Globalna Rewolucja – 15 pazdziernika 2011


Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=HxjBNHxFAPM

 

Redakcja Stop Syjonizmowi apeluje aby zwrócić uwagę na dość istotny „szczegół”, który umknął uwadze Forum Davida Icke, a który – w naszej opinii –  przedstawia polskojęzyczną wersję Globalnej Rewolucji w dość kontrowersyjnym świetle.  Jest to list do premiera i prezydenta  napisany przez oficjalnych organizatorów, dostępny pod: http://15pazdziernika.pl/list-do-premiera-i-prezydenta-z-naszymi-postulatami

Cyt:

„Z powodu wyżej cytowanego manifestu zgłaszamy następujące postulaty, które przede wszystkim mają stać się tematami do debaty publicznej, między organizacjami, związkami, grupami społecznymi i politykami:

 1. Przerwać proces masowych eksmisji skutkiem którego, lokatorzy wyrzucani są do kontenerów komunalnych. Prawo do mieszkania jest prawem każdego obywatela i Państwo, musi zapewnić mu dostęp do lokalu socjalnego, w którym będą warunki pozwalające na godnego życie. Mieszkanie nie jest towarem tylko prawem każdego obywatela.
 2. Wstrzymać podnoszenie podatków dla najuboższych. Wprowadzić podatek Tobina (ale to ma sens dopiero w przypadku, gdy zostanie wprowadzone na dużą skale, np. w całej Unii Europejskiej) , opodatkować w najwyższym progu dochodowym dochody z transakcji finansowych, zwiększyć kwotę wolna od podatków do poziomu rocznej pensji minimalnej, powrócić do progów podatkowych dla podatków CIT (małe zyski mniejszy % większe zyski większy %). Za kryzys odpowiedzialność finansową ponoszą banki i korporacje, nie my – zwykli obywatele.
 3. Zapewnić odpowiednią ilość darmowych miejsc w publicznych żłobkach i przedszkolach dla dzieci. Prawo do darmowego miejsca w żłobku, a tym bardziej miejsca w przedszkolu jest jednym z pierwszych, podstawowych praw każdego dziecka. Wprowadzić płatny urlop rodzicielski na okres 3 lat (z wyraźnym zaznaczeniem, że połowa jest do wykorzystania przez jednego rodzica, a druga połowa przez drugiego rodzica; w przypadku osób samotnie wychowujących dzieci, płatny urlop rodzicielski obowiązuje w pełnym zakresie). Dla osób, które nie są zatrudnione na etacie, zapewnić na ten okres płacę minimalną, tak, aby dziecko miało warunki i równe szanse na odpowiedni rozwój.
 4. Prowadzić realny dialog ze związkami zawodowymi, organizacjami pozarządowymi, partiami politycznymi oraz grupami społecznymi.
 5. Zlikwidować ograniczenia w dostępie do informacji publicznej.
 6. Zapewnić każdemu dostęp do darmowej opieki zdrowotnej i darmowego leczenia szpitalnego.
 7. Zapewnić darmową opiekę społeczną potrzebującym, głównie osobom starszym i niepełnosprawnym. Rozbudować system socjalny, aby obywatel czuł, że państwo się o niego troszczy i w razie kłopotów może mu pomóc lub wyrównać jego szanse.
 8. Usunąć zapis o wprowadzeniu drugiego płatnego kierunku studiów. Wycofać się z Procesu Bolońskiego, gdyż sprzeciwiamy się ekonomizacji w myśleniu o edukacji.
 9. Wstrzymać ciągłe podnoszenie wieku emerytalnego, jednocześnie nie zabraniając pracować osobą, które wiek emerytalny lub lata pracy mają już przekroczone.
 10. Wstrzymać proces prywatyzacji polskich banków, publicznej służby zdrowia oraz najważniejszych sektorów gospodarczych.
 11. Zlikwidować próg wyborczy, które partie muszą przekroczyć aby otrzymać dotację, gdyż jest to jedna z niewielu możliwości, aby mniejsze partie mogły przedrzeć się przez monopol partyjny.
 12. Wprowadzić zapisy zakazujące obrażania i poniżania osób ze względy na płeć, orientację seksualną, niepełnosprawność, kolor skóry, narodowość, wyznanie
  i poglądy; skutecznie je egzekwować.
 13. Opodatkować dochody kościoła oraz poddać kontroli reprywatyzację jego mienia.
 14. Wprowadzić refundację środków antykoncepcyjnych.
 15. Wprowadzić refundację metody in vitro.
 16. Wprowadzić zapisy, które zapewnią kobietom możliwość decydowania o sobie, tj. legalnej aborcji, która w przypadku gwałtu lub zagrożenia zdrowia lub życia kobiety będzie refundowana przez państwo.
 17. Wprowadzić parytety na listach wyborczych oraz 50% kwot w radach nadzorczych publicznych spółek, jednocześnie obniżając płace w radach nadzorczych.
 18. Wprowadzić obowiązkową i rzetelną edukacje seksualną do szkół, prowadzoną przez wykwalifikowanych ekspertów, z zaznaczeniem, że zajęcia nie mogą być prowadzone przez katechetki/ów i ludzi związanych z kościołem.
 19. Wycofać lekcje religii ze szkół oraz wprowadzić zapis, który zapewni obowiązkową edukację z filozofii.
 20. Wprowadzić związki partnerskie dla par heteroseksualnych oraz homoseksualnych.
 21. W polityce zagranicznej kierować się wartościami zapisanymi w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i zasadą pokojowej współpracy społeczeństw. Domagamy się również upublicznienia śledztwa w związku z tajnymi więzieniami CIA w Polsce i postawienia przed Trybunałem Stanu odpowiedzialnych za tortury. Polska powinna również wspierać kraje walczące lub zamierzające walczyć o potępienie zbrodni przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym.”

Wedle naszej opinii, postulaty winny zaczynać się następująco:

1. Nacjonalizacja banków, całkowity zakaz lichwy.

2. Unieważnienie wszelkich pożyczek zaciągniętych na nasz koszt przez okupacyjne żydowskie reżymy zainstalowane w Polsce po 1945 r do dnia dzisiejszego.

3. Natychmiastowe wycofanie wojsk z Iraku i Afganistanu

4. Wystąpienie z UE – z jawnym potępieniem żydoglobalizmu

5. Wystąpienie z NATO – z jawnym potępieniem tej międzynarodowej organizacji terrorystycznej

7. Więzienie dla zbrodniarzy wojennych Stoltzmana-Kwasniewskiego i Kalksteina-Kaczyńskiego (w przypadku zimnego Lecha już to raczej niemożliwe) za podżeganie do wojen i wysłanie naszych wojsk w roli okupantów do suwerennych i przyjaźnie nastawionych wobec Polaków państw.

8. Osądzenie wszystkich uczestników okrągłego stołu za zdradę i działalność na zgubę Polski. Rozliczenie i osądzenie wszystkich rządów w III RP. Rozliczenie ich z „prywatyzacji” oraz jej unieważnienie, jako że została przeprowadzona przez zdrajców i okupantów – na naszą szkodę i bez naszej zgody. Unieważnienie wszelkich antypolskich umów zawartych przez okupacyjne – antypolskie władze III RP, jak choćby gazowa z Rosją, „łupkowa” z Amerykanami, czy dzierżawa polskiej ziemi dla amerykańskiej bazy na terenie naszego kraju (warto tu przypomnieć, że w takiej strefie nie obowiązuje polskie prawo, ale prawo kraju który dzierżawi od nas nieruchomość, a zatem nie mamy kompletnie wpływu na to, co tam się może zdarzyć)

Itd. itp.

Wnioski nasuwają się same…

Komentarzy 6 to “Globalna Rewolucja – 15 pazdziernika 2011”

 1. Kuba Says:

  jak widać, w liście tego „ruchu” chcą małżeństw dla pederastów.
  Czy logo Ruchu 15 X nie przypomina wam loga rewolucji egipskiej o którym kiedyś pisał Radtrap? Logo pojawia się tam, gdzie dolary Sorosa.

 2. Toronto Says:

  Ja bym to nazwal LEWACKA REWOLUCJA GLOBALNA lub GLOBALNA REWOLUCJA SWIATOWEGO LEWACTWA za czym kryje sie ZYDOSTWO, o czym swiadczy deklaracja w j.polskim, chociaz moze chodzic wylacznie o wywolanie zadymy, a nie realizacje postulatow zawartych w deklaracji.

  Do przeprowadzenia rewolucji potrzebne sa pieniadze i sztab ludzi, a sama deklaracja moze byc wylacznie pozorem.

  Czytelnikom chce przypomniec, ze swiatowy kryzys finansowy wywolany przez zydostwo spowodowal ogolocenie gojow z ich wlasnego majatku i stagnacje ekonomiczno-gospodarcza na swiecie, ktora nie przynosi zydom oczekiwanych przez nich zyskow.
  Wobec tego zydowscy spekulanci probuja roznych sztuczek, zeby wywolac zadyme i spowodowac wahania cen, bo na tym zarabia sie najwiecej pieniedzy i zaplaca za to goje oglupione zydowska propaganda.

  David Icke wielokrotnie w przeszlosci podawal czarne scenariusze majacych nastapic burzliwych wydarzen na swiecie do czego podchodzilem z niedowierzaniem i podobnie jest teraz.
  Zastanawiam sie nad tym, czy D.Icke nie korzysta z wrozb, czy z przepowiedni Nostradamusa – zydowskiego hochsztaplera (oszusta), ktory zdobywal „tajna wiedze” z ksiag zydowskich opartych z kolei na astrologii Egipcjan, od ktorych zydzi wykradli „tajemnice” – studiowaniem tych samych bzdetow zajmowal sie takze Izaak Newton, ewentualnie D.Icke ma swoje wtyczki, ktore donosza mu o majacych nastapic akcjach.

  Na 15 pazdziernika przypada sobota, ktora u zydow jest dniem swiatecznym.

  Toronto, Kanada

 3. realista Says:

  Ja wierze ze trzeba to wszystko zmienic.Ale to wszystko tez jest manipulacja (globalistow=syjonistow zydowskich)..Mowi sie tu o rewolucji swiatowej.I wlasnie
  oto im chodzi. Niech pleps wyjdzie na ulice niech sie pozabijaja.Pozniej wprowadzimy
  totalne rzady jeden rzad swiatowy jeden bank swiatowy jedna armia .I mamy swiat pod
  kontrola syjonistycznego zydostwa.A pozniej chrzescijaninie modl sie i wiedz ze jestes
  do zabicia..Pozniej znakowanie (Michro chipy RFID itp).Piekne czasy i oto tym szatanom
  chodzi,Ja ten zachod to pi….le…Cale zlo jakie sie rozlewa po naszej planeci jest realizowane
  OTO;centrum dowodzenia..LONDYN city of LONDYN..malutkie panstewko w centrum londynu.Tam mieszka wladzcca globu ….PAN ROTSHILD..Pozniej dyrektywy ida do USA..
  Bo kazdy ma wiedziec ze Hameryka przewodzi swiatu..Pozniej Masonska Francja i teraz
  UWAG’A..I TAKIE PANSTWO JAK ROSJA teren olbrzymi.Mnostwo obozow dla ludzi swiata
  A w tym i calej populacji Europejskiej w tym rowniez nas polakow..TO bedzie holokaust
  na narodach swiata…Te szatany na czas ucisku schowaja sie w poddziemne pasaze.
  Itam beda mieli frajde jak ludzie zwykli beda mordowani….To beda prawdziwe igrzyska
  szatanskie….WIEC MODLMY SIE DO BOGA BY TA CZARNA WIZJA SIE NIESPRAWDZILA

 4. Kosario Says:

  A ja wierze że za dużo rzeczy wokoło dzieli ludzi – im więcej tego co jednoczy tym większe prawdopodobieństwo że stadnie pokonane zostaną jednostki mające w posiadaniu jedynie jeden atut ( pieniądze = władza ) które zdobyły je i tak w nieuczciwy sposób. Wszystko w życiu jest tylko narzędziem którego i tak nie zabierzemy do grobu a życie to jedna wielka przejażdżka której doświadczanie jest jego sensem 🙂

 5. Jedziemy dalej. Says:

  Soros obiecal rozwalenie USA i to od dluzszego czasu robi ze swoja banda.
  Who’s behind the Wall St. protests?
  http://news.yahoo.com/whos-behind-wall-st-protests-110834998.html
  … z tego wniosek, ze macki siegna takze demonstracji i w Polsce.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: