USA: Ukrywanie zbrodni nienawiści czarnych


Źródło: http://aktyw14.net

Rasizm: poprzez cale Stany Zjednoczone gangi czarnoskórej młodzieży organizują na Facebook’u grabieże sklepów oraz napaści i pobicia przedstawicieli białej rasy. Dotychczas nikt nie odważył się nazwać ataków zorganizowanych mas, jako zbrodni nienawiści na tle rasowym, a najmniej kwapił się do tego prokurator generalny.

Associated Press donosi, że co najmniej jeden z aresztowanych za pobicia w parku rozrywki Wisconsin powiedział ,że gang namierzał białych i dokonywał na nich zbrodni nienawiści. Gdzie jest dywizja praw obywatelskich Erica Holder’a? O tych atakach czarnych na białych nie słyszymy nic…

W parku rozrywki Milwaukee nagle pojawiły sie dziesiątki czarnoskórej młodzieży tratując dzieci, plądrując automaty gier i kradnąc nagrody. Wyciągali białych z samochodów, rzucali ich na ziemie, uderzali i kopali po głowach. Co najmniej 18 osób zostało rannych- w tym kilku policjantów.

Podobne pobicie miało miejsce w sierpniu 2010 r. w parku rozrywki Iowa. Zorganizowane jako “beat whitey night” (przyp.tlum. coś w rodzaju „dzień pobicia białasów”). Bandy czarnych nastolatków zaatakowały białe dzieci , jednemu z nich łamiąc czaszkę. Później bandyci zaroili się wokół policji, uderzając od tylu jednego z funkcjonariuszy, czym rozerwali jego oba oczodoły.

Wcześniej tego samego miesiąca w Philadelphii grasujące czarne gangi pobiły i obrabowały turystów i innych niewinnych, naocznych świadków. Kilka osób było hospitalizowanych, wliczając w to mężczyznę z pękniętą czaszką.

Burmistrz Michael Nutter, trzeci czarnoskóry burmistrz Philadelphii powiedział: „Dosyć tego!”. W gniewnym kazaniu w kościele baptystów zagrzmiał do nieprzystosowanej młodzieży „ sami krzywdzicie swoją rasę”.

Podobne przypadki są w trakcie dochodzenia w Los Angeles, Chicago, Cleveland i Waszyngtonie. Dlaczego Obama nie jest równie oburzony atakami gangów? Być może dlatego, ze kościół, do którego należy dodaje splendoru „kulturze bandytyzmu”. Jego mentor Jeremiah Wright powiedział swojej ”trzódce” ,że popełnianie przestępstw typu czarny-czarnemu, to jak walka ze złym wrogiem. Podczas kampanii prezydenckiej z 2008r , amerykańska działaczka polityczna Geraldine Ferraro potępiła pastora za wygłaszanie kazań do czarnej młodzieży o tym, że pobicia białych ludzi są O.K.

Eric Holder (przyp.tlum. prokurator generalny USA)wszczął by specjalne śledztwo, gdyby ofiarami ataków byliby czarni. W przypadku odwrócenia ról- po prostu wzrusza ramionami. W tak wielu słowach mówił, że czarni są niezdolni do popełniania zbrodni nienawiści, ze względu na ich przeszłość i odgrywanie w niej roli ofiar.

„Istnieje wszechobecna wrogość w ściganiu tego typu spraw” powiedział Christian Adams, rzecznik praw obywatelskich, który odszedł od sprawowania urzędu po odmówieniu przez Holdera ścigania Nowej Partii Czarnych Panter (NBPP) za zastraszenia białych wyborców z Philadelphii w 2008r.

Dla Holder’a czarni są nieustannymi ofiarami. Ale dane jego własnego departamentu wskazują inaczej. W większości spraw o przestępstwach międzyrasowych, ofiarami są biali, a podejrzewanymi-czarni. Czarni przestępcy wybierają białe ofiary w 45% przypadków, kiedy to biali represjonują czarnych w 3% przypadków. Dwukrotnie więcej jest białych , zamordowanych przez czarnych niż spraw o morderstwo czarnego przez białą osobę.

Z Investors.com :

„The American Third Position wierzy, że polityka rządu w USA dyskryminuje białych i dlatego biali potrzebują swojej własnej partii politycznej do walki z tą dyskryminacją”.

Tłum. N.

Żródło: american3p.org

PS. Żydówka potwierdza przewodnią rolę żydostwa w szerzeniu „multikulti”:

Horrible Jewish woman moves to Europe to destroy western culture

Komentarze 3 to “USA: Ukrywanie zbrodni nienawiści czarnych”

 1. Stalin Says:

  Prawda jest taka ze faktycznie uzywają formuły DZIEL I RZADZ, inn sprawa ze jakby czarni chceli sie zemscic to powinni zakuć białych w kajdany i kazac im pracowac po 12 godzin za miskę ryżu… i mieliby racje.

  Dlatego niewarto popierać rasizmu, czarni powinni zrozumieć kto naprawde rządzi USA i czemu ich sytuacja jest taka a nie inna. Dzielenie ludzi to woda na młyn syjonistów.

 2. Kasztelan Says:

  Tutaj więcej o rasizmie http://tnij.com/europaumiera

 3. kosiardeyablos Says:

  coś w tym jest: dziel i rządź a zatem gdzie dwóch sie trzaska tam trzeci mlaska!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: