No i po wyborczej farsie…


Źródło: http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/10/10/no-i-po-wyborczej-farsie/

Opolczyk

Nawoływania do bojkotu wyborczej farsy okazały się niewypałem. Wprawdzie frekwencja była o ok. 5 % niższa niż 4 lata temu, ale była o 7 % wyższa niż w roku 2005.
Mimo wszystko do urn nie poszła ponad połowa uprawnionych do głosowania. Co rządzącą agenturę stawia w mało zręcznej sytuacji. Nie mogą publicznie chwalić się, że „większość” uprawnionych do głosowania w farsie wyborczej udział wzięła, czyli że wybrany nowy knessejm ma poparcie większości społeczeństwa.

Uparty upór połowy dorosłych Polaków, aby w farsie wyborczej nie uczestniczyć osobiście uważam za zjawisko raczej pozytywne. Nawet jeśli większość z nich nie do końca naprawdę wie, co jest w naszym kraju grane, to przynajmniej uświadamiają sobie oni, że wybory są fikcją, farsą, i że niczego „kartkowaniem” przy urnach nie zmienią. Jeśli kiedyś ich niechęć do udziału w farsie przerodzi się w gniew przeciwko inscenizatorom takich fars – będzie gorąco. Zwłaszcza dla inscenizatorów tychże fars.

Wszystkie „przetasowania” w nowym knessejmie to tylko inscenizacja i zasłona dymna dla panującej w Polsce finansowo, medialnie i politycznie żydo-dyktatury. Kabaret sejmowy został jedynie dodatkowo urozmaicony dokoptowaniem do knessejmu piątej agenturalnej „partii” Palikota.

Tajemnica „niespodziewanego” sukcesu i tak wysokiego poparcia dla byłego PO-wca ma zapewnie przynajmniej dwie przyczyny:

– jako członek rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej był Palikot ogromnie wspierany medialnie (zapewne i agenturalnie) jak „swój”, banksterski człowiek.
– W grupie wiekowej uczestników wyborów od 18 do 25 lat poparło go aż 23 %. Jak widać jego obietnice, że zalegalizuje marihuanę przyniosły mu poparcie wśród ćpającej gówniarzerii.

Wyborcza farsa przyniosła tę jedynie zmianę dla niezależnych publicystów, że knessejmu już nie mogą określać oni mianem „bandy czworga”. Mamy więc obecnie, w zmienionej sytuacji do wyboru inne nazwy,  jak np. „pentagram”, „knessejmowy pentagon” albo po prostu „banksterska V kolumna”.

Martwi mnie przedwyborcze hasło Palikota domagające się opodatkowania kleru. Postulat ten w normalnych warunkach byłby jak najbardziej słuszny. Gdyby bez emocji przeanalizować rolę i funkcję społeczną rozbudowanego naziemnego personelu boga Jahwe, okazałoby się, że jest on pasożytem żerującym na naiwności zastraszanych potępieniem wiecznym owieczek.
Agresywny ton znienawidzonego przez katolików Palikota wywoła zamierzoną przez okupantów katolicką reakcję – a więc obronę „świętej wiary ojców naszych”. Palikot po prostu będzie zaciągał katolików na ustawiane przez niego nowe i odwracające uwagę od tego, co w Polsce (i na świecie) się dzieje, barykady.

Zwycięstwo PO było zaplanowane. PO od czterech lat szabruje i zadłuża Polskę. Gdy załamie się gospodarka i finanse i PO zostanie przepędzona za wpędzenie Polski w bankructwo, PiS będzie mogła udawać niewinną, cnotliwą i patriotyczną panienkę, która do tego by nie doprowadziła i która jako jedyna jest w stanie Polskę jeszcze uratować.

Prezes Kalkstein już zapowiedział, że urządzi w Polsce drugi Budapeszt. Nie wróży to nic dobrego Węgrom. Kiedyś jego koleś z fundacji filantropa Sorosa – Tusk – obiecywał drugą Irlandię. Krótko później Irlandia okazała się bankrutem.

Komentarzy 12 to “No i po wyborczej farsie…”

 1. Grzesiek Says:

  ja nie głosowałem i przyszła mi do głowy taka myśl(jestem w trakcie jej realizacji): zadzwonie do PKW z prośbą o udostępnienie mi list i wyników głosowania(ile osób było uprawnionych,ile zagłosowało,ile oddało nieważny głos i ile w ogóle nie głosowało) w moim okręgu i czy czasami nikt nie podpisał się za mnie……nr.tel.do PKW w Warszawie 22 695 22 74
  Swoją drogą żadne medium nie wspomina nawet że większość uprawnionych nie głosowało!!!skutecznie jest ta informacja pomijana w dzisiejszych relacjach,nikt nie wspomina że większość ma dosyć tej obłudy!!!!…..

 2. galluss Says:

  Czyli, że pozostaje nam ostatnie możliwe rozwiązanie, utworzenie państwa w państwie Żydowskim i przeprowadzenie rebelii pod kierownictwem nowego Napoleona i przeprowadzenie szturmu na stolicę Żydostwa czyli Warszawę. Będzie to tzw. „pucz Warszawski”.

  W sumie to jestem zadowolony z wyników tych wyborów, ponieważ przez ostatnie 22 lata Żydowszczyzna przekazywała odpowiedzialność na opozycję po wyborach a teraz władza została w rękach PO!!!! To oznacza, że nadal PO-PSL będzie utrzymywać większość parlamentarną i to bardzo zdenerwuje kibiców. Mam nadzieję, że kibice dotrzymają słowa i zaczną stawiać barykady na drogach i organizować się w pospolite ruszenie przeciw okupantowi, ale do tego jest potrzebna świadomość a oni mają naszczane w głowach.

  Wczoraj założyłem się z pewną osobą, że jak wygra PO to pierwsze protesty w Polsce zaczną się w ciągu kilku tygodni, a jak wygra PiS to w ciągu pół roku. Obstawiałem,że PiSiory wygrają, ale widać, że Żydowszczyzna chce zsynchronizować upadek giełd pod koniec października z nienawiścią kiboli do Tuska. I to będzie kontrolowana rewolucja….

  ustawy o większych uprawnieniach dla służb porządkowych weszły w życie, to samo się tyczy ustawy o stanie wojennym. Tak więc teraz czekamy góra miesiąc, lub półtora na drugą fale kryzysu i zapowiadany krach finansowy i wtedy ceny pójdą w górę a w raz z nimi kibice na ulice wyjdą.

  Jeżeli kibice wyjdą na ulice to wtedy żydowszczyzna sprytnie wykorzysta ich do wprowadzenia stanu wojennego i można się spodziewać zamachów pod fałszywą flagą.

  jesteśmy w kupie po uszy i czuję ogromne zażenowanie i niemoc w związku z tym, że Polacy nic nierozumieją i do tych zaćpanych, młodych głów nic nie dociera, oni wolą głosować na Palikota, który „obiecał” im legalne ćpanie i legalizację pedofili, pederastów, pedałów.

  pytam, czy jestem jednostką, która trafia się 1 na 1000 przypadków i dlatego wiem o co biega w tej ośmiorniczej pętli władzy? Czy naprawdę osoby takie jak ja to ostatnie resztki Polskiej inteligencji?? Już przed 2 wojną wyższe uczelnie w 80% kończyli tylko agenci Żydowscy.

  jest mi strasznie przykro, nawet nie ma z kim pogadać bo wokoło jest mnóstwo idiotów, którym propaganda żydowska naszczała do głów. Tragizm Polskiego Narodu nie ma końca….

 3. ktoś Says:


  chwila śmiechu… niestety przez łzy.

 4. sono Says:

  Za glupote trzeba bedzie slono placic. Wybrali tak jak wybrali, a teraz bedzie placz i zgrzytanie zebow.
  Hieny, wilki, szumowiny, zlodzieje, koorwy,profesury, karierowicze, tchorze, mafiosi , sprzedawyczkowie i innego rodzaju pokatne obszczymurki beda nimi rzadzic.
  Brawa dla narodu polskiego, ktorego glupota znowu dala glos.

 5. Polak Says:

  Galluss dobrze gadasz,ludzie sie sprzeciwiają”czemuś” ale tak na prawdę nie wiedza do końca o co chodzi.Zakładam że 11listopada sie coś wydarzy.

 6. sono Says:

  taa, Goowno sie wydarzy.
  Ten narod jest tak oglupialy i zaczadzony, ze on w ogole juz nie potrafi myslec, a co dopiero sie porzadnie zorganizowac.
  Chyba ze Palikot z Doda i Nergalem zorganizuja jakis anty-katolicki , satanistyczny festyn, to zaraz zjawi sie zgraja ciekawskich do obejrzenia. Wow.

 7. sono Says:

  Gotowin napisał/a: Monday, 10 October 2011, 11:12
  http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/wildstein:_sukces_palikota__nadmuchanie_przez_media_zalosnej_postaci__16020

  Nie zgadzam się co do oceny Palikota. 10% to bardzo dużo, wejście do parlamentu to bardzo dużo. On zyskuje mównicę i pieniądze publiczne do wysadzenia porządku społecznego w Polsce w powietrze. Wiele razy to mówiłem: rolą i celem Palikota nie jest zostanie premierem czy prezydentem – jego rolą jest podkopanie w Polsce tradycji i kultury. I z powodzeniem mu się to jednak udaje.

  Że to margines? Owszem, ale ten margines do tej pory nie wychylał się ze swoich nor. Dziś ma do dyspozycji siłę państwa, jego zasoby, wokandy, immunitety.

  Bolszewicy też byli marginesem i hitlerowcy również. A jednak w końcu odwrócili świat do góry nogami

 8. sono Says:

  Inny dobry komentarz
  „Brat Dioskur powiedział/a
  2011-10-10 (poniedziałek) @ 14:08:13
  Ad Ela,@ z 13:17:33

  No i to skreslenie kilku slow na blankiecie wyborczym co najwyzej zostalo pokwitowane przez liczacego glosy (zwyklego czleka)popukaniem sie w czolo. Tymczasem z faktu,ze polowa Polakow nie tylko nie rozumie ,bo juz o dorosnieciu nie ma nawet mowy ,mechanizmow demokracji-smieje sie cala Europa!
  Nie ma bowiem takiej drugiej nacji w Europie rozsianej tak licznie pomiedzy polwyspami skandynawskim ,apeninskim ,peloponezkim i iberyjskim ,kolatajacej u obcych o najnedzniejszy z nedznych ochlap wyplaty -jak Polacy , i wydawalo by sie ,ze w takiej sytuacji w najblizszych wyborach zmiota oni swoich rzadzacych z powierzchni ziemi,tymczasem glosuja(jezeli to nie jest jakis szacher-macher z liczeniem glosow) oni w najlepsze dalej na swoje jarzmo zarowno ci przy urnach jak i ta przewazajaca wiekszosc ,ktora zostala w domu ,bo BOJKOT BYL DE FACTO ODDANIEM GLOSU „ZA” ,co udowodnily wczorajsze wyniki.
  A jak juz mowa o „szansach” to oczywiscie byla ,zeby zamiast wypisywac dyrdymaly na kartkach wyborczych po prostu pokazac POmylencom czerwona kartke dajac wygrana PiSowi.
  I niech nie obawiaja sie straznicy wspolpracy polsko-rosyjskiej,bo ta nie ucierpialaby w najmniejszym stopniu jako ze… takowa w ogole nie istnieje!
  Wspolpraca ,owszem ma miejsce miedzy miedzy Niemcami a Rosja a nasza Tola bedac pikolakiem w hotelu (raczej burdelu)zwanym „Unia Europejska ” wykonuje tylko polecenia jednej z dyrektorek hotelu,z ktora z racji znajomosci j. niemieckiego
  porozumiewa sie bez posrednictwa tlumacza.
  Natomiast wspolpracowac z Rosja to moglby tylko rzad na czele ktorego stalby Giertych ,ale to juz jest ,jak mawial Kipling-calkiem inna historia.”

 9. mnbvcxz Says:

  galluss tak jesteś taką jednostką,znając liczbę mieszkańców tego kraju łatwo możesz obliczyć ilu nas jest.No i co tu dużo mówić,wczoraj po wyborach jak już aparat liczący głosy ogłosił wyniki to odczułem strach,szczery strach i pytanie co ze mną będzie?Do tej pory pis i po dzieliło się co 4 lata władzą a teraz widać że wszystko wkracza w decydującą fazę bo już nie będzie zganiania na opozycję że to że tamto.Zostało im już tylko dopięcie wszystkigo na ostatni guzik.Zastanawiam się czy w tym narodzie jest jeszcze jakaś siła która (jak historia pokazała) pozwoli nam na wygranie tej wojny?

 10. sono Says:

  narod polski dal sie udoopic i za to bedzie placil slona cene.
  Byc moze i taka ,jaka placa Palestynczycy nie za swoje grzechy.
  Polacy beda placic przynajmniej za swoja glupote, obojetnosc, naiwnosc,tumiwisizm, arogancje i ignorancje.

 11. Miedzynarodowy Says:

  galluss :Czyli, że pozostaje nam ostatnie możliwe rozwiązanie, utworzenie państwa w państwie Żydowskim i przeprowadzenie rebelii pod kierownictwem nowego Napoleona i przeprowadzenie szturmu na stolicę Żydostwa czyli Warszawę. Będzie to tzw. „pucz Warszawski”.
  W sumie to jestem zadowolony z wyników tych wyborów, ponieważ przez ostatnie 22 lata Żydowszczyzna przekazywała odpowiedzialność na opozycję po wyborach a teraz władza została w rękach PO!!!! To oznacza, że nadal PO-PSL będzie utrzymywać większość parlamentarną i to bardzo zdenerwuje kibiców. Mam nadzieję, że kibice dotrzymają słowa i zaczną stawiać barykady na drogach i organizować się w pospolite ruszenie przeciw okupantowi, ale do tego jest potrzebna świadomość a oni mają naszczane w głowach.
  Wczoraj założyłem się z pewną osobą, że jak wygra PO to pierwsze protesty w Polsce zaczną się w ciągu kilku tygodni, a jak wygra PiS to w ciągu pół roku. Obstawiałem,że PiSiory wygrają, ale widać, że Żydowszczyzna chce zsynchronizować upadek giełd pod koniec października z nienawiścią kiboli do Tuska. I to będzie kontrolowana rewolucja….
  ustawy o większych uprawnieniach dla służb porządkowych weszły w życie, to samo się tyczy ustawy o stanie wojennym. Tak więc teraz czekamy góra miesiąc, lub półtora na drugą fale kryzysu i zapowiadany krach finansowy i wtedy ceny pójdą w górę a w raz z nimi kibice na ulice wyjdą.
  Jeżeli kibice wyjdą na ulice to wtedy żydowszczyzna sprytnie wykorzysta ich do wprowadzenia stanu wojennego i można się spodziewać zamachów pod fałszywą flagą.
  jesteśmy w kupie po uszy i czuję ogromne zażenowanie i niemoc w związku z tym, że Polacy nic nierozumieją i do tych zaćpanych, młodych głów nic nie dociera, oni wolą głosować na Palikota, który „obiecał” im legalne ćpanie i legalizację pedofili, pederastów, pedałów.
  pytam, czy jestem jednostką, która trafia się 1 na 1000 przypadków i dlatego wiem o co biega w tej ośmiorniczej pętli władzy? Czy naprawdę osoby takie jak ja to ostatnie resztki Polskiej inteligencji?? Już przed 2 wojną wyższe uczelnie w 80% kończyli tylko agenci Żydowscy.
  jest mi strasznie przykro, nawet nie ma z kim pogadać bo wokoło jest mnóstwo idiotów, którym propaganda żydowska naszczała do głów. Tragizm Polskiego Narodu nie ma końca….

  Galluss, czuje twoj bol stary. Piszesz jak jest… i jest ropierdolka slow motion! Poszedlem dzis na zakupy po mleko i produkty podstawowe i chociaz w Polsce nie mieszkam juz od lat to i tak sledze sprawe generalnie mowiac i podobne mysli mialem do twoich. Najgorszym jest to ze jest to choroba swiatowa. Ludzie na calym juz swiecie sa totalnie pojebani. Przeprane glowy przez tv, internet, gry video i reszte smieci. Brak autonomii myslenia i kwestionowanie spaw. Swiat zachodni razem z Polska przypomina juz cmentarz ‚zombie’ i uwierz Polska w tej makabrycznej grze jest jeszcze na ostatnim miejscu. Ludziowce w Holandii, Hiszpanii, UK, Canadzie i USA sa az taaaaak nieswiadomi ze szary Polak przy nich ma jeszcze resztki znikajacego rozumu. Niestety jednak walec jedzie i doganiamy przodujacy swiat anty-ludzkosci bezmozgowej. Ludzie to juz nie ludzie, to roboty poruszajace sie po wszytkich wiekszych miastach swiata w monotonnym rytmie: TAM, TAMM, TAM. Koorwa jak ja to wszystko na czarno widze ostatnio… Ta zblizajaca sie apokalipsa bedzie nas SPORO kosztowac. Jest to zwykly ATAK na ludzkosc! Konczy sie stary swiat i nadchodzi NWO!!

 12. mono Says:

  sono a tyś pewno inny naród, bo tak mądrze piszesz i wiesz jak trzeba głosować.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: