Generał Lieonid Iwaszow: NATO może zaatakować Rosję, jak Libię, bez ostrzeżenia


Źródło : www.3rm.info/16420-general-leonid-ivashov-nato-mozhet-vtorgnutsya-v.html

Data publikacji : 12.10.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

O takim scenariuszu wydarzeń opowiedział podczas transmitowanej na żywo konferencji na portalu sieci społecznościowej Gajdpark, w dniu 6.10.2011 roku generał-pułkownik Lieonid Iwaszow, znany specjalista w sprawach obronności i geopolityki, bloger Gajdparku. Jego zdaniem atak wojsk NATO na Rosję może się zdarzyć już w najbliższej przyszłości. Na przykład po wyborze prezydenta Rosji albo w każdym innym czasie korzystnym dla NATO.

„NATO ma prawo wejść do nas bez żadnej kontroli granicznej lub celnej. Nasze siły zbrojne zgodnie z prawem nie mogą nic uczynić. Chyba, że przywitać ich kwiatami.”- sarkastycznie powiedział Lieonid Iwaszow, odpowiadając na pytania użytkowników sieci społecznościowej Gajdpark. Wyjaśnił on swoje obawy w następujący sposób: „W 2007 roku minister obrony Siergiej Iwanow przeforsował podpisanie ze strukturami dowódczymi NATO porozumienia „O statusie sił zbrojnych”. Pozwala ono wojskom NATO przemieszczać się po terytorium Rosji bez przedstawiania dowodów tożsamości, listy broni i innych dokumentów.” Przy czym sama Rosja nie ma czego przedstawić przeciwnikowi. Według Lieonida Iwaszowa rosyjscy urzędnicy u steru władzy już dawno położyli krzyż na rosyjskim kompleksie wojskowo-przemysłowym.

ŻYDOWSKI SATANISTA SARKOZY – preŻYDent FRANCJI

Jak inaczej wyjaśnić zakupy zagranicznej broni (oznaczające w rzeczywistości wspieranie kompleksów przemysłowo-wojskowych Europy i USA), brak zainteresowania własnymi możliwościami i potencjałem (na przykład w stosunku do Łukowickiego Kompleksu Fabrycznego – „Widziałem jak popełniali głupstwa i wykorzystywali to przedsiębiorstwo. A teraz ono już ginie.”-powiedział generał Iwaszow), zniszczenie prawdziwego wywiadu wojskowego. Konferencja z generałem Iwaszowem miała miejsce 6.10.2011 roku (www.gidepark.ru/community/2671/article/433573) ale na razie wideozapis nie pojawił się. Dlaczego? Ponieważ… NATO rozpoczyna zawsze wojnę od dywersji psychologiczno-informacyjnej. Oto jedna z nich. Wykorzystana francuska gazeta „Le Mond”. Podaje o tym portal www.shturmnovosti.com/view.php?id=29648.

A publikacja wideozapisu generała Iwaszowa może pokrzyżować plany NATO…

NATO : Rosyjskie wojska koncentrują się pod granicami krajów bałtyckich na 9 października

„Nie chcemy siać paniki i podnosić alarmu ale po prostu zastanawiamy się jaka jest logika tego manewrowania wojskami”- tak jeden z europejskich dyplomatów skomentował francuskiej gazecie „Le Mond” przeprowadzoną w byłym Leningradzkim Okręgu Wojskowym reformę sił zbrojnych.

RELIGIJNY MISJONARZ POKOJU LUCYFERA - CZARNY ŻYD OBAMA

Jak donosi ta gazeta, w Okręgu Leningradzkim na granicy z trzema państwami nadbałtyckimi obserwuje się niespotykaną dotąd koncentrację wojsk i sprzętu wojskowego. Według notatki wewnętrznej NATO, „Leningradzki Okręg Wojskowy to jedyny okręg gdzie w ramach reformy sił zbrojnych był zwiększony stan liczbowy wojsk” z 16,5 tysięcy ludzi w 2009 roku do 25,7 tysięcy ludzi w 2010 roku, pisze francuska gazeta. W notatce wymienia się także całą serię „ruchów wojsk przeprowadzonych na dużą skalę i mówi się, że 26-ta Brygada Rakietowa w Łudze stała się pierwszą jednostką bojową, która otrzymała na uzbrojenie kompleksy rakietowe SS-26 Iskander-M z głowicami jądrowymi.

A z rejonu moskiewskiego bliżej Petersburga przeniesiono kompleksy rakietowe S-300 i S-400, wzmocnione jednostki przeciwczołgowe, do 50% zwiększono skład 336 Brygady Piechoty Morskiej. „Taka koncentracja potwierdza ideę rosyjskich usiłowań pokazania muskułów na północno-zachodnim skrzydle”- zauważa korespondent gazety Natali Nugaired.

„Oczywiście nikt w NATO na poważnie nie myśli, że Rosja rozpoczęła koncentrację wojsk na granicy z krajami bałtyckimi, planując atak.”

Ale sytuacja jest paradoksalna, zauważa europejski dyplomata: „Strona rosyjska stale twierdzi, że jej prawdziwe „problemy” bezpieczeństwa leżą na wschodzie z powodu wzrostu sił Chin, a nie na Zachodzie.”

Dyplomata łże jak pies bo strona rosyjska jeśli coś twierdzi to nie to.

A zagrożenie leży na Zachodzie!!!

PO ODWIEDZINACH NATOWSKICH RZEŹNIKÓW – SERBIA 1999

Te usiłowania Rosji „odpowiedzi” na „prowokację” NATO, rozmieszczenie elementów Tarczy Rakietowej w Polsce, noszą charakter polityczny, pisze gazeta. Jednakże ta tendencja przyczynia się do niepewności co do losów Traktatu CFE (Układ o konwencjonalnych siłach zbrojnych w Europie- tłum.) z którego Rosja wycofała się jednostronnie w końcu 2007 roku. Zdaniem ekspertów, nazwisk których Natali Nugaired nie trudzi się podać, Moskwa już nie uważa za konieczne przestrzeganie reguł ograniczających przemieszczenia jej sił zbrojnych przy północno-zachodnich granicach i na Kaukazie. NATO może przemieszczać swoje siły zbrojne w dowolnej części świata.

Rosja nie ma nawet prawa do przemieszczania własnych sił zbrojnych na swoim terytorium.

A Kaukaz według francuskiej gazety „Le Mond” leży całkowicie poza Rosją.

Publikacja francuskiej gazety jakoś dziwnie zbiega się z wizytą francuskiego prezydenta na Kaukazie, gdzie mówił on o … prawie narodów do rewolucji.

W podsumowaniu publikacja dowodzi, że „architektura bezpieczeństwa w Europie przedstawia sobą jak na razie wielki plac budowy”, donosi NovoNews.Ir.


Komentarze 2 to “Generał Lieonid Iwaszow: NATO może zaatakować Rosję, jak Libię, bez ostrzeżenia”

 1. liv Says:

  Obecny rząd marionetkowy jest sterowany przez syjonistyczną agenturę, zatem takie prawdopodobieństwo istnieje.

  „Mamy wspólne cele, które będziemy realizować na polach bezpieczeństwa i globalnego porządku świata” – powiedział Tusk reporterom po spotkaniu z izraelskim premierem Ehudem Olmertem.

  NATO jako nieoficjalna odnoga systemu jest organizacją kryptoterrorystyczną na usługach grupy Bilderberg..

  Myślę, że powiązania Olechowskiego czy Palikota z Bilderbergami, większości tutaj są znane.

 2. liv Says:

  NATO czyli organizacja kryptoterrorystyczna jest na usługach grupy Bilderberg.

  Powiązania Olechowskiego i Palikota z Bilderbergami, są powszechnie znane, stąd takie prawdopodobieństwo istnieje.

  Putin jest członkiem agentury Illuminati, a przyszłe roszady polityczne tylko tego dowodzą.

  Wszystko na rzecz syjonistycznego NWO…

  http://hotnews.pl/artswiat-1263.html

  Ten pan już dawno zadeklarował po czyjej jest stronie.

  „Mamy wspólne cele, które będziemy realizować na polach bezpieczeństwa i globalnego porządku świata” – powiedział Tusk reporterom po spotkaniu z izraelskim premierem Ehudem Olmertem.

  A jakby były problemy z wdrażaniem to Wielki Brat pomoże.

  „Miałeś chamie złoty róg. Ostał ci się jeno sznur”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: