Protest pod więzieniem w Tarnowskich Górach


Za: http://pietkun.nowyekran.pl/post/30387,protest-pod-wiezieniem-w-tarnowskich-gorach

Bogdan Goczyński, na którego wymiar sprawiedliwości i służby więzienne wydały nieformalny wyrok śmierci, z okien celi zobaczy protest w swojej sprawie. Dzisiaj (w poniedziałek) od 10.00 w Tarnowskich Górach.

Choć to w sprawie Bogdana Goczyńskiego pod więzieniem w Tarnowskich Górach spotkają się przedstawiciele kilkunastu organizacji społecznych, uwięziony w zagadkowych okolicznościach Goczyński jest symbolem wszystkich nieprawidłowości polskiego wymiary sprawiedliwości. Bogdan Goczyński od dwóch miesięcy podróżuje między więzieniami w Polsce. W ub. tygodniu przewieziono go do więzienia w Tarnowskich Górach. Zanim dotarł najciężsi kryminaliści wiedzieli już, że „z Warszawy przywożą dzieciojebcę” – właśnie tak zapowiedzieli przyjazd Goczyńskiego tamtejsi strażnicy więzienni. Zdajecie sobie sprawę, że w półświatku przestępców tyle wystarczy, żeby życiu Goczyńskiego groziło niebezpieczeństwo.

Goczyński uważa, że jego więzienie wynika z tego, że „Sądów używa się też do rozbijania rodzin i do podstępnego wywłaszczania Polaków. I właśnie taka sprawa była podstawą mojej pierwszej skargi. W celu przejęcia majątku, przy jawnie spreparowanym oskarżeniu, zostałem skazany za pobicie żony. Gdy zaś broniłem się, próbowano zamknąć mnie w psychiatryku.”

Sprawa więźnia nie jest aż tak oczywista, jak widział ją sąd w Tarnowskich Górach (ten sam, w którym pracuje jego żona). Badania na wykrywaczu kłamstw wykazały, że Goczyński zeznaje prawdę. Druga strona odmówiła badań, więc sędziowie nie brali ich pod uwagę (sic!).

Obecność organizacji społecznych – w tak dużej liczbie – to nie tylko pokazanie, że losy Bogdana Goczyńskiego będą dokładnie śledzone. To również pierwsze ostrzeżenie społeczeństwa dane władzom sądowniczym. Ostatnie lata to prawdziwy wysyp wyroków jawnie krzywdzących – i choć zgodnych z literą prawa (a i to nie zawsze – patrz ilość przegranych przez RP spraw przed Trybunałem w Strasburgu), urągających dobrym obyczajom. Zupełnie jakby sędziowie, prokuratorzy, zapominali, że w pierwszej kolejności są ludźmi. Dopiero potem pełnią funkcję w imieniu Rzeczpospolitej.

Autor: Paweł Pietkun

SPRAWA BOGDANA GOCZYŃSKIEGO – 1/2

SPRAWA BOGDANA GOCZYŃSKIEGO – 2/2

Komentarzy 12 to “Protest pod więzieniem w Tarnowskich Górach”

 1. thetomek4791 Says:

  Szacunek dla pana Bogdana.Szczerze panu życze,by wszystko zakończyło sie szczęśliwie.Jestem z panem całym sobą.To co sie dzieje w „polskich”sądach to woła o pomste do nieba.Może wreszcie lud zatrybi o co biega w tym antypolskim cyrku

 2. detektywmichajarzynski Says:

  Z jednej strony należy stwierdzić, iż samotny człowiek nie jest w stanie dzisiaj zrobić nic bez szerszego wsparcia i poparcia, z drugiej zaś należy zauważyć, iż w dziejach ludzkości wszystko co wielkie i piękne / niestety również to co złe / było dziełem indywidualnych osób.
  Samotna walka Bogdana Goczyńskiego z wymiarem sprawiedliwości o prawdę zasługuje na uwagę i szersze poparcie, zaś on sam na uznanie. To co dzisiaj spotkało Bogdana Goczyńskiego jutro może spotkać nas.Proszę wszystkich o wysłuchanie tej piosenki.

 3. detektywmichajarzynski Says:

  Jeszcze pożyjecie poeci prawdy,
  Jeszcze pożyjecie padając z nóg,
  Zobaczycie jeszcze jak inni wstają,
  Jakby ich prowadził taki sam Bóg

  Piosenkę tę dedykuje Bogdanowi Goczyńskiemu ku pokrzepieniu serc.

  PS. Odnośnie „kryminalistów” – więźniowie odbywający karę pozbawienia wolności mają swój
  własny kodeks moralny, posiadają również umiejętność rozpoznawania prawdziwych
  ludzi. Strażnicy więzienni /klawisze/ nie są dla nich autorytetem.

 4. thetomek4791 Says:

  Masz racje Detektywie.Problem tkwi w świadomosci Polaków a raczej w ich braku świadomości realnego,rzeczywistego świata.Polacy na siłe są odciągani od rzeczywistości przez media który z przyzwyczajenia ufają,a jak już wystąpią jakieś zgrzyty na lini politycy-obywatele,to zawsze społeczeństwu wciska sie ciemnote,że to ich wina.Dla władzy jest to bardzo wygodne i korzystne.Polacy właśnie ogłupieni medami i ich propagandą całkowicie nie zdają sobie sprawy z tego,że takie i podobne rzeczy zdarzają sie bardzo często.Właśnie przez to,że Polacy są oderwani od rzeczywistości.Zachodzi teraz pytanie dlaczego tacy sa,Otóż powodów jes mnóstwo.Wiara w media,własny brak zainterwsowania otaczającą rzeczywistością,niechęc do poszukiwania prawdy,samoizolacja,hołdowanie wykreowanym trendo,modzie i innym złudnym praktykom,niewiara w własnego siebie.Władza już tak wytresowała lud,przekonała swoją „wiarygodnością” do siebie,że już nie muszą zbytnio sie poświęcać by swą wiarygodność udowadniać.Mają swoje masy,lud który sam sie degraduje,rujnuje i ściąga do siebie ludzi twórczych,inteligentnych,kreatywnych.Naszym problemem głownym jest demokracja i rządy to znaczy współrządy tzw.ludu

 5. detektywmichajarzynski Says:

  Zgadzam się kwestia Nowej Świadomości /powstania Ruchu Nowej Świadomości/ Polaków jest teraz najpilniejszym nakazem chwili. Bez jej /jego/ stworzenia jakikolwiek ruch do przodu jest w tej chwili niemożliwy. Paradoksalnie ruina jaką osiągnęliśmy, jej świadomość, to dobry zaczyn nowej świadomości.

  PS. W ostatnich wyborach /jakby mało było kradzieży Polskości/ doszło do zawłaszczenia znaczących dla Polaków pojęć /nazw /. Ruch Poparcia Palikota /RPP/ w pewnym momencie ewoluował i przyjął nazwę Ruchu Palikota /RP/, która wszystkim Polakom kojarzy się z Rzeczpospolitą Polską /RP/, nie mającą nic wspólnego z Ruchem Poparcia Palikota. Ten sprytny zabieg semantyczny moim zdaniem naruszył prawo wyborcze.

 6. thetomek4791 Says:

  Palikot cały czas wsplpracował i wspólpracuje z POlszewikami.To by tylko taki unik ktory był zaplanowany razem z PO,by zwieźć masy hahaha.I po części mu sie udało wyprowadzić ludzi w POle.Chodzilo o przejęcie elektoratu kaczystów iludzi niezorientowanych w cyrku dla małp.To oni na niega zagłosowali w nadziei,że jest odcięty od PO.hahahaha

 7. thetomek4791 Says:

  Tenże Palikot umożliwił niejakiemu Biedroniowi haha,wejście do sejmu.O czymś to świadczy hahaha.I teraz ten ów osobnik będzie lobbował na rzecz adpocji dzieci przez homosiów i w innych podobnych sprawach.Znowu Polactwo dało sie nabić w butelke.hahahaha

 8. detektywmichajarzynski Says:

  Polska jako państwo nie istnieje od 1939 r., a może nawet dłużej /mityczny Piłsudski/

  PS. Co do roli ojca Rydzyka na polskiej scenie religijnej i politycznej i jego radia Maryja odsyłam do Poliszynela.

 9. thetomek4791 Says:

  Taka jest niestety bolesna prawda.Ludzie sie podniecają przy wyborach,skaczą jak małpy,a cwaniactwo z nich brechta.A po wyborach i tak tradycyjnie dostaną w skóre podatkiem,akcyza czy innym haraczem haha.Skoro nie jesteśmy suwerennym,autonomicznym,samostanowiącym o sobie państwem,to i nie mamy własnej poliyki zagranicznej.Zachodzi więc pytanie,po co ministerstwo spraw zagranicznych i ta cała „diplomacja” haha.Otóż po to by nas rozkradać,sprzedawać itd.Tak było za komuny tak jest i teraz.Z tą różnica,że za komuny mniej kradli.Ojciec Rydzyk jakby był Polakiem-patriotą to by objawił całą tą żydomasonerie w KK i w Watykanie.Ma przecież twierdze i nawiedzonych,posłusznych ludzi.Monżna by ich wykorzystać i przeprowadzić szturm na knesejm.Ale ojczulek z nimi niestety wspólpracuje

 10. thetomek4791 Says:

  Całe to nasze państwo to atrapa,fikcja,która służy mafii pejsatej i gangom globalistycznym.Tyle mamy pożytku z tego państwa hahaha.Tyramy na nich zamiast na siebie.Tyle ile płacimy haraczu w różnej postaci,to u nas gospodarka powinna hulać bez żadnych zgrzytów,a sieć autostrad powinna być jak w przeciętnym europejskim kraju.No ale jak mafia pejsata rządzi,to mamy takie a nie inne obciążenia z tytułu biurokracji,prewencji,przymusowych ubezpieczeń,monopli.Pejsaci musza mieć „prace” i mają,na nasz koszt haha.A nam od 22 lat ściemniają i obiecują hahahaha


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: