Demograficzna sytuacja Rosji według CIA.Rosja wymiera 15 razy szybciej niż według danych oficjalnych


Źródło : www.3rm.info/16303-demogracheskaya-situaciya-v-rossii-po-versii-cru.html

http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com

Data publikacji : 7.10.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Judej Putin z kumplem Berl Lazarem

Jak wiadomo, CIA corocznie wydaje tak zwaną „Globalną Księgę Faktów”, czyli almanach krajów świata. Zawiera on wszystkie podstawowe dane o każdym z nich, włącznie z geografią, ustrojem państwowym, zaludnieniem, gospodarką i siłami zbrojnymi. Według danych tego almanachu tempo zmniejszania się rosyjskiej populacji przewyższa prawie o 15 razy dane dotyczące tej kwestii podawane przez Rosstat (rosyjski państwowy urząd statystyczny- tłum.).

CIA także nie dowierza optymistycznym ocenom wzrostu czasu trwania życia w Rosji, a także danym statystycznym co do śmiertelności i płodności.

Własne dane, nie wiadomo skąd wzięte, CIA otwarcie publikuje na swojej stronie internetowej, nie tylko dotyczące Rosji ale także innych krajów. Katalog CIA z roku 2011 chociaż nie podaje jaka rzeczywiście jest siła militarna Rosji, to podaje wystarczające dane, żeby na ich podstawie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Symptomatyczne jest jedno zdanie a mianowicie:

„Ponad 60% mężczyzn w wieku poborowym jest corocznie kwalifikowane jako niezdolni do służby wojskowej głównie z przyczyn zdrowotnych.” Jeśli porównać dane z rozdziału o siłach zbrojnych z danymi o populacji to obraz wyłania się bardzo nieprzyjemny.

Judej Miedwiediew z kumplem Berl Lazarem

Tak więc według „szpiegowskiej” Księgi Faktów, w lipcu bieżącego roku w Rosji było 138,7 milionów mieszkańców, co oznacza, że kraj z największym w świecie terytorium zajmuje tylko dziewiąte miejsce (pod względem ludności- tłum.). Natomiast na stronie internetowej Rosstat podano: „Liczba stałej populacji Federacji Rosyjskiej na dzień 1 sierpnia 2011 roku wynosiła 142,8 milionów ludzi.” Różnica w zestawieniu z danymi amerykańskimi jest ogromna- 4,2 miliony ludzi. Dalej, według ostatnich danych Rosstat liczba ludności przez rok (od ubiegłego sierpnia) zmniejszyła się o 0,05% czyli o 65,6 tysięcy ludzi. Jednakże amerykański wywiad ocenia tempo ubytku ludności Rosji na prawie 15 razy więcej, czyli minus 0,47%.

„Jeśli patrzeć oczami CIA, to w dziedzinie ubytku ludności Rosja jest prawie absolutnym rekordzistą bo zajmuje 222 miejsce wśród 230 krajów. Ale jeśli uwierzyć danym Rosstat, to w tym zestawieniu nasz kraj od razu skacze o 23 miejsca do góry.”– pisze gazeta „Niezawisimaja Gazieta”.

Nie mniej wrażliwą jest statystyka narodzin. Tak więc według danych oficjalnych liczba narodzin na tysiąc mieszkańców przedstawia się na dzień dzisiejszy na poziomie 12,5 dziecka.

Ale według CIA wskaźnik ten wynosi tylko 11 dzieci. A co do długości trwania życia to, jak zapewniają władze rosyjskie, przekroczy ona 70 lat już za rok lub dwa lata. W CIA prognozy mówią, że urodzone w 2011 roku dziewczynki przeżyją 73,2 lata a chłopcy 59,8 lat, natomiast średnia długość trwania życia wyniesie 66,3 lat.

Zrozpaczeni Rosjanie, nędzarze protestują przeciwko judejskiemu zbrodniarzowi Putinowi

Eksterminacja Rosjan głodem przez judejską władzę Miedwieputów reprezentujących światowy Sanhedryn

Pikieta rosyjskich patriotów protestujących przeciwko rusofobowi i ludobójcy rosyjskiego narodu , judejowi Putinowi.

Komentarzy 6 to “Demograficzna sytuacja Rosji według CIA.Rosja wymiera 15 razy szybciej niż według danych oficjalnych”

 1. sono Says:

  Od 5 do 12 milionów aborcji, o których nie wiedzą władze, dokonuje się co roku w Rosji –
  poinformowała Jelena Mizulina, szefowa parlamentarnej komisji ds. rodziny, kobiet i dzieci.

  Od 20 lat Rosja przeżywa poważny kryzys demograficzny.
  Aborcje – to biznes, który przynosi olbrzymie pieniądze – oceniła rosyjska deputowana. Do tego dochodzi jeszcze 1,23 mln zarejestrowanych zabiegów przerywania ciąży w sytuacji, gdy rocznie rodzi się w Rosji 1,7 mln dzieci.
  W Rosji przerywanie ciąży jest legalne i powszechnie stosowane. Wiele Rosjanek wciąż traktuje aborcję jako środek antykoncepcyjny.
  Kraj pogrążony jest od 20 lat w kryzysie demograficznym. W 1991 roku Rosja liczyła 148,3 mln mieszkańców, w 2010 roku – już tylko 141,2 mln.
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/263/szokujace-dane-dotyczace-aborcji-w-rosji

 2. sono Says:

  Za ten komentarz u gory, jasnie pan gajowy Marucha mnie zbanowal ze swojego bloga.
  Jasnie pan gajowy Marucha , pro-putinowski, pro-rosyjski do kwadratu,”do bulu”, NIE TOLERUJE PRAWDY, ktora obnaza mordercze akcje ,jakie sie dzieja w Rosji Putina. Ta PRWADA strasnie go denerwuje.
  Wedlug JPGMaruchy, Rosja Putina, to juz prawie swiete miejsce, wobec ktorego nalezy sie klaniac do pasa i bic czolobitne poklony.
  Juz dawno pisalam ,ze wielu z tych dzisiejszych „obroncow praw czlowieka” na „Niezaleznych” blogach , gdyby mieli mozliwosc siedziec na stolkach u „wladzy naszej kochaniej „, staliby sie TACY SAMI, a moze nawet gorsi, niz ci ktorych wladze tak krytykuja.
  Odchodza jedni oprawcy , na ich miejsce wchodza nowi.
  I tak sie historia ludzkosci kreci.

 3. Stalin Says:

  sono a moze to Ty powinneś sie leczyć z antyputinowskiej fobii? Jak na razie to tylko Putin był przeciwko wielu aspektom NWO, USA i Izraela… Cała UE już kompletnie kontrolują, Rosji , Chin jeszcze nie… poza tym nie oceniaj ludzi po pochodzeniu tylko po ich zachowaniu, bo łatwo wpadniesz w pułapkę własnych stereotypów…

 4. Admin Says:

  Stalin, moje pytanie do pro-putinowskich zwolenników brzmi następująco: na jakich źródłach bazujecie?

  Materiały z Rosji, dyskutuj z nimi:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

 5. sono Says:

  Czy uwaszasz panie Stalin, ze Putin tak czyni z „nieslychanej dobroci serduszka swego”?? Czy moze ma jakis inne plany dotyczace Euroazji?? Podejrzewam, ze on po prostu nie chce sie dzielic z wladza z USA/Israelem i probuje stworzyc swoja przeciwwage/aleternatywe dla sil probojacych opanwowac swiat.
  Ale wierz mi ,nie mysle ze ma on szlachetne intencje wuja Toma. Raczej batiuszki Stalina.
  Tak dzialali Ribbentrow i Molotow. Zakonczyli podpisaniem wspolnego aktu. Potem towarzystwo znowu sie pozarlo i napadli jedni na drugich.
  To sa twarde rozgrywki wilkow o wladze.
  Ludzie w tym wszystkim sa tylko pionkami, miesem armatnim, glosami wyborcow, ktorzy tak wlasciwie niewiele maja do gadania.
  Odchodza jedni oprawcy , na ich miejsce wchodza nowi.
  Dzisiejsi pokojowi aktywisci staja sie jutro , po otrzymaniu odpowiedniej wladzy, rownie aktywnymi podzegaczami wojennymi.
  Wladza zmienia ludzi, wladza to power, money, koneksje, uklady. Slowa sa tanie ,a zwlaszcza jak ich nie dotrzymywanie nie ma ZADNYCH konsekwencji.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: