Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Arcybiskup Gomez zapala menorę


Źródło : www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A360rcGomezMenorah.html

Data publikacji : 11.04.2010

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Powyżej, jak widać, arcybiskup Jose Gomez z San Antonio, razem z rabinem Aryeh’em Scheinberg’iem zapala menorę dnia 15 grudnia 2006 roku. Zdarzenie miało miejsce w Centrum Społecznym katedry San Fernando w celu uczczenia żydowskiego święta Chanuka.

Arcybiskup Gomez pragnął dać przykład zwyczaju do szerokiego naśladowania i popularyzacji.

W rzeczywistości, zauważył on, wspólne świętowanie „jest naprawdę znakiem braterstwa i dobrej woli, który inspiruje całą społeczność” i przedstawił to jako „spuściznę oddanych żydowskich i chrześcijańskich przywódców, mężczyzn i kobiet przed nami, którzy położyli fundamenty na których my budujemy przyszłość”.

W modlitwie, która nastąpiła, udając że katolicy i żydzi wyznają tego samego Boga, mówił on:

„Modlimy się żeby uczczenie święta Chanuki było znakiem twego nadzwyczajnego światła w naszych sercach”, dodając: „Panie, my powtórnie otwieramy siebie ażeby służyć ci przez służenie sobie wzajemnie.” (Pełna relacja – www.satodayscatholic.com/010507_CatholicJewish.aspx)

7 grudnia 2007 roku żydowska ceremonia wewnątrz katolickiej katedry San Fernando miała miejsce po raz pierwszy. Ta coroczna ceremonia w San Antonio powtarza tą przeprowadzoną przez Jana Pawła II w 2001 roku. Podczas papieskiej audiencji, która wypadła na pierwszy dzień święta Chanuki, papież zaprosił Bennet’a Feinsilber’a, żyda z San Antonio by wniósł menorę i zapalił ją.

Odczytał on także z żydowskiej księgi „błogosławieństwo” Chanuki.

 

 

Komentarze 4 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Arcybiskup Gomez zapala menorę”

 1. Jack Ravenno Says:

  Kolejny debil…

 2. erilo Says:

  Jego Nieśmiertelność Plugawiąca Wawel, Rabin Wszechpolski Wielki Lech Chazar Kalkstein vel Kaczyński także zapalał Pierwszą Świczkę którą pewnie wsadzał w swoją piczkę… na ich święto, przepraszam, według ich nazewnictwa – „nasze święto”, zwane Chazaki.

 3. erilo Says:

  przepraszam miało być chanuka nie chazaki [to z innej paki]

 4. Klm Says:

  W ramach dialogu proponuję żydom pełne uczestnictwo w Katolickiej mszy świętej.
  Oczywiście jest to nierealne, gdyż nienawidzą Jezusa Chrystusa. Cały ten dialog ogranicza się jedynie do wypełniania żądań żydowskich i ci którzy z nimi w tym uczestniczą to zdrajcy!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: