Ostatni Rycerze Rzeczypospolitej

Komentarzy 16 to “Ostatni Rycerze Rzeczypospolitej”

 1. Foliisak Says:

  przepraszam, ale co to daje? mam się rozczulać i to ma pomóc?

 2. Admiku Says:

  Kpt. Zdzisław Broński „Uskok” (1912 – 1949)
  http://podziemiezbrojne.blox.pl/2006/03/Kpt-Zdzislaw-Bronski-Uskok-1912-1949-czesc-1.html

  „Polska tonie w czerwonej powodzi…. Istnieje przysłowie, że „tonący brzytwy się chwyta”, jakże ono obecnie pasuje do wielu Polaków! Toniemy – a nadzieja, której się chwytamy – pozostaje niestety tylko przysłowiową brzytwą”.
  Kpt. Zdzisław Broński „Uskok”, Pamiętnik, 1 V 1949 r.

  A ja dodam, ze Polska tonie w zydowskiej powodzi, ktora nadeszla z czterech stron swiata, byc moze oni tego jeszcze nie przypuszczali.

 3. Admin Says:

  „Powstańmy z pogardy kłamstwa, hańby …”

  Foliisak, należy pamiętać, znać swoja historię, kulturę i ducha.

  W żydoTV na bakier z tym.

  Pieśń jest genialna.

 4. maran Says:

  Pani chetna do mordowania dzieci nienarodzonych , niejaka W. Nowicka zostala wybrana POslica i mianowana przez J . Palimlota na niejaka wice- marszalkowa w cyrku zwanym POlskim sejmem.
  Pani Nowicka sie bardzo cieszy, ze zostala wybrana POslica przez wierny narod i ona teraz bedzie bardzo sie starac zrewanzowanc narodowi najlepiej jak POtrafi.
  A ze poza nawolywaniem do aborcji, antykoncepcji , rozwalania rodziny i demoralizacji mlodego POkolenia, ta pani POslica nic wiecej nie POtrafi, to narod POlski POwinien byc bardzo wdzieczny, ze znowu zdal egzamin ze swej gluPOty.

 5. maran Says:

  maran powiedział/a
  12 Październik 2011 @ 14:50 0 0 i Rate This

  „Novy powiedział/a
  2011-10-12 (środa) @ 09:28:36
  Po co Panie Marucha teraz ten sarkazm o Palikocie, Tusku i Niemcach? Z tego co pamiętam przed wyborami to były głównie artykuły antypisowskie, jakoś nie przypominał Pan o Palikocie jako członku Komisji Trójstronnej i Tusku przyjacielu jednego z największych wrogów Polski, Angeli Merkel. Wynik wyborów pewnie byłby taki jaki jest niezależnie od pańskiego nawoływania o bojkot ale myślę że jakąś tam odpowiedzialność Pan za to ponosi i Bóg widzi i rozliczy za to Pana. I żeby nie było zaraz, że jestem zwolennikiem PiS. Jestem po prostu wielkim przeciwnikiem Palikota, Tuska, Komorowskiego itd i poszedłem na wybory żeby właśnie zwalczać tych ludzi i dlatego głosowałem na PiS. A te mrzonki o niegłosowaniu w obliczu bardzo zdyscyplinowanego elektoratu Palikota, który to elektorat bezmyślnie wierzy w rozbicie „bandy czworga” jest po prostu brakiem odpowiedzialności za ojczyznę i naszą religię. Pozdrawiam”
  http://marucha.wordpress.com/2011/10/12/sejm-bez-krzyza/#comment-118648

 6. Ość Says:

  Znalazłem coś ciekawego u Leszka Bubla w numerze TP 40(570)/2011

  Co by się stało, gdyby ludzie uwierzyli, że rewizjoniści mają rację a holokaust to jeden wielki mit?

  – Rzecz jasna upadłaby wtedy religia „holokaustu”.
  – Zniszczony by został jeden z centralnych elementów kultury, polityki, i ideologii współczesnego Zachodu.
  – Zniknąłby główny fundament tożsamości współczesnych Żydów zarówno tych żyjących w Izraelu, jak i tych żyjących w diasporze.
  – Państwo Izrael straciło by swoją legitymację i możliwość wykorzystania „holokaustu” Jako podstawowego instrumentu swojej polityki.
  – padłoby do poziomu normalnego państwa i być może przestałoby istnieć, szczególnie że, Stany Zjednoczone nie mogłyby już otaczać go specjalną protekcją i wyschłyby w ten sposób źródła finansowania tego państwa z zewnątrz.
  – Jak pisał W. D. Rubinstein z Australii: „Gdyby holokaust został przedstawiony jako ‘syjonistyczny mit’, rozpadłaby się najsilniejsza broń w propagandowym arsenale Izraela” („Quadrant”, wrzesień 1979).
  – Wyparowałyby lepiszcze spajające diasporę żydowską.
  – Nastąpiłaby godzina zero dla narodu żydowskiego:
  – mogłaby nastąpić olbrzymia katastrofa – przede wszystkim dla elity żydowskiej, dla żydowskiego establishmentu, który, o czym nie należy zapominać, używa religii „holokaustu” jako narzędzia ideologicznego panowania nad masami zwyczajnych Żydów, z niej czerpie legitymacje dla przemawiania w ich imieniu, ona pozwala utrzymać ich w posłuszeństwie, zdyscyplinować dla swoich akcji politycznych pod hasłem: nam ufajcie, nas się trzymajcie, bo to my robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uchronić was przed nowym „holokaustem”.
  – Dzięki religii „holokaustu” wytworzony został u Żydów syndrom oblężonej twierdzy, na zewnątrz której czyha wróg z nowym „holokaustem” w zanadrzu. Nie ma innego wyjścia jak poprzeć komendantów twierdzy, zjednoczyć się wokół nich i poddać się ich rozkazom.
  – Religia „holokaustu” jest sposobem, aby utrzymać solidarność wewnętrzną Żydów, zespoli8ć ich, mimo rozproszenia, w jedną „wspólnotę losu” i zagwarantować ży6dowskiej klasie elity rządzące, czyli klerowi religii „holokaustu”, panowanie nad nimi.
  – Gdyby upadła religia „holokaustu”, establishment żydowski po prostu by się rozpadł,
  – a ludzie tacy jak Ellie Wisel, Claude Lanzman, Henryk Grynberg odeszliby w polityczny niebyt.
  – Organizacje żydowskie utraciłyby możliwość wywierania moralnego nacisku na różne państwa.
  – Jednakże dla milionów zwykłych Żydów mogłoby to oznaczać radosne wyzwolenie ze straszliwego koszmaru, zrodzonego ze świadomości, że 6 milionów ich rodaków zostało wymordowanych, dlatego że byli Żydami, i z ciągłego strachu, że może się to powtórzyć.

  Odnosi się niekiedy wrażenie, że religia ‘holokaustu” spycha wielu Żydów na granice histerii, neurozy, czy wręcz manii prześladowczej, biorącej się z przekonania, że nikomu nie mogą ufać, skoro naród o takiej wspaniałej kulturze jak Niemcy mógł dokonać „holokaustu”.
  Gdyby niewidzialne mury getta zbudowane z dogmatów religii „holokaustu” runęły, przed diasporą żydowską byłby to koniec drogi:
  – albo ponowna judaizacja przez powrót do religii i kultury przodków
  – albo asymilacja w przyspieszonym tempie.
  – Jeśli :holokaust” okazałby się mitem, to wszystkie inne prawdy głoszone przez demoliberalne elity Zachodu po wojnie także utraciłyby wartość.
  – Obecna klasa rządząca utraciłaby panowanie nad przeszłością a tym samym nad teraźniejszością i przyszłością.
  – Trzeba by było zrehabilitować pośmiertnie skazanych w procesach norymberskich, uznać Eichmanna i Hossa za ofiary „sądowego mordu” etc.
  – W tym momencie nastąpiłby prawdziwy koniec II wojny światowej,
  – rozpadłaby się koalicja interesów łącząca po dziś dzień dawnych aliantów, okazało by się po latach, że sojusz zachodnich demokracji z reżimem Stalina był pomyłką lub godną moralnego potępienia „cyniczna polityką siły”.
  – Na pierwszy plan wysunęłyby się zbrodnie judeobolszewizmu, co rzu8ciłóoby cień na zachodnie elity uwikłane w takie czy inne związki z komunizmem, nastąpiłoby zrównanie zbrodni wojennych obozu demokratyczno-stalinowskiego i Rzeszy Niemieckiej.
  – Cały porządek polityczny świata zachodniego zbudowany po 1945 roku musiałby runąć.
  – Nigdy też nie zostałby zbudowany Nowy Ład Światowy, bo przecież „pamięć o holokauście” jest dla jego budowy czymś zasadniczym, ponieważ religia „holokaustu” zlała się w jedno ze współczesną ideologią demoliberalną,
  – to jej upadek pociągnąłby za sobą upadek tej ideologii.
  – Niemcy i Polacy wyzwoliliby się z „teologicznego poniżenia” i ze statusu „metafizycznych wrogów”- otworzyłaby się droga do „denacjonalizacji” narodów,
  – do odrodzenia europejskiej tradycji uwolnionej od zarzut5u odpowiedzialności za „holokaust”,
  – zakończyłaby się „holokaustyczna indoktrynacja” i „psychoterror” stosowany przez demoliberalne elity jako instrument panowania.
  – Na złom powędrowałaby „oświęcimska pałka” używana do zwalczania prawicowej ideologii politycznej,
  – oskarżenia o „antysemityzm”, „rasizm” i „nacjonalizm”, utraciłyby swoją perswazyjną moc,
  – nastąpiłby krach „shoah-biznesu”, miliony dolarów można by zainwestować pożytecznie.
  – Jak pisał niemiecki prawicowiec Eduard Peter Koch, nastąpiłoby nowe święto narodów, uroczysta wiosna przynosząca im orzeźwiającą moc stanowienia o sobie.
  Jest więc tak, jakby losy świata w następnych dziesięcioleciach zależały od tych kilku pomieszczeń w Oświęcimiu/Brzezince uważanych przez jednych za komory gazowe, czyli narzędzie „najstraszliwszej zbrodni w dziejach, a przez drugich za zwykłe kostnice”.
  Tutaj przebiega dziś oś historii świat, tu jest achillesowy punkt światowej polityki. Ten, kto utrzyma w swych rekach umieszczoną na nim dźwignię, ten zwycięży.

  („The Skorpion” nr 16, lato 1993).

 7. Turysta Says:

  Z informacji uzyskanej od sprzątaczki sądu, JUTRO 13 października o godz.9:00 odbędzie się proces Henryka Jezierskiego z oskarżenia Leszka Bubla. Adres sądu: Sąd Rejonowy, Gdańsk Południe, ul. Kołobrzeska 41
  Telefon do oskarżonego na stronie: http://jezierski.pl/
  Pozdrawiam z Helu

 8. Ość Says:

  Wszystko za późno a poza tym o co chodzi może by Turysta podał.

 9. Turysta Says:

  Ościu, czekam z niecierpliwością na wiadomość od sprzątaczki bo ona musi posprzątać i zajrzeć w papiery, jak otrzymam jakaś wiadomość to podam Adminowi. Ona cieżko pracuje i musi uważać żeby ją nie zauważyli.

 10. Turysta Says:

  Adminie i ościu, najnowsza wiadomość, sprawa została przsunięta na 16 stycznia 2012 roku na godzine 9:00, w tym samym sądzie, oskarżający twierdzi, że Henryk Jezierski jest oskarżony że zamieściŀ listę na swojej stronie z nazwiskami żydowskimi, gdzie znalazł się ten delikwent, a ta lista została przerzucona z innej strony i to jest cała wina HJ. Żadania opiewają na sumę łaczną ok. 50 tys. złotych

 11. Admin Says:

  Turysta, dziękuję, będziemy się temu przyglądać.

  Sprawa wyraźnie śmierdzi… nie to co pieniądze.

 12. Ość Says:

  @Turysta
  Faktem jest, że ja też w kilku źródłach widziałem na liście żydów Leszka Bubla. Tylko czy to nie jest prowokacja? Każdego mogą dla zmyłki tam umieścić. Trzeba patrzeć raczej na to co kto robi.

 13. Daniel z Polski Says:

  Nigdy nie zapomnij, że jesteś Polakiem, że jesteś zobowiązany walczyć o swoje miejsce na świecie, jaki dał Ci Bóg, nawet za utratę życia – nic warte jest życie niewolnika i Twoich dzieci w niewoli. Nie dopuść aby Cię pokolenia przeklinały Wybrałś PO- to przgrałeś. OBUDZ SIĘ!!!

 14. Turysta Says:

  Ościu, także musisz patrzeć co piszesz bo napisanie że widziałeś, że jest na liście to też może być wzięte za Twoje twierdzenie i udział w tym. Wiesz, że na to nawet nie można się patrzeć. Moim zdaniem nie ma powodów na to, abym Ciebie jako Polaka podał do sądu za to że powiesz mi, że jestem Eskimosem, ja tylko odpowiedziałbym Tobie, że mylisz się, no i sprawę zamykam. Sądzę, że tak jak piszesz, prowokacji jest na każdym kroku bardzo dużo, ale co najważniejsze to poznaje się drugą osobe, po tym że wykorzystuje byle jaki pretekst. Czytałem tekst w gazecie, a tytuł brzmiał: „Autor antysemickich felietonów na liście Samoobrony”, gdzie zamieszczone jest zdjęcie Z.Wrzodaka, L.Millera i H.Jezierskiego z data 4-10.10.2007(TP).
  Plama została.

 15. Ość Says:

  @Turysta
  Jak by co to mam te listy razem ze źródłem z którego pochodzą. Czyli jest dowód, że nie ja je układałem a patrzeć i widzieć nikt mi nie zabroni. No i dzielić się z ludźmi tym co widziałem. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby mieć do dyspozycji źródło informacji.
  A poza tym ludzkość dzieli się na żydów i antysemitów. Innych nie ma. No, może Marsjanie…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: