rosją. Operacja endgame nabiera tempa? polityka, wojskowość, militaryzm, groźba wojny i kryzys 2 Says:

  […] dochodzi do wniosku, że NATO przygotowuje się do ataku na Rosję z terytorium Łotwy.” źródło Podziel się:FacebookPrintEmailRedditDiggStumbleUponTwitterLinkedInLike this:LikeBe the first to […]

 20. Anonim Says:

  przecież im o to chodzi, żebyśmy się powyżynali… (ad. Anonim), nie zamierzam ginąć ku chwale NWO

 21. WIKING Says:

  JEŚLI AMERYKANIE I TE CAŁE SYJONISTYCZNE, PLUGAWE NATO GROMADZI WOJSKA I SPRZĘT DO INWAZJI NA ROSJĘ TO SIĘ PYTAM A CO ROSJA NA TO!???SIEDZĄ CICHO I CZEKAJA AŻ SYJONISTYTCZNE RAKIETY Z GŁOWICAMI JĄDROWYMI UDERZĄ W MOSKWE I PETERSBURG?JEŚLI TAK TO PREZYDENT I PREMIER ROSJI NAPRAWDE SĄ PEJSAMI A DALEJ NIE WARTO WYPOWIADAĆ SIE NA TEN TEMAT…….. NO KOMENT…….. ! ! !

 22. Anonim Says:

  Bzdura! NATO nie atakuje znienacka!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: